Techno Terror: „Naša scéna určite nie je to pravé orechové" – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Techno Terror: „Naša scéna určite nie je to pravé orechové"

Ilustrační obrázek

Ak ste zvedaví, čo bude hrať na Techno Terrore známy DJ, alebo čo sa stalo so známymi akciami Reaction Control, kliknite si na interview so žilinským DJom Maroshom.

1.Ahoj Maroš.....Techno Terror sa pomaly blíži...čo od tejto party
očakávaš?

Hlavne očakávam dobrú zábavu a kopec tancujúcich clubberov. Teším sa
tiež na stretnutie s chalanmi ako Grining, Derma, Boss čo je zárukou dobrej nálady :))

2.Mňa, ale aj clubberov by zaujímalo aký štýl hudby budeš hrať
Tí čo ma už trošku poznajú, tak vedia, že sa môžu tešiť na klasické
techno. Okrem slovenskej produkcie mám veľmi blízko aj k Holandskému zvuku a s melódiou som tiež kamarát. Napriek tomu, že to nebude z mojej strany schranz ani hard, bude to energické, tvrdé, tanečné, s vývojom, vokálom ale hlavne techno ako ho poznáme od roku 1996.

3.Viem o tebe že si bol jeden z organizátorov asi najlepšej žilinskej party Reaction Control. Ako si sa k tomu dostal a budú ešte pokračovania?
No veru v auguste 2002 to začalo ešte na krytej strelnici akciou VIRTUAL SPACE/ TECHNOLAM 1. Potom sa to presunulo do nových priestorov žilinského GURU klubu a pod názvom REACTION CONTROL ich bolo celkom 12 častí, kde ste mohli počuť veľa zaujímavých djs. Hlavným strojcom týchto party´s bol však Milozzone a okrem mňa /technická podpora/ bolo v zákulisí ešte mnoho známych tvári prevažne žilinskej scény. Spolu sme dokázali vytvoriť neopakovateľnú atmosféru a dali sme tak možnosť vzniknúť večerom, na ktoré môžeme s radosťou spomínať. Musím však povedať, že ďalšieho pokračovania pod názvom Reaction Control sa už asi nedočkáme, jednoducho nie je priestor. Napriek tomu okolnosti a moja maličkosť dali možnosť vzniknúť klubu v pravom slova zmysle. Legendárny podzemný CO kryt, ktorý dlhé roky niesol názov BM Klub a v podstate formoval vtedajšiu párty mládež je opäť funkčný. Klub začal svoju púť okolo roku 1993 a začínali tam mená ako Toky, Grining, Derma. Dnes nesie okrem bohatej histórie aj nový názov Street Club a v priebehu týždňa bude funkčná aj webová stránka klubu www.streetclub.sk . Na našej bookingovej stránke www.patteydl.sk sa dajú nájsť fotky z akcií, ktoré sa odohrali práve v Street Clube a jedna z nich je aj mladšia sestra Reaction Control.....Sub Reaction.

4.Pamatáš si na svoje prvé vystúpenie? Mal si úspech alebo si bol sklamaný?
Od roku 2001 som sa sporadicky objavoval v žilinskom Guru klube, ale
nebolo to hranie ale skôr vychytávanie múch. V roku 2002 prišiel už spomínaný VIRTUAL SPACE/ TECHNOLAM1 a tam som prvýkrát oficiálne zahral. Výsledok bol uspokojivý ale za tú hodinku som musel schudnúť asi 10kg :)))))

5.Ako si spokojný s našou klubovou scénou a ako so žilinskou scénou?
Určite to nie je to pravé orechové, ale necítim sa na to aby som to
hodnotil. Každopádne som rád že spomínaný Street Club bohato prispieva
ku klubovému dianiu v Žiline.

6.Skus popísať ideálnu party snov...line up a všetko čo by na nej nemalo chýbať...
To by chcelo vrátiť sa v čase :))) inak ideálna party pre mňa znamená príjemná zostava baviacich sa ľudí.

7.Čo je pre teba na párty najdôležitejšie a bez čoho si ju nevieš
predstaviť?
nie sú ľudia nie je párty....

8.Čo by si odkázal partypeople, ktorí sa chystajú na Techno Terror 4?

Bavte sa až do rána bieleho

Ešte si dja Marosha v pár vetách predstavíme:

Marosh, vlastným menom Marián Slanička sa začal mixovaniu tanečnej hudby venovať v roku 1998. Zakladá školské rádio, v ktorom tlačí spolužiakom cez prestávky do uší "lepšiu" muzičku. V miešaní skladieb sa postupne zdokonaľuje a v tomto období sa tiež dostáva k prvému kontaktu s vinylom a zháňa gramce. Ako plynul čas, Marosh sa dostáva k Technicsom. Nehráva síce ešte po kluboch, ale jeho izbou sa nezadržateľne šíry technorinčanie okenných rámov spolu s nábytkom. Jeho štýl sa nateraz ustálil na techne a s tým vyráža do ulíc Žiliny. Prelomový sa stáva rok 2000, keď sa vďaka relácií EXTAZA dostaví do starého, legendami opradeného Guru klubu na workshop. Tu dostáva vďaka SD. Djs možnosť ukázať, čo za dva roky natrénoval. So zdravou drzosťou sa dostáva na štvrtkové guru chill-outové večery, kde sa mu ušlo tak 15-20 min. hrania, za ktoré je samozrejme do smrti vďačný Mishekovi a Dashovi. Zhruba sedem mesiacov strávi hraním na týchto večeroch. Zoznámenie s Milozzone ho posúva rýchlosťou svetla na Reaction Control 1. . Akcia sa koná v klube Astrál a stáva sa jeho prvou oficiálnou párty.

Marosh sa momentálne pohybuje niekde medzi technom až minimal technom. V súčasnej dobe sa čoraz častejšie venuje produkcii vlastných trackov. Niektoré z nich sa už hrávajú, ohlasy na ne sú veľmi pozitívne. Spolupracuje aj s Milozzonem, čo je pán, ktorý ma na svedomí najznámejšiu klubovú noc severného Slovenska s názvom REACTION CONTROL. Spolu už pripravili niekoľko týchto v Žiline najnavštevovanejších party večerov a najnovšie sa oficiálne stal členom organizačného tímu tohto prestížneho večera. Stará sa aj o program a prispieva tak ku klubovému vyžitiu žilinských aj mimo žilinských návštevníkov najznámejšieho žilinského klubu STREET CLUB/ bývalý BM CLUB, Rosinská cesta 4.


29.3.2008 Techno Terror 4: Brain Damage
Piano cub Trenčín

Greg Notill / Artillery, Working Vinyl, Carnage / FRA
Waldhaus / Crowbar.Artillery / GER
Dariush Gee /Carnage Records, Fat Tm, Technosforza/ PL

jpg

Zdieľať na: 
Publikované: 20. februára 2008 v 02:05 – zdroj: techno terror – videné: 1686x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2024, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,