LEXICON AVENUE: TO NAJLEPŠIE Z ANGLICKA! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

LEXICON AVENUE: TO NAJLEPŠIE Z ANGLICKA!

Ilustrační obrázek

Dnes opäť dávame do vašej pozornosti uznávaného DJa, ktorý si to bez pochýb zaslúži. Prierez toho, čo má za sebou vám určite povie, prečo je tomu tak. Ak by vám to však nestačilo, prikladáme aj dôkaz v podobe jeho exkluzívneho live setu..

Download part 1
Download part 2

Chris Scott/ Echomen/ Lexicon Avenue
Koľko producentov môžete dnes nájsť, ktorí by vytvorili jeden z najrešpektovanejších hudobných titulov vo svojich 14 rokoch? Koľkí vyrástli spolu so scénou a ich vášeň je rovnako čerstvá dnes tak, ako predtým? Keby ste si chceli spraviť zoznam, potom by meno Chris Scott na ňom muselo byť. Už v čase navštevovania školy v polovici osemdesiatych rokov robil tajné výlety do Newcastlu, aby sa zoznamoval so zvukom novej vlny amerických klubov a strojov, ktoré ich vyrábali. Svoju prvú drum machine si kúpil v roku 1986, pretože už vtedy vedel, že chce robiť hudbu. A tak po šiestich rokoch tvrdej samovýučby vydal svoju prvú platňu. Od toho momentu Chris neustále napredoval, lepšil sa v písaní a produkovaní, aby si do svojej jedinečnej diskografie zapísal úspechy hodné spomenutia. Od temného deepu, cez progressive až po tribal sa jeho meno objavovalo na veľkých labeloch a nezávislých značkách ako Rennaisance Virgin, Mute, Yoshitoshi, Hooj Choons, Stereo, Audio Therapy a mnohých ďalších.

12

Chris je okrem iného aj spolumajiteľom Forensic Records a Octagon Recording, ktoré zakúsili umiestnenie v TOP 19 národného britského rebríčka so 4 kúskami v top 30, remixujúc každého od Depeche Mode po Dannyho Tenagliu. Ak sa pozriete na jedny z najväčších mien dnešnej house music ako Lexicon Avenue, Echomen a Mooncat zistíte, že práve jeho meno je tým, ktoré má so všetkými čosi do činenia. A je to práve spolupráca so Scottom Bradfordom, Antonom Fieldingom a projektom Little Green Man, ktorou momentálne trávi Chris najviac času. Za posledné roky vystupoval s Lexicon Avenue a Echomenom, ale tiež hral individuálne na mnohých úžasných miestach našej planéty. Od New Yorku po Sibír, Buenos Aires, až po Tokyo, Moskvu
a Madrid, kde dokázal, že miesto za gramcami je to, kde sa cíti rovnako doma ako v štúdiu. Od skvelých reakcií od ľudí ako Deep Dish, John Digweed, Sasha, Satoshi Tomiie alebo Danny Howells, ktorí vysoko vyzdvihli jeho produkciu až po hociktoré publikum pred ktorým hral.

3

Za takmer jeden a pol dekády môžete počuť kdekoľvek na svete Chrisovo chápanie toho, čo robí jeho hudbu takou špeciálnou a vy si to budete môcť vypočuť už 13. marca 2009, kedy vystúpi na jednom pódiu spolu s Paulom van Dykom.

Vstupenky v cene 22 €, alebo 50 € VIP si môžete zakúpiť prostredníctvom portálu www.ticketzona.eu. Pre tých, ktorí majú radšej prístup k lístkom klasickou formou kamenného obchodu je tu možnosť zakúpenia lístkov aj v sieti Ticketportal v aktuálnej cene 25 €, alebo 55 € VIP.

Pre VIP hostí bude pripravený samostatný vchod, vlastná šatňa, VIP priestor tesne pri pódiu, backstage za ním a free nealko drinky v cene. Celá akcia odštartuje o 19:00, hrať sa bude až do 7:30 ráno, čím uspokojíme aj tých najnáročnejších. Návštevníkom bude k dispozícii aj oddychová, chill out zóna, meetpoint a druhé pódium, o ktorom čoskoro prinesieme viac informácií.

45

Viac informácií o tejto udalosti roka 2009 nájdete na stránke www.slovakiapromotion.com

Túto akciu vám prináša Sappe, nealkoholický nápoj s veľkými kúskami aloe vera.

Paul van Dyk - World Tour 2009
13. marec 2009
Bratislava, Incheba

predpredaj: www.ticketzona.eu/
Ticketportal
www.slovakiapromotion.com
www.paulvandyk.de
Facebook

PVD

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 24. februára 2009 v 11:00 – zdroj: Mediazona – videné: 1287x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

Anonym

Anonym 24. 2. 2009 v 12:08
Tak na toho pana som aj ja zvedy veru


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,