Prehlásenie Slovakia promotion: Event s Paulom van Dykom bez účasti Alyho.. – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Prehlásenie Slovakia promotion: Event s Paulom van Dykom bez účasti Alyho..

Ilustrační obrázek

Dámy a páni s poľutovaním vám musíme oznámiť, že napriek všetkým vyčerpaným možnostiam a niekoľkodňovej intenzívnej komunikácii medzi všetkými zúčastnenými stranami sa polovica DJského dua Aly & Fila - Aly, eventu Paul Van Dyk - World Tour 2009 organizovaného našou agentúrou nezúčastní.

 

 

Snahou agentúry Slovakia promotion, ako ste sa už mohli na viacerých akciách tohto druhu presvedčiť, vždy bolo a je sprostredkovať vám jedinečný zážitok a dodržať všetky nami avízované skutočnosti. V dobe „miliónov promotérov" vám vždy chceme ponúknuť najvyššiu dosiahnuteľnú kvalitu s ohľadom na dané okolnosti. Kredibilita, dôvera a bezpečnosť vás ako návštevníkov je preto pre nás jedným z najpodstatnejších bodov pri organizovaní každého podujatia, nech už je akýchkoľvek rozmerov, alebo dôležitosti. O to viac nás mrzí vyššie uvedená skutočnosť, ktorá môže vašu dôveru v nás s ohľadom na nami uverejnené fakty v minulých týždňoch naštrbiť.

Priniesť vám zážitok z kompletnej účasti dvojice Aly & Fila bol základnou podmienkou bookingu pri organizovaní eventu s Paulom van Dykom. Napriek všetkým dodržaným štandardom, platbám a podmienkam sa nám to však nepodarilo. Komunikácia s bookingovou agentúrou PFA a jej reprezentantom Stuartom Robertsom prebiehala v ostatných mesiacoch štandardne až do posledných dní, kedy nám bolo najprv oznámené rozhodnutie Alyho nepokračovať v DJingu, no po našich intervenciách znova prisľúbená jeho účasť. Táto však bola jeho bookingom opätovne zrušená z dôvodu neudelenia víz našim zastupiteľským úradom v Káhire v danom termíne. Po emailovej a tak isto telefonickej komunikácii s konzulom nášho veľvyslanectva pánom V. Frankom sme však boli uistení, že menovaná osoba nikdy o udelenie víz nepožiadala. Pán Frank nás ubezpečil, že proces udelenia víz je od nášho vstupu do Schengenského priestoru riadne zaevidovaný aj s uvedením dňa a hodiny u každého žiadateľa. To prakticky vylučuje akúkoľvek možnosť omylu alebo straty „evidencie", keďže každý žiadateľ musí byť preverený zodpovednými orgánmi na Slovensku.

Našim úmyslom nie je nikoho poškodiť, avšak povinnosťou, ktorú máme k vám, ako našim návštevníkom je nutnosť objasniť túto situáciu, za ktorú v žiadnom prípade nenesieme zodpovednosť. Napriek tomu veríme, že si z nadchádzajúceho večera odnesiete iba množstvo pozitívnych zážitkov a vychutnáte si naplno všetko, čo sme pre vás počas tejto noci pripravili - a nie je toho málo.

Pre korektnosť uvádzame vyjadrenie zástupcu bookingu pána Stuarta Robertsa ako v angličtine, tak i v Slovenskom preklade.

Joint Press Release : Stuart Roberts (Aly & Fila Management) & Slovakia Promotion

It is to our regret that only Fila (Aly & Fila) will be performing at Paul Van Dyk Tour in Bratislava (Slovakia) on 13.03.09. This is a situation which completely out of the hands of both the artist / management and Slovakia Promotion. This is a fault by the Slovakian Embassy in Cairo and no other party.
Fila as Aly & Fila as you are aware from hundreds of shows worldwide will make sure you the fans have a fantastic time during his set, be prepared for the Trance Experience of Aly & Fila..............

Tlačové prehlásenie: Stuart Roberts (Aly & Fila Management) & Slovakia Promotion

S poľutovaním musíme oznámiť, že z dvojice Aly & Fila vystúpi na Paul van Dyk Tour v Bratislave (Slovensko) 13.3.09 iba Fila. Vzniknutá situácia je mimo akejkoľvek zodpovednosti oboch umelcov/managementu a Slovakia Promotion. Zapríčinené to bolo slovenským veľvyslanectvom v Káhire a žiadnou zo zúčastnených strán. Fila ako Aly & Fila z niekoľko stoviek odohraných show po celom svete vás ako fanúšikov uisťuje, že počas jeho setu prežijete fantastické chvíle a môžete byť pripravení na tranceový zážitok Alyho & Filu...........

Žiadosť Slovakia promotion na ambasádu:

Dobrý deň,

na základe nášho telefonického rozhovoru vám posielam podrobnejšie informácie. Jedná sa o pána Alyho Amr Fathalaha, ktorý mal spolu so svojim kolegom Fadim Wassef Naguibom pricestovať na Slovensko dňa 13.3. s odchodom na druhý deň 14.3. naspäť do Káhiry. Títo dvaja páni sú súčasťou umeleckého dua Aly & Fila a popredné DJské hviezdy. Náš event je plánovaný niekoľko mesiacov a tak nahlásenie problému od bookingu, že pánovi Alymu Amr Fathalahovi bolo presunuté udelenie víz z 9.marca na budúci týždeň znamená pre nás zásadný problém. Preto by sme veľmi ocenili vaše vyjadrenie, aby sme zistili skutočné a reálne okolnosti vzniknutej situácie.

Obaja páni majú zabezpečené ubytovanie v hoteli Carlton SAS Radisson v Bratislave, zakúpené priame lety Káhira - Viedeň a s ich návštevou je spojených aj množstvo iných nákladov, vrátane marketingu. Ich prípadná neúčasť by nám tak spôsobila nielen nemalú finančnú ujmu, ale aj poškodenie dobrého mena našej agentúry.

S pozdravom,

Mgr. Michal Jančat

Odpoveď priamo od konzula:
Dobrý deň,

Preverili sme situáciu a uvedení dvaja páni si žiadosť o vízum na našom zastupiteľskom úrade nepodali.

S pozdravom,

V. Franko
konzul

p

 

Zdieľať na: 
Publikované: 13. marca 2009 v 00:31 – videné: 1285x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,