Lady Colors si pred vypredanou Steel Arenou v Košiciach zaspievali s legendárnou Omegou! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Lady Colors si pred vypredanou Steel Arenou v Košiciach zaspievali s legendárnou Omegou!

Ilustrační obrázek

Dievčenská skupina Lady Colors má na konte veľký úspech! Pred vypredanou košickou Steel Arenou vystúpila na jednom pódiu s maďarskou rockovou legendou Omega. A to vďaka slovenskej verzii jej najznámejšieho hitu „Gyöngyhajú lány", ktorú prespievali Lady Colors. Ich „Známa pieseň" a ďalšie skladby tak zazneli na najväčšom slovenskom koncerte Omegy BEST OF. A spoločnes maďarskou legendárnou skupinou dokonca plánujú ďalšiu spoluprácu!

LadyColors

Lady Colors - to sú tri krásne speváčkyLeRa Lenka Rakár, Kristína Mečko a Mária Lechmanová, ktorú v Košiciach alternovala Dominika Richterová. Ani vo sne by im nenapadlo, že pár dní po zverejnení slovenskej verzie hitu "Gyöngyhajú lány", si ich kapela Omega pozve nasvoj najväčší slovenský koncert.Spevák KóborJános si na pódiu najviac rozumel s blondínkou LeRou, ktorá je aj autorkou slovenského textu.

"Je to pre nás obrovská česť vystupovať s legendami takéhoto formátu. Všetci zOmegy sú neskutočne príjemní, pokorní a milí ľudia bez akýchkoľvek manierov. Dokonca nás pozvali na svoj najväčší koncert k 55. výročiu fungovania skupiny do športovej haly v Budapešti, kde si s nimi zaspievame pred vypredanou športovou arénou s ďalšími zahraničnými hosťami! Naša verzia ich hitu sa im veľmi páči a pre nás je to obrovská pocta," neskrýva radosť LeRa Lenka Rakár.

S Omegou si Lady Colorsokrem maďarsko-slovenskej verzie "Perlovlasej dievčiny" zaspievali aj hit od skupiny Olympic „Jasná správa".

„Omega je legenda, sú to maďarský RollingStones. Je skvelá v tom, že si veľmi váži spriatelené kapely a hudobníkov z okolitých štátov a radi s nimi spolupracuje na koncertoch a nahrávaniach.V prvom rade sa opäť potvrdilo, že čím väčšie hviezdy, tým viac pokory, slušného správania a úcty. Tak krásna energia, charizma a príjemný ľudský prístup bez akýchkoľvek manierov každého jedného člena formácie, manažmentu, štábu.Okrem toho maximálna profesionalita, výkony bez kompromisov, perfektná komunikácia s publikom a fanúšikmi. Táto spolupráca je pre nás veľká škola v každom jednom smere," konštatuje LeRa.

ladycolors

Slovenská verzia megahitu maďarskej legendy vznikla úplnou náhodou.

„Jeden pán si objednal 11 vystúpení tria Lady Colorsdo Maďarska a v rámci južného Slovenska, tak sme si iniciatívne chceli rozšíriť repertoár o známu maďarskú pieseň. Výber bol jednoznačný - Gyöngyhajú lány. Náš producent Matúš Ferko pripravil hudobný podklad a my sme sa začali učiť maďarský text. Nakoniec sme zistili, že dotyčný pán nás zaviedol a žiadny z koncertov nevybavil. Mňa kopla múza a napísala som k hudbe slovenský text. Veľmi sa nám to páčilo a tak sme sa pustili do nahrávania a nakrúcania klipu. Naša ryšavka Majka bola v tom čase už v pokročilom štádiu tehotenstva, takže sme mali veľmi málo času, aby sme to všetko postíhali," vysvetľuje LeRa.

Klip na skladbu „Známa pieseň" sa nakrúcal v Art Hoteli Kaštieľ Tomášov a v exteriéroch jazera Nové Košariská. Réžiu si zobral na starosť režisér Marco Procházka, s ktorým teraz trio pripravuje ďalšie klipy na autorské piesne. Lady Colors vznikli pred dvoma rokmi. Výrazné herečky a speváčky LeRa Lenka Rakár, Kristína Mečko a Mária Lechmanová založili pôvodne eventový formát s repertoárom tých najznámejších piesni v špeciálnych trojhlasových úpravách, ktorý sa stal veľmi žiadaný. Tri spievajúce herečky s veľmi špecifickými hlasmi sú zapamätateľné aj vďaka trojfarebnému vlasovému imidžu. „Známa pieseň" je vlastne takým medzníkom medzi ich predošlou a vlastnou tvorbou. Všetky informácie nájdete na https://www.facebook.com/LadyColorsTrio/ Klip k skladbe „Známa pieseň" tu https://www.youtube.com/watch?v=qzTpYiD54QE a live z Košíc https://www.youtube.com/watch?v=KpDUFim0j4s a https://www.youtube.com/watch?v=Wz7gvk8UlaU&t=25s

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 19. decembra 2017 v 10:59 – videné: 328x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,