MINIMATICA vol.34 presented by DJ Cole (06.01.2008) – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

MINIMATICA vol.34 presented by DJ Cole (06.01.2008)

Ilustrační obrázek

Protonic radio + set na stiahnutie!!! Bez zbytočných novoročných reči vám len chcem priblížiť, čo môžete očakávať v tejto 1. tohtoročnej epizóde Minimaticy . Ako som pred týždňom spomínal, odpálime to fajnovými novinkami, o ktorých vám popíšem v najbližších riadkoch.

Hneď na začiatku relácie budete môcť si vypočuť podarený song od niekdajšieho techno „bombardéra" z britských ostrovov akým je Mark Broom . Tento pán, ktorý medzičasom presedlal aj na jemnejšie odrody melodického tech-housu a minimal-techna, prichádza s kvalitným trackom New Life ( Original Mix ) na labeli Minimise . TIP č.1 !

Ďalším spomenutým bude pre mnohých už známe meno - Martin Eyerer , od ktorého som sa rozhodol zaradiť do najbližšej relácie 2 nové releasy. Prvý track pod názvom Babylon ( Original Mix ) je výsledkom spolupráce s nemeckým producentom Oliverom Kleinom . Oficiálne táto skladba vyjde až vo februári 2008 na Eyererovom labeli Kling Klong - TIP č.2 ! Druhy track Chorizo už ste mali možnosť počuť na jar minulého roku 2007 (niektorí dokonca na jeseň predminulého roku 2006) v jeho originálnom mixe, ktorý vtedy vyšiel na labeli Kickboxer . Ja ponúkam v dnešnej časti jeho najnovšiu remixovanú verziu, ktorej sa schopil Paul Nazca . Release tejto skladby na labeli Boxer je naplánovaný na koniec januára 2008.

Okrem Martina Eyerera objaví sa aj nová skladba od iného Martina, spoluvlastníka uznávaného labelu Poker Flat , z ktorého zvyknem predstavovať veľa nových počinov. Po ročnej producentskej pauze je tu späť Martin Landsky a jeho Man High E.P. , z ktorej som vybral hneď prvý (A-side) chytľavý tech-housový track Man High . Už začiatkom budúceho týždňa by sa mal oficiálne objaviť na pultoch vinyl a mp3 shopov.

Na labeli Tsuba vychádza spoločný track 2 francúzskych producentov, ktorými sú: The Hacker a Eric Borgo . Skladba nesie názov Zone (Original Mix) predstavuje zaujímavú zmes electra a tech-housu. Na pultoch obchodov sa objaví koncom tohto mesiaca.

Voodeux - novovzniknutý neznámy projekt vydáva už v poradí 3-tí release Claude von Stroke -veho labelu Mothership (zameraného na viac undergroundovejšie štýly elektroniky), ktorého názov je The Curse E.P. . V najbližšej relácií odznie rovnomenná skladba The Curse ( Original Mix ).

Za povšimnutie stojí aj očakávané Funkenflug E.P. na Bodzinovom labeli Hezblut od projektu Super Flu , ktorý čo nevidiac objaví vonku. Ja vám ponúkam možnosť vypočuť si z tohto E.P. skladbu Brink .

 

Okrem uvedených skladieb odznie aj toto:

- Valentino Kanzyani & Marko Nastic - Unexpected Cure (wow! rec.) ,

- najnovší Funk D´Void -ov remix pre minuloročnú úspešnú skladbu Horizon od projektu Beroshima (mali ste ju možnosť počuť nie len v mojej relácií vo výbornom remixe od dvojice Pig & Dan), ktorá ešte sa len objaví pod hlavičkou známeho britského labelu Soma rec. ,

- najnovší progressive-tech-housový počin Who Killed Sparky? od pána menom Alexander Coe, ktorého mnohí poznajú najlepšie ako DJa Sashu ,

- 11-tý release labelu Organized Nature (ktorý spravujú známe tvare na tanečnej scéne a najlepší DJi v USA za rok 2007 - Gabriel & Dresden) od rumunského tria Livio, Roby and George G , ktorí vytvorili pod spoločným projektom Monochrome šikovnú skladbu Pearl ( Original Mix ),

- a množstvo ďalších vynikajúcich trackov.

Tak to by bolo zhrnutie, čo zhruba môžete očakávať najbližšiu nedeľu 6.januára na rádiu Protonic ( www.protonic.sk ) v rámci pravidelnej relácie Minimatica , ktorú pre vás každý týždeň pripravuje DJ Cole . Vysielací čas zostáva nezmenený: od 18:00 do 20:00 . Najlepšie a najistejšie si to naladíte, keď kliknite na dolu uvedené linky Audio Streamov . Príjemné a ničím nerušené počúvanie prajem!

Audio Stream - winamp:

http://208.109.85.122:8004/listen.pls
http://208.109.85.122:8002/listen.pls

Minulotýždňové vysielanie sa nieslo v duchu zhrnutia celého roku 2007 , v rámci ktorého ste mali možnosť počuť mojich TOP 20 najhrávanejších a najobľúbenejších skladieb, ktoré odzneli buď už v rádiovej show Minimatica , alebo aj v predchádzajúcich dieloch, ktoré sa ešte v tom čase nevysielali v rádiu, ale boli poskytované pre stiahovanie prostredníctvom mnou zasielaných e-mailov.

Pre tých, ktorým stále robí problém stiahnutie setov, je tu krátka inštruktáž k tomu. Pre stiahnutie setu je potrebné nainštalovať si program Megaupload Toolbar , ktorý je otázkou chvíľky a potom po zadaní kontrolných písmen môžete sťahovať).

DJ Cole presents The Best Of Minimatica 2007 (52.week - 30.12.2007)

download link: http://www.megaupload.com/?d=4D3P09QU

Playlist

01 Hot Chip - No Fit State (Audion Remix) : emi
02 Martin Landsky - Let Me Dance (Sebo K Remix) : poker flat
03 Dousk - Caribou (Original Mix) : klik
04 Guy Gerber - Belly Dancing : cocoon
05 Oliver Koletzki feat. Kiki - Don´t Forget To Go Home : stil vor talent
06 Daso - Meine : spectral sound
07 Nikola Gala - One More Chance : escada
08 Estroe - Hot Shot : neuton music
09 Samim - Heater (Original Mix) : get physical
10 David K - Boul de Nerf : freak´n chick
11 Stephan Bodzin & Marc Romboy - Callisto : systematic
12 Eyerer & Koletzki - Pulse Your Hands (Audiofly Remix) : kling klong
13 Dubfire - Ribcage : desolat
14 Martin Buttrich - Hunter : cocoon
15 Bjorn Wilke - What If (Original Mix) : session deluxe
16 Davide Squillace - Sukkin Mutik : ovum
17 Radio Slave - Bell Clap Dance (Original Mix) : rekids
18 Agoria - Les Violons Ivres (Super Remix) : different
19 Marc Romboy vs. Gui Boratto - Eurasia (Guis Mix) : systematic
20 Chymera - Midnight At The Aquarium : mezzotinto

 

Zdieľať na: 
Publikované: 3. januára 2008 v 22:28 – zdroj: dj cole – videné: 1249x – komentárov: 2 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

DJ Pedro

DJ Pedro 6. 1. 2008 v 17:36
No vypočul som a môžem povedať že ma to celkom oslovilo

cole

cole 6. 1. 2008 v 03:38
Aj ked mnohym budem liezt na city a svojim prispevkom na nervy, ale snazte sa riesit fakt kvalitnu muziku. Znie to ako moja uputavka a propagacia (respect Ilovemusic Djs a ich sety), ale uvedomte sa, ze exituje takisto skvela muzika, ktora vie velmi zaujiat a aj zabavit! Peace! S pozdravom! Cole. PS: Trosku sa zaujimajte aj o ine prispevky, lebo nie su od veci a nie su suche, ako sa vam mozu zdat. Naozaj!!!


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3415

Majuska97korea123Leander778GloryLussytusi?yolobigcock4girls1982chermanJaja

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2017, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,