Máme tu rok 2011 a s ním Techron Celebration 2 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Máme tu rok 2011 a s ním Techron Celebration 2

Ilustrační obrázek


Partyweb techron.sk vás pozýva na oslavu svojich už v poradí druhých narodenín!
Celé to vypukne 19. februára v klube Fan Breznička, kde vás v jednu noc privedie do hudobného šialenstva až 7 djov bookingu.

 

Rok 2010 priniesol pre techron množstvo akcií, na ktorých sa mohol prezentovať. Vznikali tak nové kamarátstva, pracovné vzťahy a príležitosti na spoluprácu s rôznymi djmi, producentmi a promotérmi po celom Slovensku.

Techron logo

Začiatkom roka sa zrodil najúspešnejší projekt. Stala sa ním klubová noc s názvom Feel 4 Fun, ktorá sa zrodila v Slovan klube Krupina. Techron týmto projektom priniesol do Slovanu zmenu, odrážajúcu sa v novom elektronickom hudobnom štýle.

f4f

Tento pravidelne sa konajúci večer má stále veľkú návštevnosť verných, ale aj nových fanúšikov. Okrem typických hudobných štýlov ako house, tech-house, a techno sa niektorí členovia zamerali aj na iné štýly a to drum and bass a psytrance. Nastala tak spolupráca s djmi a klubmi z východného Slovenska. Vznikla tu ďalšia možnosť djov a partywebu prezentovať sa na rôznych akciách a to napríklad v Košickom klube Letom Svetom, kde sa zúčastnili veľkej undergroundovej party, ďalej v Rožňavskom klube Times na pravidelne sa opakujúcich psytranceových akciách, alebo techno party Loud Frequency konajúca sa na severe Slovenska.

beats 4 u

Leto však prinieslo ďalšie výzvy v podobe festivalov a žúrok pod holým nebom. Začalo to festivalom XXL Fest, konajúcim sa v Nových Zámkoch. Množstvo zábavy, atrakcíí, vystúpení djov a elektro dance tanečníkov len podčiarkli perfektnú atmosféru, ktorá sa tu odohrávala. Jednoznačne najväčšou výzvou bol festival elektronickej hudby Bee Free. Cestovalo sa do Hornej Stredy. Zahrať si v prime time na techno stage medzi djskou elitou sa nestáva tak často. Hlavne keď pred vami hrajú ostrieľaní Toky vs. Boss a po vás dj Schimek.

beefree

Hranie pre niekoľko tisícový dav sa zvládlo bravúrne. Účasť techronu na týchto akciách chalanov len podnecovala k tomu aby zorganizovali niečo vlastné pod hlavičkou partywebu.

A tak slnko, voda a pekné počasie vyhnalo všetkých party chtivých ľudí za zábavou do prírody. Prostredníctvom partys Beach Tech v rekreačnej oblasti Krpáčovo pripravil techron všetkým zúčastneným peknú nádielku tanečných rytmov. Na akcii odohrávaúcej sa na horúcom plážovom piesku pri jazere vynikali techron djs s hosťami, zážitkom bola aj hra na bongu - bogno live act v podaní umelca Gorga, ktorá vytvárala nezabudnuteľnú atmosféru letných dní i nocí.

beach tech

Postupne ako sa začali dni skracovať, sa zábavy chtiví ľudia presúvali naspäť do klubov a diskoték. Jeseň sa niesla v znamení undergroundových nocí v Brezne. Team techronu sa postaral o početné partys s najznámejšími slovenskými djmi a producentami, s menami ako Drahosh, Jozef Mihálik, Boss, Eruvie...Do sýtosti sa tu vybláznili milovníci nekomerčnej hudby a určite si prišli na svoje.

magic-exp

V chladnom počasí sa predstavitelia bookingu presunuli smer východ Slovenska na akciu Dance or Die. Na evente plnom elektro hudby sa potvrdila úspešná účasť techronu už po druhý krát. Tanečné skupiny počas súťaže a na after party sprevádzali djs svojimi elektro dance rytmami a tanečníci tak ukázali len to naj zo svojho umenia.

dance or die

Koncom roka sa začala črtať spolupráca aj s populárnymi djmi z rádia Europa 2. V čase Vianoc bol darčekom pre techron odohranie live setu jedného z djov v relácii Dance Exxtravaganza na vlnách rádia Europa 2. Ďalším prínosom bola priama účasť aktérov techronu na legendárnej akcii pod značkou Dance Exxtravaganza v klube Fan Breznička. Tu sa bude odohrávať aj druhé pokračovanie a oslava narodenín partywebu s príznačným názvom Techron Celebration 2.

Video link: http://vimeo.com/19685175

Techron 2

Zdieľať na: 
Publikované: 9. februára 2011 v 15:16 – videné: 1492x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,