MINIMATICA vol.34 presented by DJ Cole (06.01.2008) – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

MINIMATICA vol.34 presented by DJ Cole (06.01.2008)

Ilustrační obrázek

Protonic radio + set na stiahnutie!!! Bez zbytočných novoročných reči vám len chcem priblížiť, čo môžete očakávať v tejto 1. tohtoročnej epizóde Minimaticy . Ako som pred týždňom spomínal, odpálime to fajnovými novinkami, o ktorých vám popíšem v najbližších riadkoch.

Hneď na začiatku relácie budete môcť si vypočuť podarený song od niekdajšieho techno „bombardéra" z britských ostrovov akým je Mark Broom . Tento pán, ktorý medzičasom presedlal aj na jemnejšie odrody melodického tech-housu a minimal-techna, prichádza s kvalitným trackom New Life ( Original Mix ) na labeli Minimise . TIP č.1 !

Ďalším spomenutým bude pre mnohých už známe meno - Martin Eyerer , od ktorého som sa rozhodol zaradiť do najbližšej relácie 2 nové releasy. Prvý track pod názvom Babylon ( Original Mix ) je výsledkom spolupráce s nemeckým producentom Oliverom Kleinom . Oficiálne táto skladba vyjde až vo februári 2008 na Eyererovom labeli Kling Klong - TIP č.2 ! Druhy track Chorizo už ste mali možnosť počuť na jar minulého roku 2007 (niektorí dokonca na jeseň predminulého roku 2006) v jeho originálnom mixe, ktorý vtedy vyšiel na labeli Kickboxer . Ja ponúkam v dnešnej časti jeho najnovšiu remixovanú verziu, ktorej sa schopil Paul Nazca . Release tejto skladby na labeli Boxer je naplánovaný na koniec januára 2008.

Okrem Martina Eyerera objaví sa aj nová skladba od iného Martina, spoluvlastníka uznávaného labelu Poker Flat , z ktorého zvyknem predstavovať veľa nových počinov. Po ročnej producentskej pauze je tu späť Martin Landsky a jeho Man High E.P. , z ktorej som vybral hneď prvý (A-side) chytľavý tech-housový track Man High . Už začiatkom budúceho týždňa by sa mal oficiálne objaviť na pultoch vinyl a mp3 shopov.

Na labeli Tsuba vychádza spoločný track 2 francúzskych producentov, ktorými sú: The Hacker a Eric Borgo . Skladba nesie názov Zone (Original Mix) predstavuje zaujímavú zmes electra a tech-housu. Na pultoch obchodov sa objaví koncom tohto mesiaca.

Voodeux - novovzniknutý neznámy projekt vydáva už v poradí 3-tí release Claude von Stroke -veho labelu Mothership (zameraného na viac undergroundovejšie štýly elektroniky), ktorého názov je The Curse E.P. . V najbližšej relácií odznie rovnomenná skladba The Curse ( Original Mix ).

Za povšimnutie stojí aj očakávané Funkenflug E.P. na Bodzinovom labeli Hezblut od projektu Super Flu , ktorý čo nevidiac objaví vonku. Ja vám ponúkam možnosť vypočuť si z tohto E.P. skladbu Brink .

 

Okrem uvedených skladieb odznie aj toto:

- Valentino Kanzyani & Marko Nastic - Unexpected Cure (wow! rec.) ,

- najnovší Funk D´Void -ov remix pre minuloročnú úspešnú skladbu Horizon od projektu Beroshima (mali ste ju možnosť počuť nie len v mojej relácií vo výbornom remixe od dvojice Pig & Dan), ktorá ešte sa len objaví pod hlavičkou známeho britského labelu Soma rec. ,

- najnovší progressive-tech-housový počin Who Killed Sparky? od pána menom Alexander Coe, ktorého mnohí poznajú najlepšie ako DJa Sashu ,

- 11-tý release labelu Organized Nature (ktorý spravujú známe tvare na tanečnej scéne a najlepší DJi v USA za rok 2007 - Gabriel & Dresden) od rumunského tria Livio, Roby and George G , ktorí vytvorili pod spoločným projektom Monochrome šikovnú skladbu Pearl ( Original Mix ),

- a množstvo ďalších vynikajúcich trackov.

Tak to by bolo zhrnutie, čo zhruba môžete očakávať najbližšiu nedeľu 6.januára na rádiu Protonic ( www.protonic.sk ) v rámci pravidelnej relácie Minimatica , ktorú pre vás každý týždeň pripravuje DJ Cole . Vysielací čas zostáva nezmenený: od 18:00 do 20:00 . Najlepšie a najistejšie si to naladíte, keď kliknite na dolu uvedené linky Audio Streamov . Príjemné a ničím nerušené počúvanie prajem!

Audio Stream - winamp:

http://208.109.85.122:8004/listen.pls
http://208.109.85.122:8002/listen.pls

Minulotýždňové vysielanie sa nieslo v duchu zhrnutia celého roku 2007 , v rámci ktorého ste mali možnosť počuť mojich TOP 20 najhrávanejších a najobľúbenejších skladieb, ktoré odzneli buď už v rádiovej show Minimatica , alebo aj v predchádzajúcich dieloch, ktoré sa ešte v tom čase nevysielali v rádiu, ale boli poskytované pre stiahovanie prostredníctvom mnou zasielaných e-mailov.

Pre tých, ktorým stále robí problém stiahnutie setov, je tu krátka inštruktáž k tomu. Pre stiahnutie setu je potrebné nainštalovať si program Megaupload Toolbar , ktorý je otázkou chvíľky a potom po zadaní kontrolných písmen môžete sťahovať).

DJ Cole presents The Best Of Minimatica 2007 (52.week - 30.12.2007)

download link: http://www.megaupload.com/?d=4D3P09QU

Playlist

01 Hot Chip - No Fit State (Audion Remix) : emi
02 Martin Landsky - Let Me Dance (Sebo K Remix) : poker flat
03 Dousk - Caribou (Original Mix) : klik
04 Guy Gerber - Belly Dancing : cocoon
05 Oliver Koletzki feat. Kiki - Don´t Forget To Go Home : stil vor talent
06 Daso - Meine : spectral sound
07 Nikola Gala - One More Chance : escada
08 Estroe - Hot Shot : neuton music
09 Samim - Heater (Original Mix) : get physical
10 David K - Boul de Nerf : freak´n chick
11 Stephan Bodzin & Marc Romboy - Callisto : systematic
12 Eyerer & Koletzki - Pulse Your Hands (Audiofly Remix) : kling klong
13 Dubfire - Ribcage : desolat
14 Martin Buttrich - Hunter : cocoon
15 Bjorn Wilke - What If (Original Mix) : session deluxe
16 Davide Squillace - Sukkin Mutik : ovum
17 Radio Slave - Bell Clap Dance (Original Mix) : rekids
18 Agoria - Les Violons Ivres (Super Remix) : different
19 Marc Romboy vs. Gui Boratto - Eurasia (Guis Mix) : systematic
20 Chymera - Midnight At The Aquarium : mezzotinto

 

Zdieľať na: 
Publikované: 3. januára 2008 v 22:28 – zdroj: dj cole – videné: 1897x – komentárov: 2 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

DJ Pedro

DJ Pedro 6. 1. 2008 v 17:36
No vypočul som a môžem povedať že ma to celkom oslovilo

cole

cole 6. 1. 2008 v 03:38
Aj ked mnohym budem liezt na city a svojim prispevkom na nervy, ale snazte sa riesit fakt kvalitnu muziku. Znie to ako moja uputavka a propagacia (respect Ilovemusic Djs a ich sety), ale uvedomte sa, ze exituje takisto skvela muzika, ktora vie velmi zaujiat a aj zabavit! Peace! S pozdravom! Cole. PS: Trosku sa zaujimajte aj o ine prispevky, lebo nie su od veci a nie su suche, ako sa vam mozu zdat. Naozaj!!!


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2024, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,