STORY OF BEAUTIFUL THINGS 2009 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

STORY OF BEAUTIFUL THINGS 2009

Ilustrační obrázek

Jeden príbeh končí, no daľšie paralelne začíname rozvíjať. Príbeh s názvom Beautiful Things 2008 už síce uzavrel svoju kapitolu, ale nový v podaní Beautiful Things 2009 kapitolu len písať začína!
Ohliadnúť sa za predošlým rokom, za najlepšou súčasnou klubovkou Slovenska je v mnohých pohľadoch viac ako nutné. Určite si každý spomenie na magické performance Tomáša Haverlíka počas prvej minuloročnej BT či Nemeckého trancového mága Talla 2XLC. Alebo na nekonečne vysmiatu dvojicu Blank & Jones. Osobne ešte doteraz pociťujem únavu z energického uragánu, ktorý spustil talentovaný Fila zo známej dvojice Aly & Fila. Zaspievali sme si s Johnom O'Callaghanom nebezké Big Skyyyy. Pokračovali sme za doprovodu špičkových hráčov akými boli Giuseppe Ottaviani, sympaťák zo Švédska Marcus Shossow, Fín Sergei Shkuroff, 4 hodinové orgie v podaní sympatického Angličana menom Jon O´Bir a ako čerešničku na torte sme si dali dezert v podobe svetovej legendy MR. Magik - Tiesto.

Vynikajúci príbeh zakončila aj posledná BT s domácimi DJs. Vôbec všetci Slováci v roku 2008 dokázali aký tenký laď je medzi svetovou a domácou špičkou. Ďakujeme: Breeth, Cole, Fester, Goldfingers, Josh, Nifra, Pico, Pizz@Dox, Robert Burian, Stame & Grafik, Semtex, Tompy, Smoly. Rovnako aj blízkym susedom Jet Fever a Martin Gredner.

1

Z predošlého roku by sa dal azda napísať jeden krásny román. Určite každá minuloročná Beautiful Things ponúkla mnoho a mnoho jedinečných momentov. Avšak pred nami je už nový rok a čakajú nás daľšie výzvy, ktoré chceme do bodky naplniť.

2

Dámi a Páni otvorme teda spolu príbeh - Beautiful Things 2009!

28.02.2009 - Beautiful Things presents Judge Jules, Agnelli & Nelson.
09.05.2009 - Beautiful Things presents Johan Gielen, DJ Shah with Chriss Jones live vocals.
20.06.2009 - EUPHONIC NIGHT vol. 2 - The Full Euphonic power in one night!

Touto tlačovkou začíname prípravy na prvú Beautiful Things v tomto roku.

3

Ako hlavnú hviezdu večera privítame charizmatického, Ibizou a rokmi ošľahaného "P"ána z Veľkej Británie - Judge Jules. Tento "P"án sa po troch rokoch vracia na Slovensko a jeho fanúšikovia sa už nevedia dočkať na guľometnú paľbu jeho charakteristického hard dance / trance soundu. Mimichodom rezidentná párty Judge Julesa na zasvätenom ostrove cluberov Ibiza, JUDGEMENT SUNDAYS sa stala podľa ankety TRANCEAWARDS 2008 najpopulárnejšou klubovkou planéty. Zamávala tak s prvého miesta takým nociam ako Cream, Gatecrasher, Armada či Godskitchen!

4

Sledujete radi stage a za ním veselú dvojicu? Tak to bude aj tentokrát! Headlinerovi večera bude sekundovať legendárne producentské a DJ-ské duo, ktoré si hovorí Agnelli & Nelson. Všetci sme v plnom očakávaní, čo nám títo dvaja páni predvedú.

Jarnú BT odpáli hviezdny návrat. Na Slovensko sa opäť začal pripravovať prominent svetovej triedy - Johan Gielen. Každý si isto spomenie na jeho „ohnivé performance" z pred dvoch rokov. Tentokrát čakajte viac. :) No neostávame iba pri jednej hviezde večera. Na stage-i sa predstaví i dlhoočakávaný "Mr. Balearic Trance". Áno tušíte správne. DJ Shah ako ho mnohí poznajú bude ďalšou megahviezdou jarnej BT a rozhodne nebude sám, vokály k jeho hitovkám príde zaspievať Chriss Jones.

5

Prvý polrok roku 2009 uzavrie špeciálna Beautiful Things, ktorá sa bude niesť s jedným z najuznávanejších labelov súčasnosti Euphonic Records. V hlavnej úlohe sa predstavia tvorcovia tohto labelu a u nás mnoho milovaní Kyau & Albert. Zo stajne tohto labelu sa k nim pridá aj veľmi úspešný DJ a producent Ronski Speed. Celú túto mega zostavu doplní skvelý mozog Euphonic labelu Marc Marberg a premiérovo Stoneface & Terminal.

6

Ak toto všetko prežijete, tak sa radšej ani nepýtajte čo bude pokračovať v druhej polovici roku 2009. Určite by vám to už teraz spôsobilo isté tažkosti!

7

Netreba však ani zabúdať na jeden veľmi dôležitý element. Počas týchto BT-čiek sa v line-upoch predstaví aj domáca špička, ktorá v mnohých prípadoch vie nečakane zatieniť aj hlavné hviezdičky. Myslíme, že ponuka Beautiful Things je až natoľko bohatá, že si rozhodne každý príde na svoje. Dámi a Páni už nám neostáva nič iné, iba vám zaželať "držte si klobúky, začíname!

8

For Beautiful Things Exclusive Wate

Club Info:
http://www.pico.sk
http://www.dopler.sk

Beautiful Things group on Facebook:
http://www.new.facebook.com/group.php?gid=18873778945

Party Info:

28.02.2009 Beautiful Things presents
Judge Jules (Judgement Sundays, BBC1 / UK)
Agnelli & Nelson (UK)

Pico (SK), Tom Haley (SK), Jet Fever (CZ)
Dopler Club, Bratislava, Slovakia
Ticket: normal - 15.- Eur, VIP - 22.- Eur
Predpredaj: http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=117941

07.02.2008 MINI Beautiful Things
presents Sergei Shkuroff (FI)

Pico, Fester, Tompy
Bowling Dance Club, Levice, Slovakia
Ticket: normal - 3,50.- Eur

bt


Zdieľať na: 
Publikované: 16. januára 2009 v 10:19 – zdroj: BT – videné: 1334x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3434

Wheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1StresSKboy30

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2019, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,