Lukáš Adamec klipom TANCUJ MI dokazuje, že ak človek cíti hudbu, môže si zatancovať na čokoľvek – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Lukáš Adamec klipom TANCUJ MI dokazuje, že ak človek cíti hudbu, môže si zatancovať na čokoľvek

Ilustrační obrázek

Populárny spevák Lukáš Adamec zverejnil sľubovanú novinku TANCUJ MI. Videoklip vznikol v hlave samotného speváka. Dokazuje v ňom, že hudba spája, stačí ju precítiť. Novinku, ale aj ďalšie nové skladby naživo predstaví na svojich dvoch špeciálnych koncertoch s rovnakým názvom ako čerstvo zverejnená pesnička- TANCUJ MI.

adamec

Očakávaný pilotný singel z nového albumu Lukáša Adamca uzrel svetlo sveta. Desiatky hodín strávených v nahrávacom štúdiu sa dočkali jasnej podoby. Novej pesničke spevák doprial aj videoklip.

Prvotný nápad k skladbe TANCUJ MI vznikol už pred približne dvoma rokmi. Prvé tóny pesničky má na svedomí muzikant Tomi Okres, ktorý s Lukášom spolupracuje roky a výrazne sa podpísal na jeho debutovom nosiči. „Nápad mi Tomi predstavil už veľmi dávno a odvtedy mi tam ten "chrobák" ostal. Páčil sa mi motív a temperament tejto skladby. Úplne ku mne sadla a ja som z nej už vtedy cítil, že by mala dostať šancu na dokončenie a predstavenie ľuďom," priblížil Lukáš Adamec prvotné pocity z piesne.

Pesničku TANCUJ MI dotvoril samotný Lukáš, konkrétne zložil refrén a napísal text. Skladbu spolu s chlapcami z kapely nahrali začiatkom tohto roka, na vizuálnej podobe singlu sa pracovalo vo februári.

Ako bude videoklip k TANCUJ MI vyzerať, vzniklo v hlave Lukáša Adamca. Od začiatku mal jasnú predstavu, že ústrednou témou videoklipu bude tanec, ktorý úzko súvisí s textom pesničky. Spevák však priznáva, že sa pohrával s myšlienkou zasadiť hlavnú tému do príbehu. Vyhral však nápad predstaviť tanec v rôznych podobách a poukázať tak na to, že rytmus nemá hranice. Ak človek cíti hudbu, môže si zatancovať na čokoľvek. „Priznám sa, že keď som si uvedomil, že by to malo byť čisto tanečné, v hlave sa mi ako prvý premietol videoklip od RUN-DMC It´s like that, kde sa odohráva tanečný battle medzi chalanmi a dievčatami. Ale na čo by sme robili súboj, keď môžeme všetci spoločne žúrovať? Potom mi napadlo, že by sme mohli dať priestor rôznym tanečným štýlom," vysvetľuje spevák svoje nápady.

S jasnou predstavou Adamec oslovil tanečníka Miňa Kereša, ktorý už pri prvom rozhovore vedel, ako spevákove nespracované myšlienky zhmotniť. V čerstvej novinke sa pod taktovkou známeho tanečníka a choreografa zoskupila slovenská tanečná elita. Rôzne tanečné štýly predviedli Ladylicious, chlapci z The Pastels, baletka, latino páry, alebo banda z CreDance. V klipe si zatancoval aj Lukáš Adamec. „ Ja som práve nechcel byť aktérom tanečných výkonov. Aj keď nakoniec som bol tak uvoľnený, že sme to proste zachytili. Boli tam so mnou veľkí profíci, s ktorými sa predsa len inak tancuje. Vedel som sa uvoľniť aj preto, že s väčšinou z nich som už v minulosti spolupracoval v rôznych projektoch," okomentoval Adamec svoje tanečné výkony.

Videoklip, ako aj skladba progresívne graduje a v klipe vyvrcholí spomínanou spoločnou tanečnou párty. „Myslím si, že to bola jedinečná príležitosť, ktorej som sa veľmi rád chopil. Dostal som priestor spojiť nielen rôzne tváre tanca, ale aj rôznych slovenských tanečníkov, ktorí sú profesionáli vo svojom tanečnom štýle. Dokázali sme spojiť úžasnú energiu a dokázali sme, že na túto pesničku sa vie vyblázniť podľa mňa absolútne každý," poznamenal Miňo Kereš.

Samotné natáčanie prebehlo za jednu noc v bratislavských priestoroch Mlynica. Výrobu klipu mal na starosti Marco Procházka a jeho tím, ktorí zachytili myšlienku skladby a videoklipu tak, aby z nej ľudia mali pocit slobody, nutkanie na tancovanie a dobrú náladu.

Novinku TANCUJ MI Lukáš Adamec predstaví naživo v rámci svojich špeciálnych koncertov venovaným ochutnávke nového albumu. Okrem Adamcových najväčších hitov a spomínanej čerstvej novinky zaznejú i ďalšie doposiaľ nepočuté piesne. Dramaturgiu koncertov spevák oživí hosťami, ktorí sa vo vodách slovenskej hudobnej scény tešia mimoriadnej popularite. V Košiciach sa 22.3.2019 predstaví Ondrej Kandráč, ktorý okrem spoločného čísla s Lukášom a jeho kapelou v Kulturparku odpremiéruje aj vlastnú novinku Postav Dom. V bratislavskom Ateliéri Babylon dňa 6.4.2019 zaspieva aj líder kapely IMT Smile Ivan Tásler. Na oboch koncertoch predvedie bubenícke umenie Nikoleta Drummer Šurinová. Čerstvo ohláseným hosťom je kapela Peter Bič Project, ktorá v oboch mestách predstaví svoje slovenské hity, s ktorými boduje v slovenských rádiách.

Zdieľať na: 
Publikované: 22. marca 2019 v 09:43 – videné: 121x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3434

Wheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1StresSKboy30

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2019, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,