Johan Gielen je pán DJ a veľký šoumen, ktorý vystúpi 9.5.2009 v Bratislave – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Johan Gielen je pán DJ a veľký šoumen, ktorý vystúpi 9.5.2009 v Bratislave

Ilustrační obrázek

Počas dlhoročnej histórie Beautiful Things ste mali možnosť vidieť a zažiť mnoho veľkých DJ stars. Avšak nie hociktorá si môže na svoje tepláky napísať pomenovanie „žijúca legenda". Na blížiacu sa Beautiful Things k nám jedna skutočná legenda priletí. Reč je, pochopiteľne, o belgickom rodákovi žijúcom dlhé roky v Holandsku. Dámy a páni, jedným z najväčších lákadiel májovej Beautiful Things bude DJ-ská a producentská superstar Mr. JOHAN GIELEN.

 

Johan Gielen ako sedemnásťročný chlapec pocítil skvelý feeling, keď sa po prvýkrát postavil na stage a chytil do rúk hebkosť vinylu. Po presťahovaní do Holandska sa mu začali hrnúť ponuky v tých najvychytenejších holandských kluboch od Eindhovenu až po Amsterdam. Sympatický zlom v jeho kariére nastal rokom 1995. Po návšteve Japonska dostal od majiteľa renomovaného klubu Velfarre zmluvu na rezidenciu v samotnej mekke Japonska v Tokiu. Keď sme už pri tých gigs, Johan má na svojom konte veľmi čarovné párty a destinácie. Môžeme spomenúť známu párty Hyper State v nórskom hlavnom meste Oslo, alebo malebnú nórsku pláž Baya Beach, takisto skvelé párty na plážach v Cape Town, ale aj prestížnu párty Blackhole Wild Life v amsterdamskom klube Melkweg.

 

DF

 

Johan však nehráva iba v kluboch a na krásnych plážach po svete. Skromne sa môže pýšiť aj viacerými vystúpeniami na mega eventoch ako Dance Valley, Mysteryland, Sunrise Festival, The Heineken Dance Parade a v neposlednom rade aj dvoma klenotmi promotérskej spoločnosti ID&T - Sensation White a Trance Energy. Druhá menovaná si doslova a do písmena obľúbila Johana Gielena natoľko, že takmer počas všetkých vydaní sa stal holandský sympaťák ikonou TE a od fanúšikov si vyslúžil prezývku „Mr. Trance Energy".

 

 

Johana Gielena poznáme aj z mnohých projektov a pod mnohými prezývkami. Dokonca by sa všetky jeho projekty dali zhrnúť do jednej obrovskej kroniky. Spomeňme napríklad Johan Gielen alias Azzuro Project, Ballearic Bill, Body Heat, Bombario, Boccaccio Life, Rave Crusader, Strawberry Flavour, Summer Madness... Najznámejším Johanovým projektom je v každom prípade Airscape v spolupráci so Svenom Maesom, resp. Svenson & Gielen. Ako spoločné duo pustili do sveta skvelé remixy pre významných interpretov. Môžeme napríklad menovať Tiësto, Chicane, Safri Duo, Sylver, za najznámejší však môžeme považovať remix skladby Delerium - Silence.

Svoju skvelú spoluprácu okorenili v roku 2000 aj albumom Beauty of Silence. Po roku 2000 sa po Airscape zľahla zem. Až nastal rok 2009 a Johan sa vracia spoločne s celým projektom späť. Magický trojuholník tentoraz doplnila americká vokalistka Jes Brieden aka JES a vzniká lahodne vibrujúca skladba My Love.

 

D

 

„Mr. Trance Energy" pripravuje pod projektom Airscape ďalší skvelý album, ktorý zrejme uzrie svetlo sveta v máji tohto roku. Johan ním chce nadviazať na svoj úspešný sólový alnum Revelations z roku 2006. Ako vidíte a čítate „holandský maestro" je jedna obrovská chodiaca hudobná kronika, ktorá každým vystúpením poteší množstvo ľudí.

Johan si prísne stráži svoje súkromie, no čo neskrýva, sú jeho záľuby, turizmus a chute. Jeho obľúbenou je ázijská kuchyňa, miluje krajinu vychádzajúceho slnka - Japonsko a čarovný ostrov Maledivy. Je blázon do chovu špeciálneho druhu kaprov Koi Fish a životnú energiu čerpá z potápania sa s delfínmi.

A PREDOVŠETKÝM...

Johan Gielen je pán DJ a charizmatický šoumen, ktorý to vie pri svojom DJ-skom performance aj pomocou ohnivej krásy poriadne rozbaliť. 9. mája 2009 to vo veľkom štýle rozbalí aj na Beautiful Things. Žijúca legenda v podobe Mr. Trance Energy sa už blíži!

Text: Wate

MAIN Info:
http://www.pico.sk

Beautiful Things group on Facebook:
http://www.new.facebook.com/group.php?gid=18873778945

Party Info:

09.05.2009 Beautiful Things presents
in
Dopler Club, Bratislava, Slovakia

Roger Shah (Armada, Magic Island, DE)
Chris Jones (Armada, UK)
Johan Gielen (Blackhole, NL)
Martin Gredner (Fabric, CZ)
Eddie Sender (Bonzaimusic, SK)
Fester (Beautiful Things, SK)

Entry:
- Normal/Dancefloor vstup: 15,00 Eur
- VIP vstup: 22,00 Eur

Vstupenky si môžte On-Line zakúpiť na adrese:
http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/beautiful-things

Zdieľať na: 
Publikované: 17. apríla 2009 v 13:47 – videné: 1294x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,