MINIMATICA vol.25 presented by DJ Cole – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

MINIMATICA vol.25 presented by DJ Cole

Ilustrační obrázek

(04.11.2007) - Protonic radio + set na stiahnutie!!! Máme tú už 44.týždeň roku 2007, začiatok nového mesiaca a s ním aj 25. diel rádiovej show, ktorú spoznáte pod názvom Minimatica . Pre tých, ktorí ešte nezaregistrovali alebo sa ešte nestretli s tým pojmom, vysvetlím, o čo sa v ňom jedná. Minimatica - predstavuje projekt, ktorý vznikol začiatkom roku 2007 zameriavajúci sa na propagáciu a oboznamovanie klubovej verejností o tom, že aj štýly ako minimal a jeho všetky možne odnože majú svoje čaro, nápad, myšlienku, ktoré dokážu sa premietnuť do veľmi kvalitnej podoby. Od mája roku 2007 prebieha to prostredníctvom pravidelnej 2-hodinovej relácie , kde si vždy nájdu priestor tie najnovšie a najkvalitnejšie skladby v danom žánrovom zameraní. Jednoduchá a stručná definícia, ktorá dúfam dokáže priblížiť význam toho, prečo existuje niečo také ako Minimatica. Ale prejdeme ku oboznámeniu, čo môžete čakať túto nedeľu v rámci novej 25. epizódy Minimaticy. Takže hneď na začiatku si predstavíme nový release švajčiarskeho dlhoročného labelu Cadenza , ktorému šéfuje nikto iný ako DJský a producentský „spoluhráč" Ricarda Villalobosa - Luciano . Jedná sa o track Mostra od rumunského newcomera Petre Inspirescu , ktorý taktiež vystupuje aj pod pseudonymom Pedro . Ako ďalší bonbónik som si vybral už pár týždňov úspešne testovaný nový singel od producentského zoskupenia, ktoré stojí v pozadí za ich úspešným a známym vydavateľstvom Get Physical - reč je o Booka Shade a ich melodickej skladbe DJ Kicks (Numbers) v Extended Vocal Mixe .

Pri tomto projekte zostaneme aj naďalej, pretože okrem vlastnej produkcií sú aj skvelými remixérmi, čo dokazujú aj mnohé remixy pre rôznych umelcov a aj pre takých velikánov ako sú Depeche Mode. Práve frontman tejto legendárnej skupiny Dave Gahan si ich vybral ako remixérov svojej aktuálnej skladby Kingdom z jeho nového albumu Hourglass . Jedná sa o zaujímavý tanečný remix s vokalovým prídavkom, ktorý sa naozaj oplatí vypočuť. Vychádza na značke Mute . Ako ďalšiu vydarenú vec som vybral do tohto dielu Minimaticy nový track Hunter od „fenoména" súčasnej tanečnej doby Martina Buttricha , ktorý dokázal za krátky čas prebojovať sa na najvyššie priečky predajnosti svetoznámeho mp3 shopu Beatport . Táto vyše 9 minútová skvelá skladba s cieleným dejom, ktorá od prvého počutia dostala aj mňa vychádza na labeli, ktorý fakt nepotrebuje zbytočné slová - Cocoon rec . patriaci velikánovi tanečnej scény Svenovi Vathovi . Ako ďalších som si zobral na mušku predstaviteľov anglickej scény Steve Lawler a 2členné zoskupenie Audiofly , ktorí sa tento krát spojili v zaujímavom projekte pod zaujímavým názvom Slaaf . Vybral som si z tohto E.P.ka „temne ladenú" skladbu Codeface (vychádza na nemeckej top značke Kickboxer rec. ). Einmusik je ďalší projekt, ktorý funguje na scéne nejaký ten rok, stihol vydať spustu kvalitných skladieb a remixov, čím sa prepracoval aj k vydaniu debutového albumu De´ Medici , z ktorého som si vybral energicky electrovo-ladený track Tisuca (vychádza na ich vlastnom labeli Italic ). Okrem spomínaných skladieb odznejú aj tracky od producentov ako sú: Radio Slave - Dedicated (rekids rec.), Marc Romboy - The Awakening (mtrcty rec.), Kevin Griffiths - Black Pepper (tsuba rec.), Kabale und Liebe & Daniel Sanchez - Mumbling Yeah (area remote rec.) + mnohé ďalšie skladby a v neposlednej ráde aj môj počin po vyše ročnej producentsko-tvorívej pauze pod mojím novým pseudonymom Hyricz . Skladba nesie názov Full Of Day . Všetko toto spomínané môžete počuť už najbližšiu nedeľu 4.novembra na rádiu Protonic ( www.protonic.sk ). Takže je načo sa tešiť Veľa pekných melódií Vám bude servírovať nikto iný ako DJ Cole aka Hyricz ( www.spiral.sk ) .

Okrem uvedených informácií uvádzam aj playlist a link na stiahnutie predchádzajúcej vydarenej 24.častí. Check it!!!

Minimatica vol.24 mixed by DJ Cole (28.10.2007)

download link: http://uploaded.to/?id=o0j016

 

Playlist:

01 Prime Time - Flip Side : bus
02 Sascha Funke - The Acrobat (Original Mix) : bpitch control
03 Miguel Toro - Otro : moon harbour
04 Tom Clark - Fragile Elements (Paul Ritch Remix) : highgrade
05 Dog Tags - On Again (Martin Eyerer Remix) : coco machete
06 Matt Tolfrey - Shakil (Claude VonStroke Remix) : leftroom ltd.
07 Denis Karimani - Aether (Argy Remix) : ntrop
08 Dave Turov - Inference : csm
09 Taho - Shambhalla (Wink Interpretation) : ovum
10 Dmarinos - Into The Trees (Dousk & Andree Eskay Remix) : headrush
11 Roebin De Freitas - Antigua : calima
12 Olivier Gregoire - Empechement : systematic
13 Collins - Depalma (Original Mix) : meerestief
14 Kiki & Sasse - Belvedere : mood music
15 Kissogram - My Friend Is A Seahorse (James Priestley & Dan Berkson "Barlz E Syntho" Dub) : secretsundaze
16 Davis & May - Ansame Someto : maripoza
17 Stefan Tretau - Ellis Perry (Mikael Stavostrand Mix) : sounderground
18 Oliver Huntemann & Andre Winter - CRS : confused
19 Philipp Straub feat. C & B - Maximal : recycled loops


Audio Stream - winamp:

http://208.109.85.122:8004/listen.pls
http://208.109.85.122:8002/listen.pls

 

Viac info na www.protonic.sk

 

Zdieľať na: 
Publikované: 2. novembra 2007 v 09:34 – zdroj: dj cole – videné: 1403x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3442

MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAveWheres the Moon

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,