Only Open Air Festival 2015: Iba ľudia vedia posúdiť kvalitu a profesionalitu... – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Only Open Air Festival 2015: Iba ľudia vedia posúdiť kvalitu a profesionalitu...

Ilustrační obrázek

More info: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/1453/only-open-air-festival-2015-bratislava

Prinášame Vám exkluzívny rozhovor s Ľubošom Viragom, ktorý objasňuje situácie, ktoré sa nedávno objavili v médiach.


1. Nedávno sa v médiách objavila informácia, že na tohtoročnom Only Open Air Festivale bude hrať aj nemecké duo Cosmic Gate, no po 24-och hodinách táto správa z internetu zmizla. Viete nám objasniť, prečo?

Cosmic Gate je jedno z mien, ktoré bolo potvrdené na OOAF 2015. Z dôvodu zmeny ich Tour sme sa však dohodli, že vystúpia v Bratislave po lete na Indoor akcii. Pre naše iné eventy sme si už dohodli iný termín.

2. Na minuloročnom Only Open Air Festivale v Prahe, kde bol headlinerom Calvin Harris, mal zahrať aj Dubfire. Ak do Prahy priletel, prečo napokon nevystúpil?

Vzhľadom na to, že Dubfire patrí pod americký management a posledná časť platby z našej strany podľa vzájomnej dohody bola uhradená pred jeho samotným vystúpením a v deň show nenabehla na daný účet, bohužiaľ Ali večer nevystúpil, aj keď v Prahe bol a veľmi príjemne sa s nami cítil.

3. Internetom sa šíria informácie, že koncert American Divas v Košiciach bol zrušený a vstupné sa vracalo. Je to pravda?

Koncert American Divas v 12/2014 sme sa z dôvodu neúčasti jednej z vystupujúcich rozhodli presunúť na iný termín v 3/2015. Koncert samozrejme aj prebehol. Návštevníkom, ktorým nový termín nevyhovoval sa vstupné vrátilo a prikladáme k tomu aj TS. Koncert AMERICAN DIVAS - Vianočný koncert, ktorý sa mal konať dňa 21.12.2014 o 19:00 hod. v Steel aréne Košice, je ZMENENÝ! Namiesto uvedeného koncertu sa uskutoční koncert AMERICAN DIVAS v novom termíne: 26.3.2015 o 20:00 hod. v novom mieste konania: Infiniti aréna Košice. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 26.1.2015!

4. Rovnako aj v prípade koncertov šarmantných Kanaďanov The Tenors ?

Šarmantných kanadských tenorov naplánovaných v 11/2014 pre Bratislavu a Prahu sme z dôvodu vydania ich nového albumu presunuli na nové termíny v 6/2015, kde sa už na nich veľmi tešíme.

5. Prečo sa fanúšikovia Armin Van Buurena nedočkali šou Armin Only Intense v Ostrave, ale len klasického trojhodinového setu?

AOI v Ostrave 10/2014 a naša prvá spolupráca s agentúrou Alda Events skončila stornom danej šou z ich strany, a to len 5 dní pred akciou. Kvôli doterajšej korektnej spolupráci so samotnou agentúrou, ktorá meno AvB zastupuje a nášmu nápadu danú šou zachrániť, sa nám ju podarilo 3 dni pred vzájomnou spoluprácou opäť oživiť. Sme určite radi, že hlavne kvôli Armin fans sa akcia uskutočnila v rovnakom čase a na pôvodnom mieste. Armin odohral svoj exkluzívny 3,5-hodinový set updatovanej šou AOI, na ktorej sa zúčastnilo 88 percent návštevníkov.

6. V čom vidíte náročnosť zorganizovať tanečný event na Slovensku v roku 2015? Je podpora partnerov rovnaká ako kedysi?

Bohužiaľ sme v malých krajinách, kde kúpna sila a účasť partnerov sa stále mení a honoráre umelcov sa stále zvyšujú na základe ich aktuálnych dopytov. Čo sa týka profitu každej akcie, je to určite veľká súhra momentálnych dopytov a priamych kontaktov na umelcov, kde pri rýchlom rozhodnutí to vie dopadnúť aj u nás k obojstrannej spokojnosti.

7. V minulosti ste priviedli na Slovensko i do Česka veľa svetových DJ-ov. (Tiesto 4x, Calvin Harris, Carl Cox, Faithless, Armin van Buuren 3x, Hardwell, Nicky Romero, David Guetta 2x, Pete Tong, Afrojack, Martin Garrix, Jose Carreras 2x, Placido Domingo, Julio Iglesias, The Tenors a veľa dalších.) Spochybňujú ľudia aj napriek týmto reálnym činom vašu profesionalitu a korektnosť?

Áno, všetky mená a mnoho ďalších sú od štartu v roku 2008 našou priamou alebo partnerskou účasťou. Len návštevníci vedia posúdiť kvalitu a profesionalitu.

8. Človek robí chyby, nie vždy však z vlastnej vôle. Chceli by ste ich fanúšikom nejakým spôsobom odčiniť? Na čo sa môžu tešiť na 4. ročníku bratislavského Only Open Air Festivalu?

Aj agentúrna činnosť sa časom transformuje. Od 1.1.2015 sa značky OOAF a Celebration už partnersky nespája a nový manažment festivalu je našou spoločnosťou len podporovaný a predávaný. Od roku 2016 bude transformácia už finálna. Pevne veríme, že samotné otvorenie na Zlatých Pieskoch návštevníkov od roku 2012 nikdy nesklamalo a tešíme sa na tohtoročnú účasť na Only Open Air Festivale, na ktorom tento rok vystúpi až 10 umelcov!

S pozdravom a úctou. Virag Ľuboš

Zdieľať na: 
Publikované: 26. mája 2015 v 20:01 – videné: 1016x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,