RONSKI SPEED: TALENT SO ZÁZRAČNOU KARIÉROU – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

RONSKI SPEED: TALENT SO ZÁZRAČNOU KARIÉROU

Ilustrační obrázek

Predstavovať hviezdu a priekopníka tanečnej hudby a nesporne jeden z najväčších objavov nemeckého vydavateľstva Euphonic je pre Vás asi zbytočné.

Áno, hovoríme o človeku, ktorý má na svojom konte množstvo kvalitných trackov a remixov a pre návštevníkov množstvo nezabudnuteľných vystúpení. Tracky od Ronski-ho predstavujú takmer povinnú jazdu každého trance dja a nenájde sa snáď ani jeden, ktorý by vo svojom archíve nenašiel ani jednu platňu, CD alebo mp3 s menom Ronski Speed.

music

Ronski začal svoju naozaj kvalitnú kariéru v roku 1997 a v tom istom roku sa pustil do produkcie s Roughom „Sonorous" Mullarom. S ich produkciou a kvalitami ich do vznikajúceho projektu euphonic získalo duo Kyau and Albert. Ronski Speed však už v roku 2000 naštartoval svoju sólovú kariéru. Začal pekne z ostra, pretože jeho prvým vydaným remixom bol hit Glass Garden od Sonorous! Ukážku si môžete vypočuť tu.

Nasledoval ďaľší úspešný projekt so speváčkou Devia Lea, nazvaný Sun Decade, kde si v roku 2002 získala skladba I'm Alone srdcia všetkých fanúšikov trance music. Nasledovali ju Follow You, Hate It All alebo Breath Of Life. Po týchto úspechoch si ho prizvali k remixom svojich trackov mená ako Armin Van Buuren, Above & Beyond, Luminary alebo Aly & Fila. Rok 2003 a 2004 bol pre Ronsiho naozaj úspešný, pretože sa mu podarilo vydať dlhoočakávaný sólový singel Iris a hneď o rok neskôr ešte úspešnejší E.O.S. Ukážku nájdetu tu.

V roku 2004 sa darilo najmä jeho DJ-skému umeniu. Vydal mixovanú kompiláciu Positive Ways 3 a podarilo sa mu vstúpiť do prestížneho robričká DJ mag top 100. Predstavil sa po celom svete a vystúpil aj v super cluboch ako Gatecrasher, Passion, Woldchild alebo na festivaloch Nature One, či LoveParade v mexickom Acapulcu, kde zabával 200 000 ľudí. V tomto čase začína pripravovať i pravidelné relácie pre internetové rádiá DI.fm a ETN.fm, ktoré vyrába dodnes.

Po týchto úspechoch nabrala Ronskiho kariéra ešte väčšie obrátky a začal sa kolobeh remixov a trackov, ktoré Ronski dokázal vydávať s nevýdanou kvalitou. Príkladom môže byť remix skladby Gran Rey od dua Marksun & Bryan. Vypočuť si ho môžete tu.

Zaujímavosťou bol track The Example 60', ktorý bol v roku 2005 vydaný vydavateľstvom Surface Recordings alebo track Burned with Desire od Armina Van Buurena, ktorý Ronski zremixoval v štyroch verziách. V roku 2006 mu vychádza na jeho domovskom labely Euphonic track s názvom The Space We Are, ktorý rozvýril playlisty osobností ako Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Paul Van Dyk alebo Above & Beyond a dostal sa do top 20 ASOT radio show. Tento track si môžete vypočut tu.

The Space We Are od Ronskiho si môžete pozrieť aj tu:


Nasledovalo veľa mashupov starších Ronskiho singlov ako E.O.S. s Oceanlab trackom Satelite, vydaný aj na Euphonic 10 years vinyl sapler. Ronski následne dokončil remix pre singel Renegade od ATB a s podporou Armina Van Buurena a Markusa Shulza sa stal mashup Ronskiho vokálov z The Space We Are s trackom Perspective od Rex Mundis veľmi populárnym, dokonca Carl Cox, Gabriel & Dresden a veľa iných hviez tento masup stále hrá v o svojich setoch. V priebehu roka 2008 bude tento track však uvoľnený aj nám obyčajným smrteľníkom :-) Asi každému z Vás v súčastnosti najviac utkvel v ušiach Ronskiho track Love All The Pain Away, tento podporili mená ako Armin Van Buuren, Tiesto alebo Paul Van Dyk. Ukážku nájdete tu.

Možno, že aj vďaka nemu sa v októbri minulého roka vyšplhal na 44. Priečku DJ Mag Top 100 a umiestnil sa pred menami ako Kyau & Albert, Bob Sinclar, Timo Mass alebo Meno De Jong. V súčastnosti Ronski pracuje na väčšom množstve noviniek, z ktorých určite niečo predstaví aj na akcii Lovely Experience 19. apríla v trnavskom klube Planet4.

Preto naozaj nepremeškajte svojou neúčasťou jedinečnú šancu uvidieť hviezdu svetového formátu naozaj zblíska, pretože na Lovely Experience bude stage s djom postavený úplne pred tancujúci dav, stačí len zdvihnúť ruku a máte Ronskiho takmer na dosah! :-)


Jednoducho a v skratke: 19. apríla sa všetci stretneme v klube Planet4, kde si vychutnáme vystúpenie svetového DJa so všetkým, čo k tomu patrí.

V prípade, že potrebujete viac informácií o Lovely Experience, stačí navštíviť www.lovelyexperience.sk

music

Zdieľať na: 
Publikované: 19. marca 2008 v 01:22 – zdroj: lovely experience – videné: 1752x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2023, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,