SLUŽBY NA BAŽANT POHODE 2008 - 18. - 19. JÚL 2008 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

SLUŽBY NA BAŽANT POHODE 2008 - 18. - 19. JÚL 2008

Ilustrační obrázek

Okrem fantastických hudobných a kultúrnych zážitkov sa bude tohtoročná Bažant Pohoda vyznačovať množstvom neobyčajných, nápaditých a najmä kvalitných služieb pre všetkých návštevníkov.

OBČERSTENIE
Aj tento rok bude na Bažant Pohode zabezpečený dostatočný počet stánkov, ktoré budú ponúkať rôzne špeciality. Okrem klasických festivalových dobrôt, akými sú „cigánska", párky, klobásky, sa môžete tešiť na vegetariánske jedlá, ovocné a zeleninové šaláty, cukrovú vatu, zmrzlinu a ďalšie vylepšenia, ktoré dva festivalové dni spríjemnia.

Pre návštevníkov je pripravený dostatočný počet krytých občerstvovacích stanov s ochranou pred slnkom i dažďom.

Na festivale budú podávané nealkoholické nápoje, pivo, víno a medovina (cez deň chladená, večer teplá). Na festivale platí zákaz vnášania sklených fliaš, sklených pohárov a nožov (z bezpečnostných dôvodov). Aj tento rok sa Bažant Pohoda drží prísneho pravidla, pri ktorom je zakázaný predaj tvrdého alkoholu v areáli festivalu.

TECHNOLOGICKÉ VYCHYTÁVKY
Vďaka skvelým partnerom sa môže festival tento rok pochváliť výrazným zlepšením v oblasti technológií. Vďaka Teléfonica O2 Slovakia sa budete môcť tešiť z festivalového mobile guide, programového SMS remindera a tiež „nabíjačkárne" mobilov. Partnerský operátor poskytuje tieto služby pre návštevníkov zdarma.

Ďalší z partnerov Metoo.sk ponúkne užívateľom internetu streamingové prenosy z viacerých miest a vystúpení festivalu.

Portál Zoznam.sk je patrónom internetového pavilónu, ktorý bude fungovať non-stop. Návštevníkom dá k dispozícii pevné počítačové stanice a tiež pokryje centrálnu časť festivalu WIFI signálom.

HYGIENA
Bažant Pohoda za už dlhé roky profiluje ako festival, ktorý mimoriadne dbá na hygienu. Hygienické centrá budú tento rok dve (umyvárky, sprchy), pri dvoch open air stagoch - Bažant a Metoo. Vďaka novému partnerovi Garnier tento rok poskytneme dvojnásobné množstvo spŕch, k dispozícii bude 120 ružíc. Toi Toi toaliet bude 395ks, plus 5ks pre telesne postihnutých. Splachovacích záchodov bude trojnásobné množstvo oproti minulému roku, pripravené budú 3 kontajnery, čiže 48 toaliet. „Minizóny malej potreby" budú označené piktogramom.

Organizátori festivalu sa snažia zabezpečiť dostatočný prídel toaletného papiera na WC, ktorý bude tento rok obrandovaný v spolupráci so značkou Harmony. Pri sprchách budú zdarma k dispozícii minišampóny a telové mlieka značky Garnier.

SLUŽBY NÁVŠTEVNÍKOM
Aj tento rok bude na festivale dôkladne postarané o parkovanie. Na ploche 180.000m2 budú organizátori usmerňovať šoférov, aby bola plocha využitá čo najlepšie. Sýstém parkingu bude

vylepšený a parking bude hradený (70,- Skk v predpredaji Ticketportal, 100,- Sk na mieste). Na hlavnom parkovisku z Opatoviec a na vstupe pre peších v Nozdrkovciach budú pripravené stojany na bicykle.

V areáli festivalu budú zriadené štyri úschovne, dve v blízkosti každého stanového tábora. V prípade straty sa návštevníci môžu obrátiť na službu straty a nálezy, kde bude z bezpečnostných dôvodov potrebné preukázať sa preukazom totožnosti. Veci, ktoré v stratách a nálezoch po festivale ostanú, budú následne zverejnené na stránke festivalu.

Na festivale budú zriadené dve stanové mestečká - jedno smerom od Trenčína pre peších návštevníkov, druhé smerom od obce Opatovce. Stanové mestečká budú zriadené na upravenej ploche vedľa pristávacej dráhy, resp. pred ňou. Výmera stanového mestečka je 2 x 70.000 m2 a je disponované tak, aby uspokojilo všetkých záujemcov. Stanovanie v stanovom mestečku bude vyhradené iba pre návštevníkov festivalu a poskytované bude bezplatne. Mestečko bude vybavené sociálnymi zariadeniami a cisternami s pitnou vodou. Camping bude rozdelený na sektory, v každom sektore budú vyznačené chodníky. V strede každého sektora sa budú nachádzať sudy s vodou a vedrá pre prvú pomoc z bezpečnostných dôvodov. Každé stanové mestečko bude mať vlastné stanové centrum, kde budú už od štvrtka večera bary a výčapy.

ODPAD
Aj tento rok bude festival Bažant Pohoda o niečo "zelenší". Vďaka spolupráci so spoločnosťou ENVI-PAK a spoločnosťou Sita Suez je Bažant Pohoda stále prvým a jediným slovenským festivalom so separovaným zberom odpadu. Aj tento rok sa bude pokračovať so separáciou plastov, papiera a kovov. V celom areáli budú označené kontajnerové stanovištia. V stanovom mestečku dostane „každý stan" dve vlastné vrecia - jedno bude určené na separovaný zber (plasty, papier, kovy), druhé na ostatný odpad. Odpad vyzbieraný do vriec a väčších kontajnerov na separovaný zber bude dodatočne dotrieďovaný a následne recyklovaný.

DROGY
Drogy sú na festivale Bažant Pohoda zakázané. Ich predaj a konzumácia sú ilegálne a upozorňujeme na to, že situáciu bude monitorovať polícia. Festival Bažant Pohoda je riskantným miestom na branie drog, a rozhodne nie je miestom na začatie. Snažíme sa však myslieť na zdravie drogovo závislých a ochrániť zdravie tých, ktorí drogy neužívajú. Užívatelia extázy by mali pamätať na to, že alkohol, slnko, teplo v tanečných stanoch a výdaj energie rýchlo dehydrujú organizmus, pamätajte preto na zvýšený príjem tekutín, (min. 3 dcl/1 hodina) a oddych (aspon 10 min./1 hod.) pravidelne. Injekční užívatelia drog by mali pamätať na to, že festivaly nie sú dokonale hygienické. Na festivale bude pôsobiť OZ Odyseus i Centum pre liečbu drogových závislostí, kde bude poskytované poradenstvo. V snahe ochrániť zdravie účastníkov festivalu bude možnosť likvidácie použitých pomôcok a to anonymne v OZ Odyseus, Ak dôjde k prípadným problémom spojeným s užívaním drog bude k dispozícii zdravotná služba, lekáry v stanovištiach sanitiek, pracovníci OZ Odyseus či CPLDZ. Keďže festival ponúka veľmi pestrý program a je miestom, kde prichádza ku vzniku silných emócií, verím, že si ho návštevníci užijú bez zbytočných problémov.

AMBLUANCIE - PRVÁ POMOC
Na festivale budú non-stop pristavené viaceré sanitky so zdravotníckym personálom. Okrem nich budú zriadené pevné zdravotnícke stany označené červeným krížom alebo modrou hviezdou (dva v každom stanovom tábore, jeden pri tanečnej scéne, jeden pri Bažant stage, jeden pri Metoo stage). Ďalší

zdravotníci sa budú pohybovať v areáli festivalu. V zdravotníckych stanoch budú už tradične pripravené aj chladničky na odkladanie inzulínu, prípadne iných liekov.

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP
Celý areál festivalu je bezbariérový. Pre telesne postihnutých budú na festivale vyčlenené samostatné WC a vyvýšené plošiny na Bažant stage a Metoo stage. Na tanečnej scéne budú vozíčkari vpúšťaní do priestoru medzi pódiom a zábranami.

DETI
Deti do desať rokov (vrátane) majú na festival vstup zdarma. Na festivale bude zriadený Allianz detský park, kde je možné dať postrážiť dieťa profesionálnej službe. V parku budú k dispozícii viaceré atrakcie, kultúrny program i prebaľovací pult. V areáli detského parku môžu rodiny s deťmi stanovať, k dispozícii bude samostatné WC, teplá i studená voda.

Podrobné aktualizované informácie o festivale Bažant Pohoda 2008 nájdete na www.pohodafestival.sk.

music

Zdieľať na: 
Publikované: 14. júla 2008 v 13:30 – zdroj: www.pohodafestival.sk – videné: 1747x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

jj

jj 14. 7. 2008 v 16:06
Tom hanks


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,