NAJVÄČŠIA LETNÁ ŽÚRKA ALEBO AKO SPOZNÁŠ LEGENDU? – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

NAJVÄČŠIA LETNÁ ŽÚRKA ALEBO AKO SPOZNÁŠ LEGENDU?

Ilustrační obrázek

Lovely Experience je známe tým, že každý rok prináša niečo nové, čo ešte slovenskí fanúšikovia tanečnej hudby nemohli zažiť. Inak to nebude ani tento rok, keďže Lovely Experience stage poctia návštevou legendy, ale aj talentovaní mladí DJi a producenti z celého sveta.

Vieš ako spoznáš naozajstnú hudobnú legendu? Jednoducho, môžeš od nej počúvať skladby, ktoré znejú staršie a predsa potešia, pozná ich veľa ľudí a hlavne, množstvu ľudí pripomínajú istú etapu života!

Medzi takýchto umelcov teda bezpochyby patrí aj ATB, ktorý vystúpi už 2. júla na Lovely Experience stage-i na festivale Topfest.

ATB, vlastným menom André Tanneberger pochádza z Nemecka a tvoriť začal už v skorých 90tych rokoch. Najskôr produkoval pod projektom s názvom Sequential One, no skutočný prevrat v jeho kariére prišiel až pri vydaní skladby 9PM (Till I Come) v roku 1998, ktorej gitarový riff sa stal hymnou, ktorá obletela celý svet a charakterizovala aj jeho ďaľšiu tvorbu. Skladba sa stala za krátky čas hitom, umiestňujúcim sa na popredných priečkach svetových rebríčkov.

Jeho kvality však potvrdili aj jeho ďalšie tracky Don't Stop, Killer, Hold You či You're Not Alone, ktoré zožali nemenší úspech a stali sa tak nehynúcimi skladbami, ktoré si obľúbili milióny ľudí po celom svete a ktoré dodnes vyvolávajú svojou nadčasovosťou úžas. ATB sa tak v pomerne krátkom čase vyšplhal a vypracoval na jedného z najlepších DJov a producentov planéty, čo pravidelne potvrdzoval novými a novými hitmi ako sú I Don't Wanna Stop, Let You Go alebo známymi Marrakech či Excstasy.


Dnes, po viac ako desaťročí jeho pôsobenia na hudobnej scéne, sa ATB nachádza na štvrtom mieste v uznávanom svetovom rebríčku djov THE DJ List a jeho vystúpenia vypredávajú haly a kluby po celom svete. Pre tých, ktorí si myslia, že ATB je hudba minulosti a jeho najlepšie roky má už dávno za sebou, pripomíname jeho posledný album z roku 2009 s názvom Future Memories, ktorý zožal úspech a uznanie po celom svete. Ak vás ani táto skutočnosť nepresvedčila, dodávame, že už 2. júla vyjde jeho nový mix album s názvom SUNSET BEACH DJ Session, ktorého skladby budú môcť návštevníci Topfestu počuť ako prví na svete! Ako ochutnávku si vypočujte skladbu Could You Belive, jej videoklip je naozaj šteklivým kúskom ;-)

Určite s nami budete súhlasiť ak povieme, že väčšina toho najlepšieho, čo na svetovej hudobnej scéne máme, prišlo práve z Anglicka. Inak to nie je ani pri jedinečnej kapele s názvom Kosheen. Prečo jedinečnej? Pretože Kosheen bola prvá kapela na svete, ktorá mala toľko odvahy, zrúcala všetky doterajšie hranice hudby a dodala jej tým nový a nevídaný rozmer.

Rozhodli sa zlúčiť na prvý pohľad nezlúčiteľné, do svojej hudby zakomponovali jemné zvuky gitary Darrena Decodera s tvrdším elektronickým, niekedy až drum'n'bassovým podkladom Markeeho Substance, doplneným sebavedomým a prenikavým hlasom speváčky Sian Evans, dosahujúc dokonalú a jednoliatu hudobnú kompozíciu spájajúcu klasickú hudbu s novou vlnou.

Britskí Kosheen tak svojou hudbou, ktorá ma príbeh a hĺbku, ovplyvnili od svojho založenia v 90-tych rokoch celý svet a dnes sa nájde len veľmi ťažko človek, ktorý by ešte o tejto revolučnej kapele nepočul. So skladbami Catch, Hungry, Overkill či Hide You obleteli snáď všetky svetové hitparády a ich live PA vystúpenia sú po celom svete zárukou jedinečného zážitku, ktorý v sebe spája kreativitu živého vystúpenia a pestrosť tanečnej zábavy.

Nenechajte si preto ujsť Lovely Experience stage na festivale Topfest, ktorý vám ako jediný prinesie možnosť zažiť majstrovstvo týchto legiend na vlastnej koži. Zaujímavým spestrením tanečného stanu bude aj vizuálna show od umelca Enchant Intesity, ktorú doplnia vystúpenia performerov a zopár prekvapení od organizátorov. Tešiť sa na ATB teda môžu všetci návštevníci Topfestu, okrem neho totiž zažijú aj Kosheen s ich live vystúpením a nositeľov nových trendov tanečnej hudby ako Alex M.O.R.P.H, Menno De Jong, Nitrous Oxide alebo šialené live vystúpenie Insane Sound System.

Zväčšený areál festivalu však okrem tanečného stanu prinesie aj viac priestoru, oddelené stanové mestečko a komfort pre všetkých návštevníkov. Zabezpečiť si miesto na festivale je možné zakúpením vstupenky v predpredajových sieťach za cenu 33 Eur.

Viac informácií o tanečnom stane na festivale Topfest je možné nájsť tu alebo na profiloch sociálnych sietí: facebook alebo pokec. Lístky je možné zakúpiť formou predpredaja tu.

lovely experience

Zdieľať na: 
Publikované: 28. júna 2010 v 11:29 – videné: 1168x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,