STORY OF BEAUTIFUL THINGS 2009 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

STORY OF BEAUTIFUL THINGS 2009

Ilustrační obrázek

Jeden príbeh končí, no daľšie paralelne začíname rozvíjať. Príbeh s názvom Beautiful Things 2008 už síce uzavrel svoju kapitolu, ale nový v podaní Beautiful Things 2009 kapitolu len písať začína!
Ohliadnúť sa za predošlým rokom, za najlepšou súčasnou klubovkou Slovenska je v mnohých pohľadoch viac ako nutné. Určite si každý spomenie na magické performance Tomáša Haverlíka počas prvej minuloročnej BT či Nemeckého trancového mága Talla 2XLC. Alebo na nekonečne vysmiatu dvojicu Blank & Jones. Osobne ešte doteraz pociťujem únavu z energického uragánu, ktorý spustil talentovaný Fila zo známej dvojice Aly & Fila. Zaspievali sme si s Johnom O'Callaghanom nebezké Big Skyyyy. Pokračovali sme za doprovodu špičkových hráčov akými boli Giuseppe Ottaviani, sympaťák zo Švédska Marcus Shossow, Fín Sergei Shkuroff, 4 hodinové orgie v podaní sympatického Angličana menom Jon O´Bir a ako čerešničku na torte sme si dali dezert v podobe svetovej legendy MR. Magik - Tiesto.

Vynikajúci príbeh zakončila aj posledná BT s domácimi DJs. Vôbec všetci Slováci v roku 2008 dokázali aký tenký laď je medzi svetovou a domácou špičkou. Ďakujeme: Breeth, Cole, Fester, Goldfingers, Josh, Nifra, Pico, Pizz@Dox, Robert Burian, Stame & Grafik, Semtex, Tompy, Smoly. Rovnako aj blízkym susedom Jet Fever a Martin Gredner.

1

Z predošlého roku by sa dal azda napísať jeden krásny román. Určite každá minuloročná Beautiful Things ponúkla mnoho a mnoho jedinečných momentov. Avšak pred nami je už nový rok a čakajú nás daľšie výzvy, ktoré chceme do bodky naplniť.

2

Dámi a Páni otvorme teda spolu príbeh - Beautiful Things 2009!

28.02.2009 - Beautiful Things presents Judge Jules, Agnelli & Nelson.
09.05.2009 - Beautiful Things presents Johan Gielen, DJ Shah with Chriss Jones live vocals.
20.06.2009 - EUPHONIC NIGHT vol. 2 - The Full Euphonic power in one night!

Touto tlačovkou začíname prípravy na prvú Beautiful Things v tomto roku.

3

Ako hlavnú hviezdu večera privítame charizmatického, Ibizou a rokmi ošľahaného "P"ána z Veľkej Británie - Judge Jules. Tento "P"án sa po troch rokoch vracia na Slovensko a jeho fanúšikovia sa už nevedia dočkať na guľometnú paľbu jeho charakteristického hard dance / trance soundu. Mimichodom rezidentná párty Judge Julesa na zasvätenom ostrove cluberov Ibiza, JUDGEMENT SUNDAYS sa stala podľa ankety TRANCEAWARDS 2008 najpopulárnejšou klubovkou planéty. Zamávala tak s prvého miesta takým nociam ako Cream, Gatecrasher, Armada či Godskitchen!

4

Sledujete radi stage a za ním veselú dvojicu? Tak to bude aj tentokrát! Headlinerovi večera bude sekundovať legendárne producentské a DJ-ské duo, ktoré si hovorí Agnelli & Nelson. Všetci sme v plnom očakávaní, čo nám títo dvaja páni predvedú.

Jarnú BT odpáli hviezdny návrat. Na Slovensko sa opäť začal pripravovať prominent svetovej triedy - Johan Gielen. Každý si isto spomenie na jeho „ohnivé performance" z pred dvoch rokov. Tentokrát čakajte viac. :) No neostávame iba pri jednej hviezde večera. Na stage-i sa predstaví i dlhoočakávaný "Mr. Balearic Trance". Áno tušíte správne. DJ Shah ako ho mnohí poznajú bude ďalšou megahviezdou jarnej BT a rozhodne nebude sám, vokály k jeho hitovkám príde zaspievať Chriss Jones.

5

Prvý polrok roku 2009 uzavrie špeciálna Beautiful Things, ktorá sa bude niesť s jedným z najuznávanejších labelov súčasnosti Euphonic Records. V hlavnej úlohe sa predstavia tvorcovia tohto labelu a u nás mnoho milovaní Kyau & Albert. Zo stajne tohto labelu sa k nim pridá aj veľmi úspešný DJ a producent Ronski Speed. Celú túto mega zostavu doplní skvelý mozog Euphonic labelu Marc Marberg a premiérovo Stoneface & Terminal.

6

Ak toto všetko prežijete, tak sa radšej ani nepýtajte čo bude pokračovať v druhej polovici roku 2009. Určite by vám to už teraz spôsobilo isté tažkosti!

7

Netreba však ani zabúdať na jeden veľmi dôležitý element. Počas týchto BT-čiek sa v line-upoch predstaví aj domáca špička, ktorá v mnohých prípadoch vie nečakane zatieniť aj hlavné hviezdičky. Myslíme, že ponuka Beautiful Things je až natoľko bohatá, že si rozhodne každý príde na svoje. Dámi a Páni už nám neostáva nič iné, iba vám zaželať "držte si klobúky, začíname!

8

For Beautiful Things Exclusive Wate

Club Info:
http://www.pico.sk
http://www.dopler.sk

Beautiful Things group on Facebook:
http://www.new.facebook.com/group.php?gid=18873778945

Party Info:

28.02.2009 Beautiful Things presents
Judge Jules (Judgement Sundays, BBC1 / UK)
Agnelli & Nelson (UK)

Pico (SK), Tom Haley (SK), Jet Fever (CZ)
Dopler Club, Bratislava, Slovakia
Ticket: normal - 15.- Eur, VIP - 22.- Eur
Predpredaj: http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=117941

07.02.2008 MINI Beautiful Things
presents Sergei Shkuroff (FI)

Pico, Fester, Tompy
Bowling Dance Club, Levice, Slovakia
Ticket: normal - 3,50.- Eur

bt


Zdieľať na: 
Publikované: 16. januára 2009 v 10:19 – zdroj: BT – videné: 1388x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,