Natália Hatalová má novinku „Prvý plán", finálnu podobu jej dal slávny nositeľ Grammy! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Natália Hatalová má novinku „Prvý plán", finálnu podobu jej dal slávny nositeľ Grammy!

Ilustrační obrázek

Slovenská speváčka Natália Hatalová predstavuje novinku „Prvý plán" z pripravovaného albumu. Je to veselá pesnička, ktorá šokuje obrazom aj textom. Na takýto štýl sme doteraz u Natálie neboli zvyknutí. Rezký singel očaril aj slávneho hudobníka a producenta Steveho Baughmana „Steveho B", ktorý spolupracoval s takými hviezdami ako Eminem, Michael Jackson, No Doubt, či Destiny's Child. Ukázalo sa, že táto veľká osobnosť hudobného neba nemá ani trochu hviezdne maniere. S radosťou Natáliinmu songu pomohol a ponúkol sa aj na ďalšiu spoluprácu! K piesni Natália nakrútila aj veľmi zaujímavý videoklip, kvôli ktorému ju zviazali do kazajky! Vypočujte si ako znie „Prvý plán" Natálie Hatalovej!

hatalova

Natália Hatalová neprestáva prekvapovať. Prichádza s novinkou „Prvý plán", ktorá je oproti jej predošlým piesňam iná hudobne aj témou.

„Veľmi sa z tejto pesničky teším. Od začiatku som cítila, že bude trochu rytmickejšia, tanečnejšia a podľa niekoho možno veselšia. Hudba je alchýmia, nemám jednoznačný koncept, je to o pocitoch, ktoré sú, keď počujete motív piesne. Vlastne by sa dalo povedať, že to nie ja, ale samotná pieseň udáva tón a smer, o čom vlastne bude. Preto ak sa ma niekto opýta, prečo boli predchádzajúce songy textovo vážnejšie, odpoveď je, že jednoducho preto, lebo tá pieseň si to vyžadovala. „Prvý plán" reflektuje život okolo nás. Ide o čistý prvý plán - bez zábran, bez predsudkov, bez emócií... Je to len živočíšny pud, stretnutie dvoch ľudí, ktorým nejde o nič viac, či menej, len o stretnutie na jednu noc a možno naposledy. Je to také neoficiálne tabu, o ktorom sa nehovorí," vraví Natália Hatalová.

Pieseň má veľmi zaujímavý príbeh. Podpísal sa pod ňu skvelý hudobník Steve Baughman „Steve B", ktorý sa ukázal ako skutočná hviezda bez hviezdnych manierov.

„Pamätám si ako som raz brázdila internetom a počúvala nové pesničky. Zaujala ma jedna pieseň. Púšťala som si ju stále dokola a opakovala jedno: „Ten zvuk je úžasný! Taký ja asi nikdy nebudem mať!" Pri nahrávaní piesne je konečný master dosť dôležitý, je to to čo bežný poslucháč nevníma, ale ak nie je dobrý, uberá to na kvalite songu. Vyhľadala som na nete kto je za tým. Bol to Steve B, ktorý získal Grammy Award, spolupracoval so svetovými hviezdami ako Eminem, Michael Jackson, No Doubt, či Destiny's Child. Priznám, sa že keď sme mu napísali, neočakávali sme, že odpíše. Nuž a v dobrom nás šokoval. Pieseň sme mu poslali večer a ráno nás už čakala odpoveď aj s novým masterom! Bez toho, že by sme mu za to poslali čo len dolár. Samozrejme zaplatili sme, ale až na naše naliehanie. Naozaj je to prístup, na ktorý nie som zvyknutá," dodáva Natália.

K singlu stihla sympatická speváčka nakrútiť aj naozaj unikátny videoklip. Je v ňom zviazaná v kazajke a jej ošetrujúceho lekára hrá výnimočný herec Ján Jackuliak! Natália a Ján majú totiž veľa spoločného. Obaja študovali na JAMU v Brne, populárny herec bol dokonca jej učiteľom, a dodnes sú veľmi dobrými priateľmi.

„Keďže samotná pieseň je prvoplánová, pri klipe sme chceli ísť úplne inou cestou. To, že súčasťou bude tanečné číslo, že to bude dynamické, mi bolo jasné už od začiatku. Možno by niekto povedal, nasekajte tam pekné obrázky, sem tam tančeky, implantujte pekného chlapca na diskotéku a téma je jasná. To bolo cesta, ktorou sa mi nechcelo ísť. Hľadala som kontrast a tak prišla úplne náhodná inšpirácia, závan niečoho iného. Zaujala ma jedna fashion fotografia, kde bola modelka v kazajke. A možno som naozaj blázon, no mojim cieľom bolo pokúsiť sa spojiť tieto dva úplne odlišné obrazy. Koniec koncov do seba zapadli ako mozaika. Často robíme zo seba bláznov a sme uväznení vo vlastnom svete, žijeme len v predstavách. Stávame sa svojou vlastnou obeťou. Zohnať kazajku však dnes už nie je jednoduché. A to som si myslela, že mám celkom dobré kontakty. Už sa nepoužíva, je to zákonom zakázané. Takže v klipe vidíte len jej repliku," uzavrela Natália Hatalová.

„Prvý plán" si môžete vypočuť a pozrieť tu:

Natália v súčasnosti pracuje aj na ďalších nových piesňach. Či pred vydaním albumu predstaví ešte jeden nový singel sa necháme prekvapiť. Isté je, že sa máme na čo tešiť.

Všetky informácie a novinky o Natálii sa dozviete na:
https://www.nataliahatalova.sk
https://www.facebook.com/NataliaHatalovaofficial/
https://twitter.com/hatalovanaty
https://www.instagram.com/nataliahatalovaofficial/

Zdieľať na: 
Publikované: 20. mája 2018 v 12:34 – videné: 336x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,