Paci Pac a kamaráti pokračujú v mega úspešnom turné aj tento rok – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Paci Pac a kamaráti pokračujú v mega úspešnom turné aj tento rok

Ilustrační obrázek

Hudobno - vzdelávací projekt PACI PAC, za ktorým stojí dvojica umelcov: herečka a speváčka Adriana „Paci" Pešinová a bývalý člen skupiny Iné Kafé Mário „Pac" Praženec, pokračuje v dobre našliapnutom tempe a nezaháľa ani v novom roku.

 

pp

Minuloročnú jeseň Paci a Pac odštartovali turné naprieč celým Slovenskom, ktoré sa na každej zo štrnástich zastávok tešilo veľkému záujmu a množstvu pozitívnych ohlasov. Uplynulý rok bol pre veselú spevácku dvojicu úspešný aj vďaka vysokej sledovanosti zverejnených videí. Koncom roka bodovali aj s doposiaľ posledným videom k pesničke Medvedík, v ktorej hosťuje Mário Kuly Kollár z kapely Desmod. „S Kulym sa poznám viac ako 20. Rokov. Ešte keď som hrával v IneKafe, tak sme sa s chalanmi z Desmodu často vídali na koncertoch. Vedel som, že má malého syna, tak som sa opýtal, či by nám zahosťoval v novej pesničke. Práve sme dokončovali v štúdiu medvedíka a Kuly bol jednoznačný tip na spoluprácu. Neviem si predstaviť, že by z tej pesničky znel niekto iný. Som veľmi rád, že sa na to dal a že sme spolu zažili kopec zábavy v štúdiu aj počas natáčania. Ono sa to vlastne celé zbúchalo za 2 hodinky, viac nie. Dokonca sme si túto pieseň už aj stihli spoločne zaspievať naživo na jednom z našich vystúpení," hovorí PAC.

Naladení na rovnakú vlnu pokračujú aj v Novom roku
Po jesennej časti turné, z ktorej záznam si môžete pozrieť na YouTube, sa tandem Paci Pac vracia v plnej sile späť. Navštívia až dvadsať miest naprieč našou krásnou krajinou , a to s vynovenou show plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís. Vďaka tomu sa takmer okamžite prenesiete do úžasného rozprávkového sveta. Aj tentoraz sa návštevníci koncertov môžu tešiť na ústredné postavičky, ktoré k vystúpeniam obľúbenej detskej dvojice neodmysliteľne patria.

pp

S Pánom Trampolínim si zaskáčete na trampolíne, Levík Leo vás naučí, že nie každý lev musí byť mäsožravý a vysvetlíme si, prečo je Mliečko pre deti také zdravé! Samozrejme, všetci návštevníci sa môžu tešiť aj na klasiku ako Slon, Ťapy Ťap, Darček, Čarbičky, či spomínaného Medvedíka " prezrádza bližšie detaily o pripravovanom turné Mário Praženec, známy ako PAC. Adriana PACI Pešinová dodáva: „Na jeseň sme si na divákoch otestovali, že naša šou naozaj funguje, vychytali sme pár detailov a už sa nesmierne tešíme na ďalšie zastávky, napríklad také, kde sme dlhšie nehrali."

Štart druhej časti turné zožal mimoriadny úspech, zaslúži si preto REPETE
Druhá vlna koncertných vystúpení odštartovala v hlavnom meste Slovenska. V Bratislave si Paci Pac získali srdcia detičiek i veľkáčov, ktorí ich farebnú a veselú show odmenili neutíchajúcim potleskom. Vypredaný DK Zrkadlový háj praskal vo švíkoch a atmosféra bola naozaj výnimočná. „Na náš koncert prišlo veľa detí, ktorých hlavným cieľom bolo zabaviť sa. Myslím, že sa nám to všetkým nanajvýš podarilo a tak ako sa bavili deti, sme sa zabavili aj my. Pre mňa osobne to bola jedna veľká party," teší sa PACINA. Koncertná šnúra naprieč Slovenskom pokračuje celé dva mesiace a kreatívne duo sa, v doprovode klaviristky Beáty Eibenovej, perkusionistu Petra Štendu a herca Matúša Šťastniaka, postupne objaví v každom regióne Slovenska. Dobrou správou je, že v marci sa uskutoční aj druhý bratislavský koncert. Fanúšikovia Paciny a Paca, ktorí sa na otvárací koncert nedostali, majú možnosť zažiť naživo pestrý, nielen hudobný program, plný obľúbených detských hitov.

pp

Paci Pac sa postupne predstavia

12.02. Piešťany - KSC Fontána - 17.00h
21.02. Myjava - KD Samka Dudíka - 17.00h
22.02. Martin - DO Strojár - 10.00h
22.02. Levoča - Kino Úsmev - 16.00h
23.02. Bytča - Dom kultúry - 16.00h
27.02. Senica - Dom kultúry - 17.00h
01.03. Pezinok - Dom kultúry - 16.00h
03.03. Nové Zámky - Dom kultúry Kovák - 17.00h
05.03. Hlohovec - Kino Úsmev - 17.00h
08.03. Nitra - Nájomná jednotka 210 - 16.00h
16.03. Levice - CK Junior - 17.00h
18.03. Malacky - Event Hall - 17.00h
19.03. Bratislava - DK Ružinov - 17.00h
22.03. Kežmarok - MsKS - 16.00h
27.03. Lučenec - Divadlo B.S. Timravy - 17.00h
28.03. Bardejov - Kino Žriedlo - 10.00h
29.03. Turzovka - Dom kultúry - 16.00h
05.04. Poprad - Dom kultúry - 10.00h
05.04. Košice - Historická radnica - 16.00h

Lístky na predstavenie si môžete kúpiť v sieti predpredaj.sk, prípadne na pokladni priamo v mieste konania.

Vstupenky sa rýchlo míňajú, preto ich kúpu zbytočne neodkladajte!

Nájdete nás:
Web: www.pacipac.sk
Facebook: www.facebook.com/pacipac.sk
Instagram: www.instagram.com/paci_pac

Zdieľať na: 
Publikované: 12. februára 2020 v 18:13 – videné: 674x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2023, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,