IMT Smile vypredali Východnú a tento víkend mieria do Nitry! Pre veľký úspech si s nimi opäť zaspieva aj Ondrej Kandráč. – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

IMT Smile vypredali Východnú a tento víkend mieria do Nitry! Pre veľký úspech si s nimi opäť zaspieva aj Ondrej Kandráč.

Ilustrační obrázek


Začiatok leta jednoznačne patrí kapele IMT Smile, ktorá napĺňa koncert za koncertom. Počas svojej niekoľko víkendovej šnúry sa im podarilo zaplniť už 4 amfiteátre. Sobotný koncert vo Východnej mal nevídané rozmery. Už hodiny pred začiatkom sa sem presúvali tisícky fanúšikov z rôznych kútov Slovenska. Všetci správne tušili, že sa sem kvôli takejto udalosti oplatí pricestovať. Už v sobotu sa IMT Smile s hosťami predstavia v Nitre. Predpredaje vstupeniek nasvedčujú, že účasť bude opäť obrovská.

imt
Foto: Peter Ivan

Sobotná atmosféra vo Východnej bola neskutočná. Už v úvode, keď vystúpila kapela ElevenHill, za ktorou nasledovalo vystúpenie Ľudovej hudby Hornád so Štefanom Štecom bolo jasné, že tento koncert bude výnimočný. Amfiteátrom sa niesli známe hity, ľudia si spievali, tancovali a zabávali sa. Zaľúbené slaďáky striedali rytmickejšie skladby, ktoré všetkých dostali do varu. Široké úsmevy divákov aj účinkujúcich hovorili za všetko. Bol to koncert koncertov! Aj keď nebolo najteplejšie, nikomu nebolo chladno. Zúčastnení sa zohrievali tancom a pri srdci ich hriali spomienky, ktoré sa im vynárali s každou ďalšou piesňou. IMT Smile si tu zahrali prvýkrát, určite však nie posledný.

Koncert vo Východnej bol neskutočný! Tá radosť našich fanúšikov, keď sme prišli na pódium, ako tlieskali, s akým úsmevom nás vítali... Spočiatku som cítil rešpekt pred takým veľkým publikom. No hneď ako sme dospievali prvú pesničku, v srdci sa mi rozliala obrovská radosť a všetok stres bol preč. Veľmi sme si to užili!" vyznal sa zo svojich pocitov Ivan Tásler a dodal: „vo Východnej sme síce vystupovali prvýkrát, ale po tomto zážitku si to s kapelou veľmi radi zopakujeme znovu! Ľudia nám tlieskali ešte dlho po koncerte. Bolo vidieť, že sa dobre zabávali."

Vstupenky do Nitry sa míňajú ako teplé rožky.

Chýry o predchádzajúcich koncertoch IMT Smile Amfiteáter tour spôsobili doslova ošiaľ. Tým, že je koncert v nitrianskom amfiteátri posledným z pätice koncertov, všetci, ktorí si zatiaľ tento program nestihli pozrieť, sa chystajú no Nitry. Okrem ElevenHill, ktorí otvárajú každý koncert a Štefana Šteca sa fanúšikovia môžu tešiť aj na ďalších hostí.

imt
Foto: Peter Ivan

Jedným z utajovaných hostí bude Ondrej Kandráč. Kto bude tým ďalším?

Vo Východnej boli hosťami IMT Smile Kandráčovci a zaspievali si spolu niekoľko piesní. Na jednom veľkom pódiu si takto všetci spolu zahrali po prvýkrát. Keďže zožali obrovský úspech, Ondrej Kandráč neváhal a prisľúbil účasť aj na nitrianskom koncerte. Veľkým prekvapením pre všetkých bude ďalší hosť, ktorého totožnosť si IMT Smile stále nechávajú pre seba. Je to človek, ktorý je kapele blízky, ale jeho vystúpenie by ste na pódiu určite nečakali. Jediné, čo sa nám podarilo zistiť je, že hrá na gitaru a podľa slov Ivana Táslera dokonca veľmi dobre.

Veľkolepá koncertná mega show IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018 sa pomaly, ale isto blíži ku koncu. Posledný z pätice koncertov si môžete vychutnať už túto sobotu v amfiteátri v Nitre. Nenechajte si ujsť festivalovú atmosféru pri západe slnka! Užite si nezabudnuteľný letný večer plný kvalitnej hudby, notoricky známych melódií a dobrej nálady, počas ktorého si môžete zaspievať, zatancovať a dokonalo si oddýchnuť. Vstupenky sú v predaji v sieti ticketportal.sk TU alebo na webe: http://imtsmile.com/.

Koncerty IMT SMILE AMFITEÁTER TOUR 2018
16.6. Amfiteáter Prešov
23.6. Amfiteáter Martin
30.6. Amfiteáter Banská Bystrica
7.7. Amfiteáter Východná
14.7. Amfiteáter Nitra

Web: http://imtsmile.com/
Facebook: https://www.facebook.com/imtsmileofficial/
Twitter: https://twitter.com/imtsmile
Instagram: https://instagram.com/imtsmile/

Fotky z koncertu vo Východnej:
www.uschovna.cz/zasilka/BESR753CF5SCEJNN-HMD

Zdieľať na: 
Publikované: 12. júla 2018 v 21:43 – videné: 252x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,