SŤAHUJ ČESKO-SLOVENSKÚ BREAKBEATOVÚ KOMPILÁCIU ZADARMO! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

SŤAHUJ ČESKO-SLOVENSKÚ BREAKBEATOVÚ KOMPILÁCIU ZADARMO!

Ilustrační obrázek

Slovenskí a českí producenti nespia a opäť raz dávajú o sebe vedieť. Dôkazom je ďalšia, v poradí už tretia breakbeatová kompilácia s názvom Made in Czechoslovakia vol.3. Tentokrát prispeli BraBeats, Dephzac, Ear Drum Kru, Macho feat. Tracy, Monkeyfighter, Janez69, Uncless, Roocza a Tommy K, pričom niektoré tracky sa už dočkali aj oficiálnych releasov.Celé to dal dokopy a namixoval Macho. Kompiláciu podporili české Rádio1 a slovenské RádioFM.

Sťahujte tu alebo na stránke RádiaFM (www.radiofm.sk).

back

front

brabeats - myspace.com/brabeats
Pomerne mladý hudobný projekt na slovenskej scéne, ktorý tvoria producent MdC a dj a producent Macho. Žánrovo sa pohybujú v breakbeate, dnb a electre. Track Enjoy my Ride vyšiel na americkom labeli Flextone Recordings. Remixovali ho Duane Barry a Youtful Implants. Posledne prispeli na remixové cd pre Ear Drum Kru.

edk - myspace.com/eardrumkru
Za 12 rokov existencie EDK nahrali 9 albumov, 12" E.P. a prispeli na vinylovy sampler. Skladby z najnovšieho albumu "Fanki Faka Dancers" hrávajú rádiá v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Brazílii, Česku, ale aj na Slovensku. Mimo vlastnej tvorby mali možnosť remixovať interpretov ako Foolk, Nové Mapy, alebo Sounphreakers. Aj keď sa ich tvorba považuje hlavne za elektronickú, na koncertoch ich môžete vidieť "posilnených" o gitaru, basu, či perkusie. Okrem live hrania sa členovia EDK pravidelne objavujú za gramofónmi, kde veľmi radi miešajú všetko od trip-hopu, cez breakbeat, bubstep, až po drum & bass.

macho - myspace.com/machobreakbeat
tracy - myspace.com/tracydjane
Dj a producent, autor webu www.breaks.sk, resident dj na party Break2break. Za 2 roky stihol pobehať ako dj veľa slovenských a jedno české mesto. Do tracku Breaks is coming, ktorý vyšiel na labeli Join Da Beat, naspievala vokály djane Tracy. Namixoval aj dve predošlé kompilácie.

monkeyfighter - myspace.com/fightdamonkey
24-ročný týpek z Liberca, hudbe sa venuje asi od 12 rokov, elektronickej asi od 15...Vyrastal na dnb, ale posledné dva roky spomaľuje viac do breakbeatu a nie je mu cudzie ani electro...

dephzac - myspace.com/dephzac
Slovenský dj a producent, majiteľ agentúry Bra3v3ku a hudobného klubu No3, organizátor letného festivalu Rainbow Open Air. V ďalšom roku očakáva releasy na Esprit Records. V klube No3 má party Blackrain, na ktorej sa predstavilo veľa svetových hviezd dnb.

janez69 - trackers.sk/janez69
Prvy krát sa dostal k produkcii v 18-tich rokoch. Po dlhších prestávkach vytvoril svoj prvý vážnejší song Dirty Girl.

uncless - myspace.com/sonorityidm
Študent muzikológie z Českej Republiky, objav poslednej doby na českej hudobnej scéne, aktuálne i víťaz ankety časopisu Xmag v sekcii objav roku. Jeho tvorba, prezentovaná na Rádiu 1, Rádiu Wave a ďalších, je ovplyvnená umelcami ako Boards Of Canada, Clark, Daedelus, Akufen či Funkstörung. Štýlovo je dosť zložité ju priblížiť, objevujú sa v nej prvky IDM, click´n´cuts, mikrosamplingu, breakbeatu, ambientu a drill & bassu.

roocza - myspace.com/roocza
Roocza je 19ročný český producent, ktorý sa snaží venovať produkcii od svojich 13 rokov, kedy u neho prebiehajú prvé pokusy s drumnbassom. V priebehu rokov vo svojej tvorbe spomaluje a dostává sa k breakbeatu. Občas sa rád necháva inšpirovať jazzom spoločne s inými atmosférickými žánrami, ako je trip hop a ambient. Drumnbass ho ale neopustil nadobro, okrem produkcie se venuje tiež djingu. Spoza gramofónov od neho môžete najčastejšie počuť neurofunk a techstep. V prvej polovici roku 2009 by mu malo vyjsť EP na českom netlabeli Naked Records.

tommy k - myspace.com/tommykprofile
Pod menom Tommy K. sa skrýva 26 ročný jednočlenný projekt z Českej Republiky. Jeho začiatky sú datované do roku 2002. V jeho tvorbe môžete nájsť breakbeatové, drum and bassové, housové, ale i pomalšie rytmy. Jeho skladby sú nasiaknuté atmosférou a jednoduchými vľúdnymi melódiami. Tommy K. ma na svojom konte tiež remixy napríklad pre českých Monoriderz alebo slovenských Longital.

inner

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 16. januára 2009 v 08:19 – zdroj: breaks – videné: 1564x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,