Vidiečan Ján Kuric: „Na Žákovic Open je atmosféra ako na stretávke po rokoch zo základnej školy." – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Vidiečan Ján Kuric: „Na Žákovic Open je atmosféra ako na stretávke po rokoch zo základnej školy."

Ilustrační obrázek

Dokonalá rodinná atmosféra, krásne prostredie Bošáckej doliny a skvelý line-up! To je festival Žákovic Open, na ktorom sa všetci fanúšikovia dobrej hudby stretnú 2. až 3. augusta. Katka Knechtová predstaví v Trenčianskych Bohuslaviciach po prvýkrát naživo novinku „V Modlitbách"! Prvý raz sa na festivale predvedú Silné reči a detský program PACI PAC! Na 19-tom ročníku nebude chýbať ani stálica Vidiek, ktorá zahrá skladby z nového albumu. Jej frontman Ján Kuric nazval festival „stretávkou po rokoch zo základnej školy"!

vidiek

Na obľúbený Žákovic Open zavíta po prvýkrát ako sólová interpretka Katka Knechtová. Speváčka, skladateľka, textárka, klaviristka a gitaristka nedávno predstavila novú skladbu „V modlitbách", ktorú nahrala so svojou kapelou v štúdiu v Prešove. Spoluproducentami piesne sú Randy Gnepa a Adam Kuruc.

Na festivale Žákovic Open som hrala naposledy s Pehou a pamätám si na jeho neopakovateľnú atmosféru. Teraz prídem po dlhom čase s kapelou sama za seba a veľmi sa teším. Na open air festivaly mám zostavený špeciálny set. Niektoré notoricky známe piesne majú upravené aranžmány, sú tam piesne na vyskákanie, na vyvolanie emócií. A rozhodla som sa, že práve na Žákovici zaspievam po prvýkrát naživo novinku „V Modlitbách". Najviac sa teším na spätnú väzbu od publika a na rodinnú atmosféru festivalu. Ak to bude len trochu možné, rada zostanem a užijem si aj ostatné vystúpenia kapiel," teší sa Katka Knechtová.

knechtova

Užiť si dokonalú atmosféru festivalu príde aj legendárna skupina Vidiek, ktorá je častým hosťom Žákovic Open. Ján Kuric a spol odpália hity „Vidiečan", „Nechajte si ju", „Tisíc divov", „Rudy a Hilda" či „Anglická". Vidiečania zahrajú aj skladby z nového albumu „Vidiek s oblohou".

Máme nacvičené nové veci z nového albumu a zahráme aj skladby z obdobia Ventil RG. A spomenieme si samozrejme aj na Věru Bílú, ktorá tento rok odišla na večné časy. Po skupine HEX, Le Payaco či Billy Barman je Vidiek ďalšou kapelou, ktorá na Žákovici hráva často. Vždy sa na neho veľmi tešíme, pretože je na ňom taká domáca atmosféra, úplne iná ako na ostatných festivaloch. Každý každého tam pozná, a keď náhodou nepozná, tak sa zoznámia. Hrajú tam skvelé kapely, čapuje sa tam kvalitné pivko, dobre sa tam varí, hrajú sa tam športové hry a nie je to ďaleko odnikiaľ. Je tam atmosféra ako na stretávke po rokoch zo základnej školy..." priznal Ján Kuric z kapely Vidiek.

hex

Po prvýkrát zažije festival úspešný stand-up Silné reči, ktoré sa predstavia v Jameson zóne. Simona a Joe Trendy prinesú dávku humoru, aký ešte Bošácka dolina nezažila.

Je to prvý raz a tak sa teším, keďže tam bude veľa známych. Pripravil som si stand-up a verím, že za tých 25 minút zabavím všetkých, ktorí sa prídu pozrieť. So sebou si zoberiem moju kolegyňu Simonu, s ktorou sme spolu v stand-up comedy šou Silné Reči. K festivalom mám veľmi pozitívny vzťah. Chodím každý rok na nejaký, je však skvelé, že už nechodím len ako fanúšik, ale aj ako interpret. O Žákovici som počul len samé dobré veci, tak je konečne čas sa o tom ísť presvedčiť na vlastné oči," s úsmevom hovorí Joe Trendy.

joe trendy

Na festivale vystúpia aj kapely HEX, Billy Barman, Le Payaco, Puding pani Elvisovej, Saténové ruky, Davová Psychóza a detský program PACI PAC. V Jameson zóne sa okrem Silných rečí predstavia aj renomovaní DJ-i. Festival zabezpečuje kyvadlovú dopravu, parkovanie a stanovanie zdarma. Kto by chcel mať väčší komfort, pre toho je pripravená Stanová dedinka EXTRA. Tento rok Žákovic Open štartuje 2. a potrvá do 3. augusta. Vstupenky si môžete kúpiť v sieti www.predpredaj.sk na predpredaj.zoznam.sk/…c-open-2019/ a v Penzióne Žákovic. Všetky informácie nájdete na www.zakovicopen.sk alebo facebookovej stránke www.facebook.com/zakovicopen.

Zdieľať na: 
Publikované: 18. júla 2019 v 11:07 – videné: 157x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,