PARTY ROKA UŽ TENTO PIATOK! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

PARTY ROKA UŽ TENTO PIATOK!

Ilustrační obrázek

Už tento piatok roztancuje bratislavskú Inchebu v rámci svojho celosvetového turné svetový DJ. Väčšina z vás dobre vie, kto to je, aké ma za sebou úspechy a ako prispieva k podpore scény. Dámy a páni, Mr Paul van Dyk....

Najlacnejšie vstupenky si môžete zakúpiť online prostredníctvom portálu www.ticketzona.eu. Pre tých, ktorý majú radšej prístup k lístkom klasickou formou kamenného obchodu je tu možnosť zakúpenia lístkov aj v sieti Ticketportal. Predpredaj končí v piatok o 12:00.

1

Grammy ocenený umelec a svetovo uznávaný DJ a producent Paul van Dyk pokračuje v dominovaní charts elektronickej hudby a objavuje sa na vrcholoch každého TOP DJ zoznamu po celom svete. PvD, ako ho označujú jeho fanúšikovia je viacero rokov po sebe na popredných miestach svetového rebríčka DJov „Top 100 DJs poll" prestížneho magazínu DJ Magazine. Jeho piaty originálny album „In Between" obsahuje aj tracky, ktoré vznikli ako spolupráca s Davidom Byrneom či s Jessicou Sutta z Pussycat Dolls. Preslávený je ako jeden z najťažšie pracujúcich umelcov, ktorý dokáže vypredať koncerty celého turné po všetkých kontinentoch, je headliner na každom festivale, úspešný v producentskej kariére a predal niekoľko miliónov kusov albumov. Neustále cestuje a vždy vypredáva svoje vystúpenia po celom svete.

V roku 2005 získal ocenenie Grammy za najlepší tanečný/elektronický album Reflections - to bolo po prvýkrát čo v NARAS uznali túto kategóriu. Jeho originálna produkcia z Reflections bola použitá vo veľkofilmoch ako Into the Blue, Sisterhood of the Traveling Pants, v televíznych reláciách Entertainment Tonight a Cribs na MTV a v medzinárodných reklamných kampaniach pre Motorola, HBO, Land Rover, Ski Vail a najnovšie pre Jeep. Pred časom vyhral cenu International Dance Music Award (IDMA) ako Najlepší Euro DJ. Dovtedy vyhral štyri IDMA v roku 2006: najlepší svetový DJ, najlepší NuNRG/euro track, najlepší producent a najlepšia mixovaná kompilácia za The Politics of Dancing 2. Navyše, bol zvolený za "obľúbeného DJa Ameriky " a taktiež bol veľkým výhercom Dancestar Awards, kedy si domov odniesol 3 ocenenia: najlepší

medzinárodný DJ, najlepšia akcia a najlepšia hudba v reklame (Motorola). Taktiež vyhral mexického Oskara za jeho soundtrack k filmu Zurdo v marci 2004. Paul van Dyk bol zvolený za „Najlepšieho Tvorcu Hudby" magazínom DJ Magazine, získal ocenenie "Best International DJ Award" v Music Awards 1999 v Londýne, bol menovaný za "Najlepšieho Medzinárodného DJa" magazínom Ministry of Sound Magazine, a Mixmag ho zvolil ako „Človek roka".

Popri jeho hudobných aktivitách Paul van Dyk vždy venoval značnú časť svojho života politike a sociálnej spravodlivosti. Od malička, odkedy utiekol cez berlínsky múr do západného Berlína, až po jeho detskú charitatívnu organizáciu v indickom Bombaji a jeho spoluprácou s nemeckým Červeným Krížom aby pomáhal deťom v Berlíne sa venuje charite. V roku 2004 bol jediný elektronický umelec zainteresovaný do medzinárodnej kampane Rock The Vote, kde sa pripojil k umelcom ako Bono, P Diddy, Black Eyed Peas a George Clinton v kampani podporujúcej účasť americkej mládeže na prezidentských volieb. V roku 2006 získal Berlínsku medailu cti (Landesverdienstorden) za jeho spoluprácu s Ruckenwind, čo je charitatívna organizácia, ktorú založil, aby pomáhala chudobným deťom v Berlíne. Zaradil sa tak do zoznamu umelcov a politických elít s týmto ocenením.

Narodil sa v Nemecku, vyrastal v komunistickom východom Berlíne. Pretože jeho komunita nemala skutočnú klubovú kultúru, Paul van Dyk počúval rádio, kde objavil vášeň pre hudbu, ktorá je za hranicami techno hudby - chcel vytvoriť iný, unikátny štýl. V skorých 90-tych rokoch hral pravidelne v rôznych kluboch Berlína. V roku 1994 vydal prvý album 45 RPM. Jeho druhý album Seven Ways ho katapultoval do Top 100. Za ním nasledoval singlový hit "For An Angel," za ktorý bol chválený po celom svete. Kým Paul van Dyk vydal Out There & Back v roku 2000, bolo jasné, že berlínsky založený hudobník mal oveľa viac čo ponúknuť než jeho klubové sety a remixy, ktoré ho už dovtedy definovali ako jedného z najinšpiratívnejších DJov a producentov všetkých čias. Jeho prvá kompilácia Politics of Dancing bola vydaná v roku 2001, za ňou nasledovala kompilácia Global, v roku 2003 vydal DVD, ktoré ilustrovalo jeho vlastné skúsenosti cestovaním po svete. Paul van Dyk vytvoril aj internetovú rádiovú stanicu VONYC.com, ktorá je zameraná na elektronickú tanečnú scénu.

2

Kalendár jeho vystúpení zostáva neuveriteľne hektický s pravidelnými celosvetovými zastávkami v hlavných metropolách po celom svete od New Yorku, Londýna, Ibizi až po Indiu, Čínu a Singapúr. Počas toho malého množstva času, ktorý mu zostáva počas cestovania, Paul van Dyk prebýva v Berlíne, kde má svoju pravidelnú rádiovú show "Paul van Dyk's VONYC Sessions", ktorá sa vysiela týždenne na Area 33 na Rádiu Sirius vo štvrtok večer o 18:00 východného času.

(a reprízuje sa každú sobotu o 20:00 východného času a každý utorok o polnoci východného času). Jeho ďalšia rádiová show Soundgarden sa vysiela každú sobotu od 14:00 do 16:00 východného štandardného času na rádiu Frotz a cez Internet (www.fritz.de).

Tak čo? Tešíte sa už? Rozhodne sa je na čo! Toto bude party roka a tú si rozhodne nenechajte ujsť, pretože to neskôr určite budete ľutovať... :)

3

Celá akcia odštartuje o 19:00, hrať sa bude až do 7:30 ráno, čím uspokojíme aj tých najnáročnejších. Návštevníkom bude k dispozícii aj oddychová, chill out zóna, meetpoint a druhé pódium.

Viac informácií o tejto udalosti roka 2009 nájdete na stránke www.slovakiapromotion.com

Túto akciu vám prináša Sappe, nealkoholický nápoj s veľkými kúskami aloe vera.

Ďalšie akcie Slovakia promotion na ktoré sa môžete tešiť:
20. marec 2009, klub Unique - Jason Jollins (rezident Pacha/New York City)
25. apríl 2009, klub Remix - Nakadia (Thajsko)
30. apríl 2009, klub Dopler - Global Underground party

Paul van Dyk - World Tour 2009
13. marec 2009
Bratislava, Incheba

predpredaj: http://www.ticketzona.eu/
Ticketportal
www.slovakiapromotion.com
www.paulvandyk.de
Facebook

pvd

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 9. marca 2009 v 07:33 – zdroj: mediazona – videné: 1227x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,