TOP DJS - WHITENIGHT @ ŽILINA – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

TOP DJS - WHITENIGHT @ ŽILINA

Ilustrační obrázek

Tesne pred tanečným večerom v žilinskom XTREME clube na sídlisku Vlčince Vám v krátkosti prinášame profil tých NAJ djov, ktorých si spolu s nami môžete vychutnať už túto sobotu, 7meho marca.

ANGELO MIKE /sentence.pl

1

Headliner akcie, jeden z najúspešnejších a najzábavnejších djov Európy, ktorý sa zoznámil s gramofónmi už v roku 1995. Najviac ho priťahovala silná energia beatu, začal hrávať detroit techno a následne aj organizovať prvé akcie na juhu Poľska. Astral Project Party a Techno Dance Mission, ktoré organizoval pod značkou Ultra Dj Team, zožali medzi clubbermi obrovské úspechy a boli hodnotené v tom čase ako jedny z úplne najlepších.Jeho nevídaný talent pri mixovaní hudby mu otvoril brány nielen do všetkých poľských top klubov, ale aj do celej Európy.

Koncom roka 1998 Angela pohltil americký house a následne nato vystupuje na poľskej variante akcie Love Parade, na akcii Parada Wolnosci. Po roku intenzívnej práce odchádza do Varšavy, kde sa pričiňuje o rozvoj tamojšej tanečnej kultúry. Aj vďaka tomuto si za jedným mixpultom podáva ruku s velikánmi svetovej scény, ako je Josh Wink, Luke Slater alebo Marco Carola.

Populárnosť Angelo Mikea neustále rastie, v roku 2002 a 2003 získava prestížny titul DJ roka v časopise o klubovej kultúre Lajf a neustále vo svojej úspešnej misii pokračuje.
Patrí mu aj label Sentence Art, na ktorom vydáva svoje vlastné tracky, napríklad jeho veľmi cenený singel First, ktorý sa objavil dokonca na oficiálnej kompilácii Mayday.
Svetoví velikáni počnúc Carl Coxom, Tiestom, Paul Van Dykom alebo Sven Vathom ho označili dokonca titulom „najlepší dj východného bloku", čo je titul naozaj na závidenie 
My Vám exkluzívne prinášame tohto špičkového DJa s jeho nezameniteľným štýlom po prvýkrát v žilinskom kraji a jeho širokom-ďalekom okolí za cenu, ktorá snáď už nemohla byť ani nižšia :-)


SCHIMEK /sentence.pl

2

DJ, ktorému slovenská scéna môže ďakovať zato, že vôbec nejaká scéna u nás je 
Svoje prvé djské kročky spáchal vééééľmi dávno, počas 80tych rokov, očarený vtedy nastupujúcim hudobným štýlom New Wave. Prelom v DJskej kariére Ondreja nastal takmer 20rokov dozadu, v roku 1990, keď začal hrať ako profesionál v Senici. Zdokonaľovaním sa a tvrdou poctivou prácou sa stal o tri rôčky neskôr rezidentom najznámejších podnikov v Bratislave, ELAMu a BKlubu. Začal pracovať v agentúru DMC Slovakia a s Dalom, Tiborom Holodom, Davidom zo Senca, Igorom Patakym a Gabanom vybudoval solídnu základňu pre klubovú scénu v našej republike.

Schimek bol ovplyvnený hlavne UK scénou, najskôr to bol house a experimentálna elektronika, neskôr techno, hlavne pôvodom z Európy. Energický a neunavujúci spôsobom mixovania ho zaradil na TOP nielen slovenských djov, šancu zahrať si mal po boku mien akými sú Jeff Mills, Inigo Kennedy, Pascal FEOS, Hakan Libdo, David Duriez a mnohých mnohých ďalších. Medzi najnezabudnuteľnejšie momenty jeho kariéry patrí určite hranie pred viac ako 300.000 ľuďmi na akcii Budapest Parade v roku 2002.


DJ MARCOS

3

Profesionálne sa djingu venuje už viac ako 10rokov a v jeho setoch to cítiť čoraz viac a viac. Stačí privrieť oči a nechať sa unášať krásnou progresívnou atmosférou, ktorú tento DJ dokáže vytvoriť bez ohľadu nato, či hrá v obrovskom klube alebo v klubíku s rodinnou atmosférou. Obehol všetky slovenské TOP kluby, najlepšie sa cíti práve v trnavskom klube Planet4, kde zožal už viackrát po svojom sete potlesk a prednedávnom sa vrátil z veľmi vydarenej akcie v klube Fabric v Ostrave, kde supportoval Michaela Buriana.
Marcos, ako rezident viacerých podnikov v Žiline a okolí, má svoju skupinu fanúšikov, ktorá určite ani tentokrát nevynechá set svojho obľúbenca, ktorý sa predstaví po samotnom headlinerovi akcie.

Akcia WHITENIGHT už viackrát dokázala, že sa ju oplatí navštíviť, naviac tentokrát prináša skutočne svetovú kvalitu nielen zostavou mien, ktoré budú hrať, ale aj laserovou show, veľkoplošnými obrazovkami, nanovo prerobeným klubom a parádnou party-atmosférou.

 

Zdieľať na: 
Publikované: 4. marca 2009 v 08:32 – videné: 1321x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,