V Trenčianskych Bohuslaviciach štartuje v piatok festival Žákovic Open, brány sa otvárajú o 15:00! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

V Trenčianskych Bohuslaviciach štartuje v piatok festival Žákovic Open, brány sa otvárajú o 15:00!

Ilustrační obrázek

Obľúbený rodinný festival Žákovic Open v malebnom prostredí Bošáckej doliny je pripravený! Areál organizátori sprístupnia o 15-tej hodine a fanúšikom bude k dispozícii až do nedeľného dopoludnia. 19-ty ročník obľúbeného festivalu prináša niekoľko noviniek! Po prvýkrát sa na festivale predvedie stand up Silné reči a detský program PACI PAC! Pre návštevníkov je ako vždy pripravené parkovanie, stanová dedinka aj kyvadlová doprava zadarmo. Príďte si užiť magickú atmosféru festivalu Žákovic Open, ktorý je známy priateľskou a rodinnou pohodou. Chillout zóna festivalu sa v noci mení na párty, kde budú mixovať DJ-i!

zakovic

Prípravy na 19. ročník festivalu Žákovic Open vrcholia. Obľúbený rodinný festival v magickom prostredí prekrásnej Bošáckej doliny potvrá od 2. do 3. augusta. Brány areálu sa otvárajú o 15:00 a program štartuje o 17:00.

„Je to už 19-ty ročník festivalu a pre mňa je to veľmi radostné, že sa nám darí robiť už toľko rokov vďaka našim fanúšikom, ľuďom z Bošáckej doliny, ako aj našim partnerom. Najskôr to bolo kamarátske stretnutie kapiel, ale že to môže dosiahnuť toľko ročníkov, by mi nikdy nenapadlo. Chodia k nám celé rodiny a vidíme, že s našim festivalom rastú aj deti našich priaznivcov, ktorí chodia od prvého ročníka. Tešíme sa aj na nových návštevníkov, sme veľmi radi, že stáli fanúšikovia prichádzajú aj so svojimi kamarátmi, ktorí na našom festivale zostávajú," teší sa Tomáš „Yxo" Dohňanský.

Program festivalu je určený všetkým. Žákovic Open ponúkne punkovú Davovú Psychozu, alternatívnu kapelu Saténove Ruky, slovenskú klasiku Vidiek, obľúbených Le Payaco či Billy Barman, popovú divu Katku Knechtovú a samozrejme domácu kapelu HEX, ktorá hrala na všetkých ročníkoch.

Novinkou je detský program PACI PAC, ktorý sa predstaví v sobotu o 14-tej na hlavnom pódiu. Veľmi sa teším na úspešnú standup comedy Silné reči, konkrétne Simonu a Joe Trendyho, ktorí to rozbalia v sobotu o 14:00 v Jameson zóne. Tá je cez deň chillout oázou a večer sa mení na dokonalú párty, kde hrajú DJ-i. V piatok to budú TT DJ'S - Stemplik z Le Payaco, Slimak z Hogo Pogo, Teo z Autodromu a v sobotu legenda DJ Magalova," pozýva Tomáš „Yxo" Dohňanský.

Návštevníci sa môžu tešiť na dokonalú priateľskú atmosféru. Nikde inde ako na Žákovic Open nezažijú také spontánne prepojenie so svojimi hudobnými idolmi. Tí, ktorí prídu vlastným autom, môžu parkovať zadarmo na upravenej časti poľa smerom na Bošácu. Tí, ktorí prídu vlakom, majú zabezpečenú kyvadlovú dopravu.

Tak, ako každý rok bude premávať kyvadlová doprava. V piatok zo stanice v Novom meste nad Váhom od 15.00 do 20.00 v približne polhodinových intervaloch priamo do areálu a v nedeľu z areálu od 9.00 do 12.00 na stanicu v Novom meste nad Váhom tiež v polhodinových intervaloch. A to všetko zadarmo," vysvetľuje Tomáš „Yxo" Dohňanský.

Kultovým sa na Žákovici stal sobotňajší futbalový zápas medzi fanúšikmi a muzikantami. V sobotu pred koncertami si zmerajú sily vybraní hudobníci a vylosovaní nadšenci z radov divákov. Organizátori sa opäť postarali o to, aby mali návštevníci na Žákovic Open príjemný komfort.

Ubytovať sa môžu zadarmo v stanovej dedinke oproti areálu festivalu. Sú v nej sprchy, chemické toalety, cisterna s pitnou vodou a bufety s občerstvením. K dispozícii je však aj stanová dedinka EXTRA. Umiestnená je hneď vedľa pódia, takže fanúšikovia sú priamo v centre diania a nič im neunikne. Dedinka je oplotená, strážená a ponúka ďalšie vychytávky," dodáva Yxo.

Samozrejmosťou sú stánky s kvalitným občerstvením plné dobrého jedla a nápojov. K dispozícii je i funkčný bar v penzióne. Žákovic Open je rodinný festival, deti do 10 rokov majú teda vstup zdarma. Vstupenky si môžete kúpiť v sieti www.predpredaj.sk na predpredaj.zoznam.sk/…c-open-2019/ a v Penzióne Žákovic. Všetky informácie nájdete na www.zakovicopen.sk alebo facebookovej stránke www.facebook.com/zakovicopen.

mapa zakovic

PIATOK 2.8. 2019

17:00 PII JEM
18:00 CPT. SLICE
19:10 DAVOVÁ PSYCHÓZA
20:30 BILLY BARMAN
22:15 KATKA KNECHTOVÁ
23:50 PUDING PANI ELVISOVEJ
01:20 OCTOBER /U2 REVIVAL/

SOBOTA 3.8. 2019
14:00 PACI PAC
14:00 SILNÉ REČI - JAMESON STAGE
16:00 RUST 2 DUST
17:30 SATÉNOVĚ RUKY
19:00 LE PAYACO
20:30 VIDIEK
22:00 HEX
23:45 TROLEJBOYS
01:00 ACYLPYRIN

Zdieľať na: 
Publikované: 31. júla 2019 v 11:25 – videné: 129x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3442

MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAveWheres the Moon

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,