ŠPECIÁLNE INTERVIEW S DJ PAGOM:"...TENTO KRAT NECHATE V OCEANE AJ NOHY!" – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

ŠPECIÁLNE INTERVIEW S DJ PAGOM:"...TENTO KRAT NECHATE V OCEANE AJ NOHY!"

Ilustrační obrázek

Sľúbený deň „D" sa nezadržateľne blíži a snáď už všetci sú oboznámený s dátumom 14.08.2009, kedy bude v leopoldovskom klube Oceán ale poriadne horúco. Okrem množstva prekvapení sa jednoznačne vyšantíte už na avizovaných djs, medzi ktorými nemôže chýbať nikto iný, ako samotný oslávenec a usporiadateľ party NUCLEON VS. TRANCE OF LOVE, DJ PAGO. Na to ako prebiehajú prípravy na party, alebo podľa čoho bol zostavovaný line up a mnoho iného sme sa opýtali práve jeho, tak nech sa páči, príjemné čítajte.

(Miss Annie)
- Ahoj Pago. Prvé, čo by ma zaujímalo je, že ako si na tom s prípravami na tvoju narodeninovú party?
(Pago)

-Ahoj práve hľadám brigádničky na prípravu chlebíčkov , ale inak všetko je tak ako má byť. Dji sú zabookovaní, alkohol objednaný, už len tie cd dať dokopy a som ready.

(Miss Annie)
-Určite veríš v hojnú účasť, ale koho by si najradšej uvidel alebo privítal na tvojej oslave?
(Pago)

-To je ťažká otázka...Keby som si mal vybrať z tých slávnejších osobností, určite by ma potešil David Guetta, ale keďže to asi na 99% nie je reálne, tak budem rád, keď uvidím pokope všetkých ľudí, ktorí sa mienia zabávať a konečne nehádať sa, lebo tak sa mi zdá, že toto obdobie je pre všetkých ľudí dosť komplikované. Takže, aby som to zhrnul, budem šťastný, keď uvidím svojich kámošov, známych a veselé tváre ostatných baviacich sa šialencov.

d


(Miss Annie)
-Mimochodom, aký je to pocit mať 25? Cítiš sa vôbec na svoj vek? A čo budúcnosť, kariéra....premýšľal si nad tým?
(Pago)

-Pocit je to zaujímavý, už len preto, že keď si spomeniem, že mam tých 25, tak premýšľam, ako je to možne a dávam si otázku, kedy to všetko ubehlo. Ak mam povedať pravdu, cítim sa tak na 20. Možno sa teraz niekto zasmeje, ale fakt mi to tak pripadá. V budúcnosti chcem mať deti .. ale teraz vážne! Kariéra... no to je pojem, ktorý definuje dlhé obdobie, kedy si človek za niečím ide. No a ja som, dá sa povedať, na začiatku tejto cesty. Určite sa chcem vyvíjať a byť čoraz lepši v djingu, ale nie len v tom. Mám v pláne produkovať aj vlastnú hudbu a v podstate už sa na tom aj pracuje. Ide o jedného dja a producenta, ktorého zatiaľ nebudem menovať. Však nechajte sa prekvapiť.


(Miss Annie)
-Prejdime teraz k line upu? Na základe čoho si ho zostavoval? Pretože polovica djs je mnohým známa, ale o niektorých sa verejnosť dozvedela asi až teraz.
(Pago)

-Ak mám byť úprimný, ako prvého som volal Milana Lieskovského. To je človek, ktorý mi je z headlinerov najmilší, ale keďže Milan nemohol kvôli festivalu v Poprade, ako druhý ma napadol Robo Burian a on, aj keď hrá ešte niekde inde, povedal, že si príde veľmi rád zahrať. Jurko Grafik so Stameom sú veľmi dobrí dji a dá sa povedať, že už aj kámoši, tak oni sú tam asi preto. Dj Ultra, toho som spoznal nedávno a keďže som počul, že je pri mixovaní technicky veľmi nadaný, tak som ho s radosťou pozval. Marthy a Semmy, to sú dji z agentúry Mido, ktorá je považovaná za agentúru, kde sa nachádzajú samí diskotekári, ale odtiaľ pochádzam vlastne aj ja a môžem byť zato vďačný Mirovi Dvoranovi. No a oni sú tam hlavne preto, že títo chalani majú úsilie a chcú sa presadiť aj inde ako na diskotékach. Panky to je chalan, s ktorým robím všetky akcie a je môjmu srdcu blízky. Tanya a Anfree tvoria djský pár a patria medzi mojich veľmi obľúbených kamarátov, preto som pozval aj ich. No a Miss Annie je nová začínajúca djka a viem, že sa chce zlepšovať a presadzovať a hlavne je to moja pani . Takže ak to mám zhrnúť, pozval som si tých, ktorých mám najradšej.

f


(Miss Annie)
-Inak nedá mi, ale ešte na začiatku rozhovoru si spomenul niečo v tom zmysle, že toto obdobie je pre mnohých dosť komplikované. Ako mám tomu rozumieť? Narážal si na niečo konkrétne?
(Pago)

-Áno, mám viacej konkrétnych vecí...stačí, keď sa pozriem na hocijaký web s diskusiami, všade sa ľudia len hádajú, preberajú to, čo by ich niekedy ani nezaujímalo a hlavne, stále vyhľadávajú len konflikty. Nie som žiaden sudca alebo neviem aký dobrodinec, ktorý je vzorovým príkladom dobra, ale niekedy je toho už fakt priveľa. Ľudia, vážne, majte sa radi a prosím, nehádajte sa. Ďakujem;-)


(Miss Annie)
-Poďme ešte trošku do minulosti. Vieme o Tebe, že si nie len dj, ale aj promotér. Nucleon, Trance of love a mnoho iných party určite netreba predstavovať, ale okrem nich, si bol aj hlavným organizátorom festivalu Airport. Takže otázka by znela. Kto Ťa zasvätil do promotérstva a prečo sa tento rok Airport nekonal?
(Pago)

-Teraz možno človek, ktorého spomeniem ostane v šoku, ale fakt vážne, čo mu aj veľmi ďakujem, je to človek, ktorý sa volá Dexi. Vždy ma to veľmi lákalo mať nejaké svoje akcie a teraz ich už aj mám. Ako prvá bola Nucleon. To si ešte teraz pamätám ako Schimekovi priniesli k narodeninám kávu a tam sa s ním a s jeho kávou všetci fotili  sú to krásne okamihy a hlavne zážitky. Ak teda mám začať preberať Airport festival, že prečo nebol a či bude...Tento ročník festivalu som chcel a mal aj úsilie spraviť, len keď sme sa rozhýbali, bolo neskoro a sponzori povedali, že už nemôžu a nemajú čo do toho vložiť. Ak mám povedať, či bude budúci rok Airport festival, tak s určitosťou na 99 % bude. Pripravujeme festival tak, aby bol čo najdokonalejší a o nejaký čas vyjde newska na elektronickom portály websound.eu, kde si ľudia budú môcť vybrať headlinerov pre budúci ročník festivalu Airport.

c


(Miss Annie)
-Blížime sa ku koncu rozhovoru a mňa by ešte zaujímalo, na čo sa môžu tvoji fanúšikovia tešiť, resp., čo špeciálne máš pre nich pripravené, keďže si už ten oslávenec a jeden z najhlavnejších osôb tohto večera?
(Pago)

-Mám už ukončený výber skladieb, ktoré budem hrať práve na svojej oslave. Aj trochu prezradím, nebude to čisto set jedného štýlu, bude to určite pre každého veľmi zaujímavé nielen na počúvanie, ale aj na bláznenie sa na parkete. A určite môžete očakávať aj zopár komerčnejších skladieb. Ale nechajte sa prekvapiť.


(Miss Annie)
-Tak a na záver, čo by si ešte chcel odkázať tým, ktorý sa chystajú na tvoju narodeninovú party?
(Pago)

-Že sa na všetkých veľmi teším a verte, či neverte, ale tento krát necháte v Oceáne aj nohy! :)

z

Zdieľať na: 
Publikované: 12. augusta 2009 v 00:00 – zdroj: Alex – videné: 1294x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,