Inferno Boom Fest 25. 07. Martin / Catalyzer stage: profily československých djs – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Inferno Boom Fest 25. 07. Martin / Catalyzer stage: profily československých djs

Ilustrační obrázek

Multižánrový festival Inferno Boom Fest predstavuje československú zostavu, ktorá doplní lineup festivalu na Catalyzer stagei venovanému: house, progressive, trance a techno hudbe, kde sa 25.7.2008 v úlohe headlinerov predstaví Michael Burian (Cz) a Filterheadz (Bel).Michal Poliak (Cz)

michalpoliak_380


Dj, producent a zakladateľ už zaniknutej agentúry UTC Promotion je známy svojimi energickými progresívnymi setmi, ktoré balancujú na hrane tech-elektra a tech-trance.
Učil sa mixovať v Kanade v roku 2001, kde mal možnosť mesiac po prvom kontaktu sa predstaviť skôr ako exotický dj na sukromnej ilegalnej party. Krátko po tom sa vo vynil shope zoznamuje s dj Preach-om, s ktorým sa spriatelil a ktorý mu dal základy školy mixovania.

Po návrate domov prijme svoje prvé vystúpenie ako začínajúci dj v klube Fabric. Neskôr BB MIke začína v Břeclavi organizovať veľmi vydarené klubové akcie Amnesia a Insomnia v dnes už zavretom klube Laguna. Nasledujú ďaľšie vystúpenia v popredných českých kluboch v Čechách a na Slovensku.

V roku 2003 sa stáva rezidentom najstaršej masovej indorovej párty – legendárnej Citadely a následujú hrania na prestížnych parties, ako sú napr. Antistatic, Ibiza, Observer, Stereodome. Vydáva sa spoločne s dj Preachom na turné po Bulharsku, Kosovu a Chorvátsku a neskôr vystupuje na parties v kanadskom Montreale a predsavuje sa na velkej helloween party Gloom na hrade v quebeckom pohorí.

V roku 2004 sa pravidelne zúčastňuje klubových akcií v O´Seex, Mallorke a v klube Block. Zahraje si v Rakúsku, Slovinsku a Chorvátsku a v jeseni sa opäť vracia do kanady, kde vystupuje v klube Cube a afterhours System. Tu sa učí základom produkcie hudby od svojho učiteľa dj-a Preacha.

V roku 2005 sa stáva rezidentom veľkého eventu – Impérium. Tiež vystupuje na ďalších veľkých akciáach, ako je Hradhouse, Sunstorm a Hrad 05.V súčasnosti vydáva spoločne s dj Orbithom svoju prvú dosku Phantom EP. Podľa jeho obľúbených producentov ako sú napr. Preach, Oxia, Technasia, Southsoniks, Len Faki, Corvin Dalek alebo Oliver Lieb sa dá tušiť, že si BB Mike zakladá na farebnom zložení setu, kde dáva vyniknúť ako energickým rytmom, tak aj melodickým plochám.

Grining (Sk)

grining


Bezpochyby prislúcha k pionierom scény nielen severozápadu, ale stopercentne aj celého Slovenska. Popri Tokym, Dalovi, či Tiborovi to bol práve on, kto začal výraznejšie tvarovať "gesicht" kluboviek ako aj clubberov, a to ešte v čase keď sa im hovorilo ravers a v rádiu sa cestou na party vypekalo The Prodigy. Prapočiatky jeho aktivít sa datujú do roku 1994, keď začal pravidelne hrávať v jednom z domácich žilinských klubov. Myslím že to bol práve pamätný Rondel a neskôr Guru.

Ak sa mýlim opravte ma, ale bolo to už skutočne pekne dávno. Prvé dosky, ktoré začal hrávať boli kombináciou talianskeho undergroundu a britského acidu. Jeho hudobné smerovanie sa od tých čias podrobilo nemalým zmenám, avšak zopár aspektov ostáva stále zachovaných a vekom sa len multiplikujú. Nekompromisnosť, priamočiarosť, novátorstvo. Zmes rýchleho mixovania, hard techna a svojský dynamický sound, boli zakaždým tým správnym motorom pre každú party.

Bolo jedno či to bolo na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, všade dostal ľudí na svoju stranu a sprostredkoval im unikátny zážitok na ktorý sa nezabúda. Pokiaľ publikum očakávalo skorej niečo hopsavejšie, Michal povedal "okej" a prezentoval sa chytľavým funky technom s bratislavským zvukom, čo je mimochodom jeho aktuálna dj poloha, ktorú preferuje, obzvlášť v spojení s final scratchom, ktorý mu otvoril viacero dverí a obzorov. Aj vďaka tomu patrí k stáliciam na Slovensku. A nepochybne ešte pár rokov aj bude.

Mike Wazowski (Sk)

wazowski


DJ Mike Wazowski, vlastným menom Ľuboš Hagovský, začínal v roku 1996 ako DJ radia Beta Bojnice. V tom istom roku sa stáva rezidentom klubu Black bar Prievidza, kde sa dostáva viac do kontaktu s klubovou hudbou a klubovými akciami. Od roku 1998 je rezidentom klubu Dolce vita Prievidza až do novembra 2000, kedy prechádza do v tom čase snáď najnavštevovanejšieho a najväčšieho slovenského klubu Extreme Prievidza. Tu hrá až do roku 2003, kedy sa stáva rezidentom kluba Space Prievidza. V tom čase sa na plno venuje klubovej scéne, hlavne štýlu house, vo všetkých jeho podobách. Jeho sety sa nedajú presne zaradit, výber skladieb je ovplyvnený publikom, ale prevažuje funky-vocal-progressive house s optimistickým ladením, s cieľom osloviť a zabaviť čo najväčšiu čast publika. Občas si však rád zahrá aj techno, alebo niečo iné...

Reorder (Sk)

reorder_380


ReOrder (Tibor Tomecko) sa narodil v Martine, Slovensku v roku 1984 no momentálne žije v Prahe. jeho preferovanym hudobným štýlom je uplifting trance. Začal s hudobnou produkciou v 14. rokoch. Skúšal produkovať množstvo štýlov no trance bol pre neho vždy prvoradý. Nakoniec v roku 2006 sa zameral ibe na trance produkciu a trance ako taký.

Jeho prvz úspech prišiel v Júli 2006 keď podpísal svoju prvú skladbu No Faith (Február 2007) na Anglickom vzdavatelstve Total-Digital Records. V Novembri 2006 vyšla skladba Attention na Nulogic Records, nasledovaná skladbami The Sun a Blue Eyes v Júni 2007. Tieto skladby boli neskôr znovu vzdané na jeho prvom EP spoločne so skladbami Chickin Lover a In Trance I Believe, ktoré vynikli počas jeho pobytu vo Veľkej Británií. V spolupráci s Eddie Sender vysla skladba Universum, ktorá dosiahla 5.miesto v top 10 najlepšie predávajúcich sa skladieb na www.audiojelly.com a dostala masívnu podporu on známych Djov .

V Januári 2008 vyšiel jeho prvý vinyl so skladbami Experience and Sensitivity podporovaný Djmi ako Ferry Corsten, John Askew, Paul van Dyk, Armin van Burren, Markus Schulz, Matt Darey, Andy Moor, Aly & Filla, Jon o Bir.

Od Decembra 2007 môžete počúvať aj k jeho pravidelnej rádio show In Trance I Believe na jednom z najväčších elektronických hudobných radií www.danceradio.gr. Jeho show sa rapídne stala jednou z najpopulárnejších na danceradiu, čo viedlo k zvoleniu ReOrdera za Umelca (Producenta) mesiaca Február 2008.

ReOrderova show predstavuje najnovšie a najhorúcejšie vydané skladby, jeden Future Talent song od nastupujúceho producenta plus často skladby z jeho najnovšej produkcie.

Ako DJ, si ReOrder zahral popri menách ako Eddie Sender, Stoneface & Terminal, RE:Locate, Sonorous, Nifra, Milan Lieskovsky, Kamil Polner, a mnoho ďalších.

Grandino (Sk)

grandino


Hrával a hráva od malých klubových diskoték až po najväčšie a najrenomovanejšie kluby, či masové akcie v SR a tiež hral aj v zahraničí. Za toto obdobie má za sebou mnozstvo rezidentných klubov, prípadne hosťovaní. (napr. Ministry Of Fun, Live Club, Power club, Tiffany, Orfeo Club, Vulkan, Helios, Akropola, Krakow, Rzsesow…a mnoho ďaších)

Okrem komerčno - klubových hraní, hráva aj progresívne sety zložené hlavne z house-techna a to pod menom Dj Grandino. Takto figuroval na line up-och popri popredných Sr, Cz za aj Eu Dj-och. Pri svojom hraní sa vyhýba monotónnym rytmom a a snažií sa o živú, rofesionálne zvladnutú akciu, podporenú kvalitným mikrofonickým prejavom na komerčnych akciách a pri klubových sa snaží o rýchle výmeny piesní a rytmov. Tým vytvára živú hudobnú produkciu, ktorá prináša pozitívnu tanečnú energiu.

Na Catalyzer stagei sa predstaví Martinčanom známa a obľúbená dvojica djov rezidenti klubu Pistol Pistol dji Stone a Gombo.

Kompletné informácie k festivalu Inferno Boom Fest nájdete na jeho domovskej stránke www.infernofest.eu.

inferno_fest_finalny_web_poster_640
Zdieľať na: 
Publikované: 23. júla 2008 v 16:45 – zdroj: www.spiral.sk – videné: 1528x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,