Marosh and Tomas Button - sa predstavia na TECHBEAT no.11 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Marosh and Tomas Button - sa predstavia na TECHBEAT no.11

Ilustrační obrázek

Piatok trinásteho v Banskej Bystrici bude každopádne neobyčajný. Po čas večera sa môžete baviť na rôzne hudobné štýly House,Minimal, Techno, drum and bass. Ako vždy nebude chýbať masívny sound system doplnený o laser a mnoho iných majákov. Toto všetko nájdeš v B. Bystrici na dolnej ulici v Cafe Aurius.

 

 

t


Ako sme v úvode spomínali predstavujeme headlinera večera dj-a a producenta Marosha. Marosh, vlastným menom Marián Slanička sa začal mixovaniu tanečnej hudby venovať v roku 1998. Zakladá školské rádio, v ktorom tlačí spolužiakom cez prestávky do uší "lepšiu" muzičku. V miešaní skladieb sa postupne zdokonaľuje a v tomto období sa tiež dostáva k prvému kontaktu s vinylom a zháňa gramce. Ako plynul čas, Marosh sa dostáva k Technicsom. Nehráva síce ešte po kluboch, ale jeho izbou sa nezadržateľne šíry technorinčanie okenných rámov spolu s nábytkom. Jeho štýl sa nateraz ustálil na techne a s tým vyráža do ulíc Žiliny. Prelomový sa stáva rok 2000, keď sa vďaka relácií EXTAZA dostaví do starého, legendami opradeného Guru klubu na workshop. Tu dostáva vďaka SD. Djs možnosť ukázať, čo za dva roky natrénoval. So zdravou drzosťou sa dostáva na štvrtkové guru chill-outové večery, kde sa mu ušlo tak 15-20 min. hrania, za ktoré je samozrejme do smrti vďačný Mishekovi a Dashovi. Zhruba sedem mesiacov strávi hraním na týchto večeroch. Zoznámenie s Milozzone ho posúva rýchlosťou svetla na Reaction Control 1. . Akcia sa koná v klube Astrál a stáva sa jeho prvou oficiálnou párty.

t

Marosh sa momentálne pohybuje niekde medzi technom až minimal technom. V súčasnej dobe sa čoraz častejšie venuje produkcii vlastných trackov. Niektoré z nich sa už hrávajú, ohlasy na ne sú veľmi pozitívne. Spolupracuje aj s Milozzonem, čo je pán, ktorý ma na svedomí najznámejšiu klubovú noc severného Slovenska s názvom REACTION CONTROL. Spolu už pripravili niekoľko týchto v Žiline najnavštevovanejších party večerov a najnovšie sa oficiálne stal členom organizačného tímu tohto prestížneho večera. Stará sa aj o program a prispieva tak ku klubovému vyžitiu žilinských aj mimo žilinských návštevníkov najznámejšieho žilinského klubu STREET CLUB/ bývalý BM CLUB, Rosinská cesta 4.

KLUBY:

Club no3. / nové zámky
Eden / bratislava
Tazzmánia / frýdek místek, cz
Akropola / ružomberok
BMclub / žilina
Cafe del house / ružomberok
Alpia / martin
Guru / žilina
Astral / žilina
Echooclub / raková
Club22 / piešťany
Street Club / žilina

OPEN AIR

BeeFree /bratislava, horná streda/ - 2005, 2007
Electronic marathon /rajec/ - 2006, 2007
Beskidsummerfest /Turzovka/ - 2006

Viac info: www.myspace.com/djmarosh

Jeho sekundantom nebude nikto iný ako dobre ostrieľaný Tomas Button.
Tomas button Narodil sa 10.11.1987 v žilinskej „clubbingovej" kotline a od malička mal sklon k undergrounovej hudbe. všetko sa to začalo už v 12. roku jeho života keď do jeho uší začali vnikať prvé tóny hip-hopu. Neskôr, ako pribúdal vek, začalo sa zvyšovať aj Bpm a z pomalých hip-hop beatov sa stalo rýchle techno. Začínal po boku brata dja octobra ktorý sa tak isto venuje hudbe a dával mu prvé návody na jej mixovanie. Po prvý krát sa tomas dostal za gramofóny na akcií „love reaction" ktora bola letnou častou najznámejšej žilinskej akcie „reaction control" na ktorej sa už jeho platne točia Skoro pravidelne. Zahral si už s nejednou hviezdou slovenskej, českej i zahraničnej techno scény ako napr. toky, dalo, boss, dyrra, glaucoma,tlama, takaaki itoh, nikka77, kaiser soze, agent,ladida,balthazar ,ogi ... a mnohých ďalších. teraz je aktívnym členom"WOLFPROMO" a „PATTEYDL" bookingu a obšťastnuje ludi svojimi setmi ktore su plné tvrdych beatov a lásky k technu.


t


Viac info: www.myspace.com/djtomasbutton

t

 

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 9. februára 2009 v 12:45 – videné: 1409x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,