Najžiadanejší zo žiadaných na Slovensku.....David Guetta!!! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Najžiadanejší zo žiadaných na Slovensku.....David Guetta!!!

Ilustrační obrázek

Bolo obdobie keď síce plnil kluby, ale doma vo Francúzku ho boli predovšetkým plné „bonjour" style magazíny. Doma v Paríži, kde sa cíti najlepšie, je meno Guetta ozajstnou celebritou a my vám povieme prečo!

V meste lásky pod Eiffelovkou prichádza počas upršaného dňa, sťahujúc zadné okienko štýlového BMW majiteľ La Suite, high-endovej reštaurácie, kde je kaviár domácou špecialitou a Pharellova expriateľka z Neptunes vám bude počas večere tancovať na stole, predtým než sa poberiete do „jeho" klubu, ktorý patrí medzi najznámejšie v Paríži - Red Light.

Medzičasom ste už asi o ňom počuli... Jeho meno je David Guetta a momentálne je najlepším francúzskym hudobným artiklom aj keď nevyzerá na prvý pohľad ako superstar. Súdiac podľa toho, ako sa víta so svojimi zamestnancami to tak ani v skutočnosti nie je. Ako viacero úspešných chlapov na vrchole biznisu, aj Davidove oči vyžarujú určitý druh energie, ktorou nedisponuje každý. Starať sa o svoju DJ-skú a produkčnú kariéru, vydavateľstvo, radio show, svoju noc v Pacha na Ibize a reštauráciu so striptízovým klubom nedokáže hocikto. Oblečený v ležérnom tričku Dolce & Gabbana, džínsoch a teniskách (ktoré navrhol jeho kamoš z hip hop scény) prehovorí: "Všetko moje oblečenie mi nakupuje manželka" a s úškrnom dodáva „inak mi vždy povie že vyzerám ako bezdomovec!"

Život a la Guetta

David sa narodil v Paríži a je jedným z dvoch synov politického aktivistu. Jeho brat, momentálne jeden z top politických žurnalistov stál v roku 1968 za študentskými nepokojmi, ktoré neskôr viedli k štrajkom. „Vo väčšine rodín je to tak, že dieťa je často krát prirodzeným rebelom a hovorí si, že kašle na systém. U mňa to bolo presne naopak. Vždy som vravel „Chcem niečo urobiť so svojim životom a čosi dokázať!" A tak sa jeho cesta začala v 13. rokoch. Suterén premenil na uletený malý klub pre svojich kamošov. Akonáhle po prvý krát počul housovú hudbu, prekročil kanál La Manche a v londýnskom Black Market Records nakúpil svojich prvých 100 vinylov, ktoré v tú noc odohral. Pravdepodobne to bola vôbec prvá house párty vo Francúzsku vôbec. „Začal som s DJ-ingom v gay klube, pretože som nemohol nájsť žiaden iný klub, kde by som mohol hrať. Bolo to pekne husté. Mal som občas vážne obavy a zvykol som sa zamykať v priestore pre DJ-a. „Takže všetko toto..." žartuje, zatiaľ čo popíja z minerálky, „je vďaka gayom!"

V roku 1992 sa oženil s Cathy, známou francúzskou PR agentkou. Ak sú povedzme v Anglicku najpopulárnejšou dvojicou manželia Beckhamovci, potom ich francúzskym ekvivalentom sú David a Cathy. Spolu s ich deťmi, 6 ročným Timom Elvisom a 3 ročnou Angie dominujú stránkam všetkých francúzskych časopisov. Cathy má svoju vlastnú značku parfémov a prepojenie na každého významného módneho dizajnéra na svete. O tom, že táto dvojica je magnetom na peniaze nie je žiadnych pochýb! Popri reštaurácii, strip klube, vydavateľstve, rádio show, DJ rezidencii na Ibize, David zvykol prevádzkovať aj prvotriednu noc Les Bains Douche. „Tieto párty boli neuveriteľné" hovorí, zatiaľ čo sa pohráva so svojou striebornou retiazkou okolo krku. V roku 1998 sa do Davidovho klubu nahrnul celý francúzsky futbalový tím, aby si pozreli vystúpenie Daft Punk. Nebola to obyčajná noc, v ten deň sa totiž stali majstrami sveta!

Už dávno predtým, ako sa Davidov úspech nezadržateľne valí svetom predal vo Francúzsku niekoľko miliónov singlov a jeho sláva spôsobila, že prechádzať sa ulicami Paríža je pre neho skutočný problém. Ako však vraví...sláva nie je to, prečo vstúpil do tanečnej hudby. Vstupuje do jedálenskej časti svojho podniku, aby privítal ďalšiu housovú superstar Nica Fanciulliho. „Rád pracujem rýchlo, keď robíme hudbu. Ak stráviš priveľa času na tracku, znamená to, že pôvodný nápad nebol dosť dobrý!"

Pokračovanie nabudúce .....

Vystúpenie súčasnej svetovej jednotky určite bude jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky DJ, ktorý vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku..!

Vstupenky si môžete kúpiť v celej predpredajnej sieti www.ticketportal.sk

Viac informácií na:
www.davidguettaparty.sk
www.davidguetta2010.sk

alebo sa pridajte k nám na Facebooku: http://www.facebook.com/group.php?gid=116030155077948&ref=ts

Guetta

Zdieľať na: 
Publikované: 1. septembra 2010 v 16:38 – videné: 1169x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

Standda

Standda 4. 9. 2010 v 16:19
do piciny ja už chcem konečne nejaké užitočné info a ne furt články čo sú na každej music stránke rovnaké!!!!!!!!!!!!! vrrrr


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,