ŠPECIALITA V PROGRAME: MUZIKANTI V ÚLOHE DJ-OV & VŠETKO PRE POHODLIE NÁVŠTEVNÍKOV - POHODA INDOOR CAMPING FESTIVAL - VÝSTAVISKO TRENČÍN, 25. A 26. NOVEMBRA 2011 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

ŠPECIALITA V PROGRAME: MUZIKANTI V ÚLOHE DJ-OV & VŠETKO PRE POHODLIE NÁVŠTEVNÍKOV - POHODA INDOOR CAMPING FESTIVAL - VÝSTAVISKO TRENČÍN, 25. A 26. NOVEMBRA 2011

Ilustrační obrázek

Okrem výnimočného stanovania v temperovaných halách pripravili organizátori prvého ročníka Pohoda Indoor Camping Festivalu aj ďalšiu špecialitu, tentoraz v programe - okrem zavedených mien tanečnej scény na čele s B-Complexom sa v úlohe DJov predstavia aj muzikanti zo známych slovenských skupín a obidva festivalové dni budú vždy po koncertnom programe púšťať svoje obľúbené skladby. Pripravená je trojica Viliam, Pino a Milosh ako DJ´s Puding pani Elvisovej, takisto trio Le PJ´s Sloboda, Stempel, Vitéz z kapely Le Payaco, za mixpult sa posadí aj partia z Got Blue Balls a predvedie svoj určite rockový GBB DJ Set. Shina a Dano Salontay zo skupiny Longital vystúpia pod značkou Dlhé Diely Sound System a svoj set Swing and Swing Only predstaví DJ Matwä, teda Martin Kaščák, ktorý na letnej Bažant Pohode vystupoval s Komorným orchestrom mesta Trenčín.

„Aj napriek tomu, ze nikto z nás ešte oficiálne ako DJ nevystupoval a v takomto zložení nemáme odohratý ani jeden set, veľmi sa tešíme. Ľuďom zahráme pesničky, ktoré nás ovplyvnili v našej tvorbe a z ktorých čerpáme inšpiráciu - od rock´n´rollu cez punk, blues, dubstep, hardcore, a to všetko zavŕšime poriadnou dávkou elektroniky. Takže sa ľudia majú na čo tešiť," hovorí frontman Got Blue Balls Michal Minár.

„Jesenná Pohoda nás nadchla," pridáva Pino z Pudingu pani Elvisovej. „Aj my budeme spolu dídžejovať prvýkrát, pripravíme si set skladieb, ktoré nás ovplyvnili počas rôznych období nášho života. Bude to možno menej tanečné, ale o to viac radostné, úprimné a nepremixovateľné. Prapôvod Pudingovej Esencie."

„My zase vyberieme hudbu, ktorú počúvame radi pri varení, žehlení a pri kŕmení mačiek," láka poslucháčov Dano Salontay, ktorý bude so Shinou vystupovať nielen ako Longital, ale aj pod hlavičkou Dlhé diely Sound System.

Ešte pred spustením oficiálneho festivalového programu ponúknu svoje hudobné sety návštevníkom aj organizátori podujatia. Od piatkového poludnia, kedy sa otvoria brány areálu Expo Centra, až do začiatku prvého koncertu, ktorý je naplánovaný na 17.00, budú areálom znieť v siedmich blokoch najobľúbenejšie pesničky všetkých siedmich zamestnancov agentúry Pohoda Festival. „Tešíme sa, ako budeme skladby vyberať, hádam vyberieme dobre a naladia návštevníkov na festivalový program," odkazujú organizátori.

Pohoda Indoor Camping Festival sa uskutoční 25. a 26. novembra 2011 v priestoroch Výstaviska Expo Center v Trenčíne. Okrem slovenských a českých interpretov sa predstavia aj Hadouken!, New Young Pony Club, Esben and the Witch, Polar Bear, Sophie Barker, Paris Suit Yourself, The Death Set, Pintandwefall, Submotion Orchestra, Kroke či Zapaska. Okrem hudby sa návštevníci môžu tešiť aj na divadlo, filmy, tanečné workshopy, diskusie a literárne programy.

 

 


VŠETKO PRE POHODLIE NÁVŠTEVNÍKOV
POHODA INDOOR CAMPING FESTIVAL - VÝSTAVISKO TRENČÍN, 25. A 26. NOVEMBRA 2011

Organizátori Pohoda Indoor Camping Festivalu, ktorý sa uskutoční 25. a 26. novembra 2011 na Výstavisku Expo Center v Trenčíne, chcú preniesť atmosféru letného festivalu aj do chladného jesenného počasia. Pre návštevníkov pripravia do areálu množstvo služieb, ktoré prispejú k ich pohodliu.

Okrem štyroch scén budú k dispozícii aj dve temperované haly na stanovanie - jedna pre stanový hotel Camping-ski, druhá pre tých, čo si prinesú vlastné stany, ktoré netreba kotviť do zeme. V kempingovej hale s rozmermi 100 x 30 metrov budú mať stanujúci k dispozícii aj sprchy s bojlerom na ohrev vody.

Samozrejmosťou je aj dostatok toaliet. „Samotné Výstavisko má k dispozícii vyše 30 splachovacích záchodov, ktoré vystačia aj na akcie s väčším počtom návštevníkov ako je naša kapacita 2500 ľudí. Napriek tomu ich ešte posilníme toi-toikami, ktoré rozmiestnime po celom Expo Centre," hovorí šéfka produkcie festivalu Katarína Kintlerová. Nebudú chýbať ani „rakety na malú potrebu" pre pánov a toitoiky pre vozíčkarov.

Aj keď haly, v ktorých sa bude počas Pohoda Indoor Camping Festivalu stanovať, budú temperované, návštevníci by nemali zabudnúť na vhodné spacáky, ktoré ich udržia v teple aj pri nižších teplotách, vhodné sú aj kvalitné karimatky a ďalšia výbava, keďže kempovať sa bude na tvrdom podklade. Vhodné je aj teplé a nepremokavé oblečenie na presuny medzi jednotlivými halami, aj keď dve najväčšie scény budú prepojené a k ďalším dvom je to len zopár metrov.
V každej z hál bude pripravená šatňa, kde si môžu návštevníci v prípade potreby odložiť svoje veci, rovnako budú k dispozícii aj úschovne, vhodné na uloženie cenných vecí.

„Hlavný partner festivalu Slovenská sporiteľňa zase prinesie do areálu Výstaviska dva mobilné bankomaty, takže návštevníci nemusia mať pri sebe väčšie množstvo hotovosti, ale bez problém si vybrať, koľko budú potrebovať," hovorí Veronika Vrabcová, Partnership Director agentúry Pohoda Festival.

Z veľkej časti budú zastrešené aj plochy medzi scénami, vo veľkokapacitnom stane bude pripravená jedna z dvoch väčších občerstvovacích zón, bary budú k dispozícii aj na každej scéne a aj v campingovej hale. Výčapy budú pripravené aj v krytej fajčiarni.

Samozrejmosťou je zdravotné zabezpečenie festivalu, na trenčianskom výstavisku bude pristavených niekoľko sanitiek, k dispozícii budú priamo v halách aj mobilné hliadky. Pre návštevníkov, ktorí si potrebujú uschovať inzulín alebo iné lieky, budú v stánku Zanussi pripravené aj chladničky.

Na Pohoda Indoor Camping Festivale vystúpia Hadouken!, New Young Pony Club, Esben and the Witch, Polar Bear, Sophie Barker, Paris Suit Yourself, The Death Set, Pintandwefall, Submotion Orchestra, Kroke či Zapaska. Z domácej scény sa predstavia napríklad Le Payaco, Puding pani Elvisovej, Ink Midget & Pjoni, B-Complex, Talkshow, alebo Marián Varga, ktorý vo svetovej premiére uvedie project s Nonetom. Okrem hudby sa návštevníci môžu tešiť aj na divadlo, filmy, tanečné workshopy, diskusie a literárne programy.

Viac informácií o Pohoda Indoor Camping Festivale nájdete na stránke www.pohodafestival.sk/picf

Bazant Pohoda

Zdieľať na: 
Publikované: 1. novembra 2011 v 20:45 – videné: 1080x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,