TRANCITY BEACH NIGHT 30.05.2009: First Moment - Kerkira Pub - Veľké Uľany – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

TRANCITY BEACH NIGHT 30.05.2009: First Moment - Kerkira Pub - Veľké Uľany

Ilustrační obrázek

V piatok 30.5.2009 sa v Kerkira Pub-e vo Veľkých Úľanoch, ktorého súčasťou je aj termálne kúpalisko uskutoční naozaj obrovská žúrka TRANCITY Beach Night. Pripravili sme si pre vás dva floory. Na hlavnom Trancity floore uspokojíme všetkých nadšencov elektronickej hudby, ktorý majú radi progressive, trance, electro, house atď. Pre tých čo milujú všetky štýly hudby od disco cez oldies až po hip-hop je pripravený druhý tzv. Party floor.

 

Hlavným lákadlom večera bude určite vystúpenie našej najlepšej djane, ktorú všetci poznajú pod menom NIFRA.

O elektronickú hudbu sa zaujíma od svojich 13tich rokov(2001). V 16tich sa zoznámila s programom Fruity loops a zacala tvorit. Prvé tracky sa objavili na vtedy najlepšom portáli pre amatérskych producentov Audionet.sk, produkciu však načas zanechala. Po intenzívnom tréningu sa prvykrát objavila za mixom v roku 2006.Od tohto času si mala možnosť zahrať na Progress your Mind, Beautiful things a nespočetne vela trancových párty nielen na Slovensku ale aj Čechách, Maďarsku, Ukrajine a Švédsku. K produkcii sa opäť vrátila v roku 2007 a jej debut Ready bol podpísaný na sublabely jedného z najlepších trancových labelov Armada music - Coldharbour recordings. Najnovším vydaným trackom je remix skladby Masquerade, ktorej originálnym producentom je anglický talent Ashley Wallbridge. Tento remix sa ešte pred vydaním tešil supportu takých mien ako sú Tiesto, Markus Schulz, Marcus Schossow, či Ronald van Gelderen, ktorý si práve Nifrin remix obľúbil viac. Tento remix sa zaradil na 11. miesto v predajnosti v trance charts na beatporte, čím predbehol aj originál. Nifra koncom roka 2008 zinkasovala warm up pre Tiestov In search of sunrise tour v bratislavskom Doplery. Pri pánovi Tiestovi ešte ostaneme. Okrem podpory jej releasov, dostala aj možnosť urobiť 15 minútový guestmix pre jeho show „Club life" na holandskom rádiu 538.

n

Future releases
Nifra - Complicated life - Armada/Ava
Breakfast pres. Loomer - Take me Back (Nifra remix) -Flashover recordings/Moody moon

Releases
Nifra - Ready (Original Mix) - Armada/Coldharbour
Ashley Wallbridge - Masquerade (Nifra remix) - Armada/Ava

www.myspace.com/nifra
www.armadamusic.nl

Ďalším djom ktorý sa predstavý na hlavnom floore bude všetkým dobre známy charliclubber dj FRESH.

Prvá príležitosť zahrať si pred viacerými ľuďmi sa mu naskytla už v 10-tich rokoch. Bola to jeho prvá skúsenosť s DJ-ingom, ktorá ovplyvnila jeho ďalší vývoj a budúcnosť. Naplno sa začal venovať štýlu house, ktorý preferuje dodnes. Štýl ktorý hrá by sa dal charakterizovať ako house s prvkami electro-latina. Zahral si v rôznych kluboch v centre Bratislavy, ale aj na území Slovenska a Česka, čo ho utvrdilo v tom, že DJ-ing je preňho viac ako hobby. Stal sa jeho cestou životom. Na pódiu sa sním vystriedalo mnoho DJ-ov, ktorých si aj dodnes veľmi cení a to: Les Schmitz, Brian Cross, Tom Snow, Charlie, Martin Hloch, Wolsha, BranoDJ, Andrea Fiorino, Pappi, Antena, Sony Vega, Pico a mnoho ďalších. Taktiež ste ho mohli počuť na frekvencii rádia SiTy kde niekoľko krát odzneli jeho sety a to v reláciách JL Maxi´s Chart a Rande Laverna dance club. Od roku 2006 spolupracuje s DJ-skou komunitou Charlie Clubbers, ktorá mu priniesla veľa skúsenosti do budúcnosti. Tiež sa mu otvorili nové možnosti a navštívil s nimi mnoho nových klubov a festivalov. Svoje schopnosti v DJ-ingu naďalej vyvíja a zlepšuje tak isto ako aj svoju tvorbu ktorú by rád v budúcnosti vydal.

f

Túto energiou nabitú noc sa predstavia a určite nebudú zaostávať aj Lelo & Spectus aka GSAMBA.

Tejto dvojici koluje namiesto krvi v žilách signál a tlakomerom im neodmeriate tep ale bpm. Patria do kategórie čistokrvní dji keďže sa vlastnej tvorbe zatiaľ nevenujú, čo ale neuberá na ich kvalite. Mohli ste ich vidieť napríklad aj s takými menami ako sú: Afrika Islam, Jay Brown, Corvin Dalek, Sterbinszky, Thomyval, Michael Burian, Ladida, Lucca, Dave Fish, Ambitech, Energy X, Unix, Charlie, Fresh, Michaela Salačová, Elite, Monotype, Deepdance, Walderson, Nifra, Niki Belucci...atď.

Ako posledného si predstavíme pána, ktorý to na hlavnom floore celé odštartuje. Je ním DAVID VAN KAY.

DAVID do svojich setov vyberá skladby podľa atmosféry, väčšinou to sú skladby s progresívnym podmazom, energiou, melódiami, vocálmi a tech prvkami.

Na toto všetko sa môžete tešiť na hlavnom floore. Ďalej sú neodmysliteľnou súčasťou tejto párty aj sexy tanečnice, lasery a svetelné efekty.

d

Na párty floore Vás bude zabávať ROBO DEEJAY, ktorý rozpumpuje náladu v ritme dance, disco, hip-hop, r'n'b a oldies. Tu budú prebiehať počas párty aj mini súťaže.

Tešíme sa na Vás!

TRANCITY BEACH NIGHT
Kerkira pub, Veľké Úľany
30.05.2009
Main Floor
NIFRA (myspace.com/nifra)
FRESH (djfresh.sk)
LELO & SPECTUS aka GSAMBA (trancity.sk)
DAVID VAN KAY (trancity.sk)
Party Floor
Robo Deejay (extravaganza.sk)

www.trancity.sk

t

 

Zdieľať na: 
Publikované: 30. apríla 2009 v 14:18 – videné: 4468x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3434

Wheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1StresSKboy30

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2019, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,