Thomas Puskailer prichádza s novou skladbou "Mier Našim Hriechom", ku ktorej predstavuje srdcervúci klip. – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Thomas Puskailer prichádza s novou skladbou "Mier Našim Hriechom", ku ktorej predstavuje srdcervúci klip.

Ilustrační obrázek

Spevák a hudobník Thomas Puskailer prichádza s novou piesňou. „Mier Našim Hriechom" je výzvou na ochranu životného prostredia, na ktorú sa má zmobilizovať každý z nás! Klip k novinke nakrúcal v krásnom prostredí Liptova, kde sa pohybujú aj medvede. Ekologický guru Thomas, ktorý aktuálne križuje celé Slovensko so svojim Eco Energy Tour, sa kvôli klipu spojil s organizáciou Greenpeace a Svetovým fondom na ochranu prírody WWF. Obe mu ochotne pomohli a udelili súhlas na zábery prírody. Pozrite si srdcervúci Thomasov pohľad na záchranu našej planéty!

tp

Hudbu aj text k skladbe "Mier Našim Hriechom" napísal Thomas Puskailer sám. Anglický text následne pretextoval do slovenčiny legendárny Martin Sarvaš.

„Inšpiráciu som hľadal v živote a v momentálnom stave našej planéty. Robím hudbu a aj moju ekologickú osvetu a vidím, že to ľudí inšpiruje. Túto skladbu som mal napísanú už dlhšie, lebo intenzívne vnímam, čo sa deje s našou planétou. Skladba je o odpustení, vinu na súčasnom stave životného prostredia má celá spoločnosť. Nemôžeme sa jeden na druhého hnevať. Musíme si navzájom odpustiť. Len tak veci napravíme a pocítime zmierenie. Malé činy vedú k veľkým. Každý osobne či na Slovensku alebo na celom svete sa môže pričiniť o zmenu. Zmena sa začína v každom z nás, začnime od seba," vyzýva Thomas Puskailer.

Pieseň produkoval Luboš Brtáň, ktorý v ňom hrá aj na gitare. Luboš pracoval s Thomasom už na slovenských na skladbách „Čakám Na Zázrak" a „Kapučino". O perkusie sa postaral David Juraj Raši, basgitaru má na konte Martin Kapusník. K novinke vznikol aj pôsobivý videoklip, ktorý sa nakrúcal dva dni na viacerých miestach Slovenska.

Tentokrát vybral režisér miesta, ktoré sú poznačené kalamitou alebo rozsiahlou ťažbou dreva. Sami sme boli prekvapení, kde všade a v akých množstvách sa rúbe. Nakrúcali sme na Smrekovici a to aj večer a na miestach, kde sa pohybujú medvede! Točili sme aj v Liptovskej Lužnej a v Dúbrave, ktorá je charakteristická mnohými lesnými potôčikmi," prezradil sympatický Thomas Puskailer.

Klip nakrútili tvorcovia zo spoločnosti MOOVI, ktorí s Thomasom spolupracovali už na viacerých klipoch. V poslednom sa snažili upozorniť na utečeneckú krízu, dnes je tu kríza klimatická a aj kríza hodnôt. Na scenári, réžii a strihu sa podieľal Jakub Krška. Za kamerou stáli kolegovia Šimon Klačko a Matej Andraško.

tp

V klipe účinkujú dobré a zlé skutky. Ja, ako dlhoročný ekoaktivista reprezentujem tie nasledovaniahodné. Pomáhajú mi dobrí ľudia a dobrovoľníci z organizácií Greenpeace a WWF. Zlé činy sú zas reprezentované mohutným odlesňovaním, plastovým odpadom, znečisteným vzduchom a podobne. Nechceli sme na nikoho ukazovať prstom, preto sú obrazy v klipe viac abstraktné. Cieľom je zamyslieť sa. Chcel som v klipe ukázať aj to, ako bojujú ľudia s problémami vo svete. Tak sme to spojili. Má to väčší rozmer aj dosah. Je to aj návod, ako pomôcť v lokálnom prostredí," tvrdí Thomas.

Ekologický guru Thomas Puskailer sa kvôli záberom prírody spojil s organizáciou Greenpeace a Svetovým fondom na ochranu prírody WWF. Obe mu s klipom ochotne pomohli a udelili súhlas na svoj videomateriál.

Greenpeace má vlastnú videobanku, z ktorej sa môžu videá po súhlase sťahovať a WWF nám poslal priamo niekoľko videí. Z nich sme si už potom vyberali, čo sa nám do klipu hodí. Zmyslom celého snaženia sa je ukázať, že malé činy vedú k veľkým. Že každý na celom svete sa môže pričiniť o zmenu. Ide to aj na Slovensku a ide to aj v zahraničí. Záver klipu má symbolizovať hľadanie ľudí, ktorí sú pre túto zmenu ochotní niečo spraviť. Keď sa za mnou v tme postupne rozsvietia viaceré svetielka, symbolizuje to nádej v dobrých ľudí, ktorým záleží na životnom prostredí. A nie je ich málo," s nádejou uzatvára spevák a ekoaktivista Thomas Puskailer.

Populárny spevák, herec a moderátor Thomas Puskailer momentálne pracuje s Martinom Sarvašom a producentom Lubošom Brtáňom na novom - prvom slovenskom albume. Zároveň križuje celé Slovensko so svojim Eco Energy Tour a moderuje v televízii. Všetky informácie nájdete na www.thomaspuskailer.com alebo na www.instagram.com/thomaspuskailer a www.facebook.com/puskailerthomas

Zdieľať na: 
Publikované: 30. októbra 2019 v 11:29 – videné: 119x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,