Stoneface & Terminal: Tešíme sa, že budeme hrať na Lovely Experience - Planet4 - Trnava - 18.04.2009 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Stoneface & Terminal: Tešíme sa, že budeme hrať na Lovely Experience - Planet4 - Trnava - 18.04.2009

Ilustrační obrázek

18. apríl je tu už čoskoro a v Trnave finišujú prípravy na ďalšiu Lovely Experience, ktorá prinesie viac než len obyčajnú párty. Určite už viete o cryogenic show, ktorú zažijete na Slovensku po prvý krát. My sme sa však dnes porozprávali s headlinermi našej párty, ktorých zažijete taktiež premiérovo. Položili sme im zopár otázok a sami posúďte, no nie je sa na čo tešiť? ;-)

 

 

Stoneface & Terminal je meno, ktoré pozná pravdepodobne každý fanúšik elektronickej hudby. Ako toto meno vzniklo?

Za týmto menom sa vlastne neskrýva žiaden špeciálny príbeh. Boli sme piati ešte v 90-tych rokoch. Tento náš projekt sme nazvali "terminal". Ostatní traja chalani projekt opustili hneď po dvoch rokoch, no Henry si meno "terminal" nechal a Matthiasovi dali prezývku "stoneface", pre-tože sa za pultom nikdy nesmial. Ale to sa zmenilo, teraz sa smeje vždy, keď hrá :D


Pamätáte si, ako ste sa dostali k djingu, hudobnej produkcii a elektronickej hudbe ako takej?

Matthias: Elektronickú hudbu sme milovali už odmalička. Organizovali sme školské párty, kde sme hrali so starými kazetovými prehrávačmi. Ako DJ som začal hrať v zopár kluboch ako 16 ročný. Henry: Hudbu som začal robiť, keď som mal 15. Mali sme staré klávesy, neskôr počítače ako napr. Commodore C64, Amiga 500 a PC. Našim snom bolo hrať naše vlastné cédečka a vinyly.

Máte popritom všetkom čas aj na samých seba? Čo vás okrem hudby baví?

Matthias: Nemáme veľa voľného času, ale ja rád čítam knihy, jazdím na bicykli a snažím sa venovať mojej priateľke a to najviac, ako je to len možné. Henry: Vo voľnom čase bývam s mojou priateľkou a jej psíkmi a taktiež rád varím. Vaša hudba obsahuje širokú škálu rôznych štýlov elektronickej hudby. Vedeli by ste ju charakterizovať? Čo je vašou najväčšou inšpiráciou? Matthias: Náš hudobný štýl sa veľmi ťažko charakterizuje. Jednoducho mixujeme všetko, čo sa nám páči. Mixujeme electro a trance alebo minimal a melodický pop. Celé je to o elektronickej hudbe. Skladanie a písanie piesní je naozaj veľmi dôležitá časť našej tvorby, z nej prichádzajú nápady aj na hranie.
Henry: Našou inšpiráciou je takmer všetko. Môže to byť chvíľa s priateľmi, čas medzi vystúpeniami alebo keď si hráme nejakú muziku na synťáku. Vydali ste veľké množstvo trackov a remixov.

 

j

 

Ako zvládate toto pracovné tempo, beriete hudbu ešte stále ako vášeň alebo už len ako prácu?

Vždy bolo naším snom vydávať vlastné tracky. Trávime každú voľnú minútu tvorením hudby. Dnes je djing a produkovanie našou prácou na plný úväzok, ale berieme ju stále viac ako našu vášeň.


Lovely Experience je o zážitkoch, pamätáte si na nejaký hudobný zážitok, ktorý vám nao-zaj utkvel v pamäti?

Henry: Každé vystúpenie a každý release je pre nás zážitkom. Celé je to o učení sa vždy nie-čoho nového a to je vlastne najväčší zážitok, ktorý nám hudba prináša.
Na Slovensku budete hrať po prvý krát, počuli ste už niečo o slovenskom publiku? Pripra-vujete pre Slovákov niečo špeciálne? Matthias: O slovenskom publiku sme počuli veľa dobrých vecí od našich kamarátov z Euphonicu ktorí tu na Lovely Experience hrali. Chystáme sa tu zahrať veľa ešte nevydaných trackov a re-mixov. Takže sa je naozaj na čo tešiť ;-)


Na tejto scéne hráte spolu už veľa rokov, trávite spolu veľa času, nepociťujete niekedy ponorkovú chorobu alebo istý typ stereotypu?

Henry: Poznáme sa už vyše 25 rokov, takže nemáme žiaden problém stráviť spolu veľa času, ale je dôležité ponechať si istú dávku súkromia keď sme spolu dva týždne v kuse na vystúpeniach. Dosiahli ste veľký úspech, je tu ešte niečo, o čom stále snívate? Matthias: Máme veľa snov! Byť s našou hudbou úspešní, robiť koncerty, mať raz deti...a po-dobné veci :D


Teraz máte možnosť odkázať niečo fanúšikom ktorí sa chystajú na Lovely Experience.

Čaute, naozaj sa veľmi tešíme, že budeme hrať na Lovely Experience. Dúfame, že to bude roz-bíjačka. Budete počuť nové nevydané tracky od Stoneface & Terminal. Vidíme sa! Prajeme všetko naj, Henry & Matthias!

 

d

 

Chalani zo Stoneface & Terminal sa na vás všetkých už veľmi tešia a kedže už o Lovely Experience a Slovensku počuli samú chválu, pripravujú si pre vás niečo, čo od nich zažijete iba na Lovely Experience. Ak sa už na Lovely Experience tešíte aj vy, nezabud-nite, že štartujeme 18. apríla o 21:00. Taktiež si preverte, či máte vstupenku, ak nie, kúpiť si ju môžete tu: www.ticketzona.eu/…y-experience
V predaji sú aj VIP vstupenky, ktoré svojou ponukou uspokoja aj najnáročnejšieho návštevníka. Viac informácií získate na web stránke www.lovelyexperience.sk

 

Preto nezabudnite, už 18. apríla zažijete Stoneface & Terminal, Re-Warda, Jet-Fevera, Flasha, špeciálnu cryogenic show a veľa zaujímavých prekvapení.

Párty info:

18. apríl 2009, Lovely Experience
Stoneface & Terminal, Re-Ward, JetFever, Flash, Cryogenic technology, UV show and more....
Planet4 club, Trnava
Tickets: Normal: 8.- Eur, VIP: 14.- Eur
Viac informácií:
www.lovelyexperience.sk

Predpredaj vstupeniek: http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/lovely-experience

 

d

 

Zdieľať na: 
Publikované: 16. apríla 2009 v 23:59 – videné: 1120x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,