PLASTIC DREAMS, 3.12.2010, Magic club Brezno – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

PLASTIC DREAMS, 3.12.2010, Magic club Brezno

Ilustrační obrázek

Aj keď ešte stále bez snehu, v poslednom uzimenom mesiaci roka 2010 sa v Magic clube bude konaťvýnimočná party s názvom Plastic Dreams.
Jej originalita bude spočívať v tom, že ako headliner Vás budú baviť dve dámske djské mená.
Premiéru v tomto clube bude mať charizmatická djka z bookingu bassline.sk Eruvie (Poprad) a v druhom prípade to bude nežná slečna K-tie.
Predstavujeme Vám tieto slečny.

Eruvie - Mladá a charizmatická DJane Eruvie, pochádzajúca z Popradu, sa pohybuje na tanečnej scéne už nejaký ten rok. Už od útleho veku milovala tanečnú hudbu, avšak až v roku 2007, po roku intenzívneho clubbingu, sa odvážila mixovať hudbu na počítači. Takto sa zdokonaľovala každým dňom viac a viac... a pomaly začala mieriť k statusu DJ. Prvý krát sa verejne predstavila v priestoroch dnešného klubu Empire a odvtedy si zahrala na mnohých akciách na Slovensku, ale aj v Čechách. Leto v roku 2008 jej prináša príležitosť zahrať si na obľúbenej party Progress your Mind, kde si zahrala i po boku Milana Lieskovského, Dja Ekg, či Goldfingers Djs.
Medzi jej najvýznamnejšie eventy patria festival BeeFree s účasťou v rokoch 2008/9,10 , Exanimo party, Bassline party. V dávnejších dobách bola ovplyvnená tranceom, dnes sú však jej sety zmesou progressive house, prog trance či tech house. Niektoré z nich mala možnosť prezentovať aj v rádiu, mohli ste ju počuť napr. v populárnej show 4elements na rádiu FM, na internetovom rádiu techmusic.org, či v rámci radio show Sound of Revolution DJa Rossignola. Naposledy bol jeden z jej setov vysielaný v populárnej Dance Exxtravaganza show v rádiu Europa 2. Počas svojho krátkeho pôsobenia na scéne si už stihla zahrať napríklad po boku : Kyau&Albert, Ronski Speed, Marcel Woods, Corvin Dalek, Michael Burian, Fragma, First State a ďalší. Predstavila sa aj na Jagermeister stage po boku svojich bookingovych kolegov v rámci Tiestovho Kaleidoscope Tour i One Love Tour Davida Guettu v bratislavskej Inchebe. Eruvie má aj svoju vlastnú rezidentnú noc s názvom ‚ Girls on decks' v klube Empire.

http://soundcloud.com/eruvie/sets/eruvie-soun-of-spirit-vol-1

Eruvie

K-tie - Katka aka K-tie mladá djane pochádzajúca z Martina (SR). Už od skorého veku začala navštevovať parties po celom Slovensku. Atmosféra parties a ľudia, ktorí sa venovali hudbe v jej okolí, ju „prinútili" skúsiť, o čom to vlastne celé je. Samotná myšlienka stať sa djkou ju napadla v roku 2008. Počas prvých mesiacov trénovania mala „správnych kritikov", ktorí ju naviedli na správnu cestu. Veľký zlom nastal koncom jari 2009, kedy dostala svoju prvú ponuku zahrať si v Čechách na akcii pod názvom Revolution, kde si raz zahrala aj po boku Michaela C. Onedlho na to sa objavila na festivale Bee Free, ktoré jej otvorilo brány k ďalším hraniam na Slovensku aj v Čechách. Jej sety zneli rôznymi štýlmi, až nakoniec našla čaro v energickom house, progressive house a tech house ale nevyhýba sa ani štýlom ako electro house a techno . Niektoré jej sety boli odprezentované aj v radio shows ako Bassline, Techmusic.org, a iné. Jeden z nich pomenovala „The Beat Up" , ktorý sa stal neskôr stal oficiálnym názvom pre jej promo sety, ktorými sa táto djane prezentuje. Postupne sa na akciách začala objavovať po boku známych mien zo Slovenska a Čiech a stala sa rezidentkou v jednom z českých klubov /Netopýr - Fléda/.

www.idj.cz/…ugust-2010-/

K-tie

Spoločnosť v line up im bude robiť resident clubu a najmladší dj z bookingu Techron.sk Wizard. Tento 17ročný mladý chalan sa djingu venuje nejaký ten rôčik, nakoľko jeho šikovnosť za djským pultom je obdivuhodná, chceme mu dať priestor rozvíjať sa aj takýmto spôsobom.

http://www.techron.sk/sety/Wizard_mix.mp3

O záver eventu sa postará známa dvojica djs a zároveň promotéri T Mike a Mlyno, ktorí spustia do Vás paľbu tých najlepších trackov až do rána bielehoJ

T Mike: http://www.techron.sk/sety/TMike_Loud_Frequency_live.mp3

Mlyno: http://soundcloud.com/user7915442/dj-mlyno-bodymoving

V tento večer majú dievčatá vstup voľný!
Plastic Dreams - Magic club Brezno
Štart: 21:00

Plastic Dreams Party

Zdieľať na: 
Publikované: 26. novembra 2010 v 13:36 – videné: 1607x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,