Synthesia: posledné informácie & Synthesia: Breeth – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Synthesia: posledné informácie & Synthesia: Breeth

Ilustrační obrázek

Dnešný večer v Subclube bude v znamení neobyčajne príťažlivého progressive a tech housu, ktorý prevetrá kondičku každého z nás. Večer začne rezidentná dvojka pmc & Tomin, od polnoci nás na parket bude lákať Breeth, od poldruhej budeme unesení do ríše zvanej Guy J a definitívne nás dorazí Quintax aka Styller.

Radi privítame aj tých, ktorí preferujú lámané beaty alebo ich srdce pracuje na vyšších otáčkach, no ich hudobná myseľ je otvorená novým zážitkom. Príďte dopriať vašim kĺbom trochu príjemnejšieho tempa a vychutnajte si rozprávkový tanečný príbeh v podaní majstra hudobnej literatúry Guy J-a. A nezabudnite - do polnoci sa vám do 10 Eur zmestí aj jeden drink ! Tešíme sa na vás.

Orientačný časový lineup:
22.00-24.00 pmc & Tomin
24.00-01.30 Breeth
01.30-03.30 Guy J
03.30 - koniec Quintax

Synthesia presents: Guy J
14. októbra 2011 (piatok)
Subclub / Bratislava
GUY J / Bedrock (ISR)
Support: Breeth, Quintax, Pmc & Tomin
vstupné: 8€ do 24.00 / 10€ po 24.00


http://www.media4m.sk| http://www.sensitivepeople.eu http://www.facebook.com/event.php?eid=130397443717521

 

Synthesia: Breeth

Dnes si v krátkosti predstavíme nášho druhého hráča v poli, slovenského dja, producenta a moderátora Michala Breetha.

niečo z minulosti:
Michal je všeobecne známa osobnosť slovenskej tanečnej hudobnej scény, veterán starých dobrých časov a zároveň jeden z najpokrokovejších slovenských djov. O ňom už bolo napísané za tie roky naozaj neúrekom a my by sme neradi opakovali už stokrát povedané. Okrem výrazných djských úspechov, keď sa vypracoval na jedného z najžiadanejších slovenských EDM umelcov v zahraničí, už celých sedem rokov nám každý týždeň v piatok večer prezentuje čerstvú hudbu a zaujimavých hostí v autorskom programe 4 Elements na Rádiu_FM. Počet relácií, ktoré Mišo pripravil a pre nás spočítal, je k dnešnému dňu na úžasnom čísle 357! Zároveň je spolu s Peetom autorsky podpísaný aktuálne pod trinástimi trackmi ako remixér alebo producent.

Breeth

aktuálny sound: Breeth má za sebou históriu úspešného techno dja a z tohto obdobia mu zostala láska pre hutný beat a rolujúci groove. Dnes svoj repertoár dopĺňa aj trackmi s hlbokými plochami a zmysluplnými melódiami a dokáže sa cítiť ako ryba vo vode rovnako v pomalých odtieňoch warmupu ako aj vo svižnej nakladačke na konci. Hudbu v zásade vyberá iba podľa vlastného ucha a vkusu a nehľadí na rebríčky popularity. Spolu so svojím autorským partnerom Peetom majú za sebou viaceré zaujímavé remixy, chystajú remixovú edíciu singla Kilimanjaro a na sezónu 2012 pripravujú aj prvé spoločné vystúpenia, na ktoré sa obzvlášť tešíme. My vám ako ukážku ich spoločnej tvorby prinášame skvelý remix tracku od Dennisa Rosetha - Depth Charge. Plnokrvný progressive house!

http://soundcloud.com/peetandbreeth/dennis-roseth-peet-breet-remix

Dennis Roseth - Depth Charge (Peet & Breeth Remix) [Mynt Music] by Peet & Breeth

prečo Breeth: Miša sme chceli booknuť už na prvú Synthesiu s Henry Saizom, kolidovalo to vtedy žiaľ s iným jeho hraním. Je to prvý dj, ktorý nás napadol pri spojení hudobného žánru progressive a tech house so slovenským supportom. Ako jeden z mála slovenských techno djov nezaspal dobu a dnes patrí k slovenskej špičke, či už ako headliner alebo ako warmup dj. Jeho prácu patrične oceňuje aj zahraničie, kde je Michal častým hosťom. Zároveň je pre nás vzácnym priateľom a obdivujeme jeho vytrvalosť pri presadzovaní hudobnej kultúry v našich krajoch. Tešíme sa na jeho poňatie hlbších odtieňov progressive housu a nepochybujeme o tom, že každého z nás postupne dostane tam kam patríme - na parket!

prečo Guy J: "S Guyom som sa stretol prvý krát na Balaton Sounde v lete a je to fakt skvelý týpek. Jeho hudba je zjavne silným zrkadlom jeho duše a osoby ako takej. Až neprimerane skromný a slušný chalan, ktorý svoje vnímanie sveta dokonale prenáša do hudby. Nekonečné nástupy skvele zamotané do energického beatu sa stali vyhľadávaným produktom medzi djskou elitou sveta v podobe remixov ale i medzi vydavateľstvami ako jeho originál produkty. Je pre mňa preto veľkým potešením, že s Guyom budem mať možnosť v rámci tohto mesiaca hrať dokonca tri krát. Je to určite jeden z tých, ktorí si zaslúžia to čo dosiahli a kam smerujú."
Tešíme sa na Breetha a na vás v piatok 14. októbra v Subclube.

http://www.myspace.com/michal.breeth
http://soundcloud.com/peetandbreeth

Synthesia

 

Zdieľať na: 
Publikované: 13. októbra 2011 v 22:59 – videné: 906x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,