Let It Roll On Tour až s troma zahraničnými headlinermi. – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Let It Roll On Tour až s troma zahraničnými headlinermi.

Ilustrační obrázek


Jednoznačne za najlákavejšiu drum&bass akciou party tejto jesene sa dá označiť party pod taktovkou renomovanej festivalovej značky Let It Roll. Na tejto klubovej verzii s podtitulom On Tour sa piatok 23.11. v Partizánskom predstavia na dvoch stageoch až tri top hviezdy tohto zlámaného štýlu.


JOHN B // uk
Jeho extra(a)vagantný postoj k hudbe a kultúre ako takej, ktorú vkladá do drum and bassu si všimli také renomované mená elektronickej scény ako Goldie, alebo Paul Oakenfold. A bol to práve „Up All Night" (2001) na značke „Metalheadz", ktorý definitívne odštartoval jeho kariéru. John B je ozajstným priekopníkom a inovátorom dnb scény. Jeho šialené veci sa rodia na jeho vlastnom labely „Beta Recordings" a „Nu Electro". Mená ako Nu:tone, Commix, Logistics, alebo Camo & Krooked začínali svoju kariéru práve po boku Johna B a ďalej rozvíjali dnb scénu v tých najrôznejších podobách a zapĺňajú prázdne miesta na mape dnb žánrov. V súčasnosti hrá veľmi často vo východnej Európe (Rusko, Estónsko), kde nachádza nové talenty, s ktorými spolupracuje (čo je trend posledných rokov vo všeobecnosti). Jeho posledný album „Light Speed" zneje ako moderný elektrostep a opäť sa vracia k deepovemu „trance and bass" zvuku, na ktorom spolupracuje s viac, či menej známymi menami ako sú NSG, Jillian Ann, Shaz Sparks, Code 64 a Kirsty Hawkshaw. Singel „Light Speed" je pomerne komerčný, ale niektoré remixy sa vydarili, aj vrátane toho od slovenského L Plus.

Youtube: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-GTEERbHjDc
Facebook:
www.facebook.com/JohnBBeta
_________________________________________________

AUDIO // uk
Začínal v rádiovej show (Kiss 100) spolu s Colin Dale (techno) na začiatku 90tych rokov. No zásadný prelom prišiel vypočutím „Medicine" a albumu „Wormhole" na legendárnej značke „Virus". Za krátko sa Gareth stal hlavným producentom projektu Resonant Evil (Audio, Wrisk, Mackie, Lorne), ktorý mal na svedomí veci ako „Black Zodiac", „Bunker Buster", „Lost in Space", „Troubleshoot", ktoré vychádzali na značkách „Renegade Hardware", „G2", „Outbreak". V roku 2003 sa vydáva na sólovú dráhu s trackmi ako „Paper Street", „Feel it, „The Warrior and the Serpent", „No Soul", „Error", postupne spolupracuje s producentmi ako Dj Wildchild, Dj Damage, Panacea, Spor, Dom & Roland, Dylan, Robyn Chaos, Future Signal, The Sect, Meth, Donny, Inside Info, alebo Mindscape a jeho releasy sa objavujú na značkách ako „Virus", „Freak", „Techfreak", „Subtitles", „Habit",„Bad Taste", „Barcode", či „Offkey". Jeho technoidný a temný zvuk si vypýtal miesto na Dylanovom domovskom labely „Freak", na ktorom debutoval s vecami ako „Destroyed", „Warehouse", „Rapture", či „Fallout". V roku 2008 mu vyšiel prvý album „To The Edge Of The Reason" na značke „Techfreak", ktorý je dokonalou ukážkou jeho „therapy soundu". Definitívne sa stal čestným členom „Therapy Session".
Pozor, v roku 2010 prichádza ešte lepší Audio. Vrátil sa do čias klasického „virus soundu", aby ho zdokonalil a posunul do nových dimenzií. Vytvoril epické dielo „Genesis Device", v ktorom cítiť prítomnosť hororových a minimalistických sekvencií z hlbín vesmíru. A sme na konci, píše sa rok 2012 a v októbri vychádza v poradí tretí album „Soulmagnet", ako inak na značke Virus... Audio sa prezentuje úplne originálnym „virus soundom" na hrane chaosu a poriadku, ktorým si podmaní aj náročnejších poslucháčov. Chytľavé melódie, dynamická rytmika, elektrizujúca atmosféra - jednoducho zážitok. Majstrovská je najmä jeho
spolupráca s InsideInfo, ktorá výrazne ovplyvňuje jeho „twisted techy darkness" zvuk, ktorý likviduje entropiu a tým neustále dostáva do pohybu masy clubberov po celom svete. Nezabúdajme ani na projekt Pixel Fist, ktorého je súčasťou, ktorý ponúka rozmanité dubstepové mutácie.

Youtube: www.youtube.com/watch?v=wo4HvvHZED4&feature=player_embedded
Facebook:
www.facebook.com/AudioUK
_________________________________________________

ZERO METHOD // hu
protagonista maďarskej neurobeatovej školy (Jade, Mindscape, Mastif). Aj jeho v roku 2004 zasiahol zvuk Bad Company, Ed Rusha, Kemala, alebo C4C. V roku
2008 si ho všimol Trace, zakladateľ „DSCI4" recordings, ktorý o ňom povedal, že „jeho priamočiarosť, bez zbytočne zložitých úprav ho odlišuje od iných djs. Proste čistý, jednoduchý a efektívny drum and bass". Od tej doby sa jeho meno objavovalo na značkách ako „DSCI4", „Trust In Music", „Subtitles", alebo „Redlight". Nielen pre „Citrus" urobil niekoľko vydarených remixov, najmä ten z roku 2011, „Sickness", od Mindscape a Ryme Tyme má vysokú kvalitu. Jeho posledné EP na „Redlight" „Cold War" je v skutku majstrovské. Klasický neuro zvuk je prešpikovaný deepovým a minimalistický zvukom.

Youtube: www.youtube.com/watch?v=2VPfVUX-mBw&feature=player_embedded
Facebook:
https://www.facebook.com/zero9h

 

LET IT ROLL On Tour
23/11/13 - Spy Club, Partizánske

JOHN B // Beta recordings.UK
AUDIO // viruss.UK
ZERO METHOD // DSCI4, Subtitles.HU
Beaty // cz
Aircross (Floydy+Steelth) // sk
Fatsound // sk
Kato //sk
Gesi & Couman // sk
Fatboy & Insect //sk
Conect & Paplon // sk
Ls Dj // sk
Mc Brush // sk
Mc Marker //sk

LIR ontour 2012

Zdieľať na: 
Publikované: 22. novembra 2012 v 18:06 – videné: 818x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,