IMPRESSION - Biela Labuť Lučenec - 28.10.2011 piatok – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

IMPRESSION - Biela Labuť Lučenec - 28.10.2011 piatok

Ilustrační obrázek

Undergroundové hudobné akcie pod vedením bookingu Techron.sk už zažilo nejedno mesto, nejeden klub na Slovensku. Mesto Lučenec v tomto zozname nemôže chýbať, preto sme si pre vás pripravili presne v piatok 28.októbra event s názvom Impression night v priestoroch zariadenia Biela Labuť.

Našim najväčším cieľom bude priniesť to najlepšie z elektronickej hudby aj do týchto končín južného Slovenska a to pre úplne všetkých fanúšikov kvalitnej hudby. Djs portálu Techron.sk, chcú ukázať ľuďom obľubujúcim party život, že existuje aj niečo viac ako bežná diskotéka so známou hudbou na ktorú sú všetci zvyknutí, že sú tu aj iné hudobné štýly a songy, ktoré ste dosiaľ nemohli na komerčných diskoparties počuť.

V túto energiou nabitú noc sa vám spoza mixážneho pultu predstaví až šesť djských mien. T Mike a Mlyno, zakladatelia a hlavní predstavitelia bookingu Techron.sk ktorí si toto leto zahrali na rôznych open air akciách, spolupracovali s rádiom Europa 2 na eventoch Dance Exxtravaganza na strednom Slovensku, vďaka nim vznikly klubovky Beats 4 You, Right Way, X-Elements, Clubowica a známa Feel 4 Fun, odohrávajúca sa po kluboch v slovenských mestách. Vystupovali po boku známich djských mien ako Toky, Boss, Bidlo, Drahosh, Schimek a ďalší.

MLYNO: http://www.techron.sk/audio/mp3sety/dj_mlyno_set_for_radio_free.mp3
T MIKE: http://soundcloud.com/dj-t-mike/i-love-tech-house-vol-1

Dj Kaffu, to je človek, ktorý sa svojim djským talentom a feelingom takisto podieľa na organizácii mnohých undergroundových eventov. Ani jemu nie je budúcnosť elektronickej hudby na Slovensku ľahostajná. Takisto zanechal veľmi dobrý dojem z eventov Bee Free v Piešťanoch, Free Your Mind ktorá sa konala na vlnách Dunaja na Plťke v BA a mnohé iných.

http://www.techron.sk/audio/mp3sety/kaffu_clubowica_(24.09.2001).mp3

Dj Wizard, patriaci k bookingu Techron.sk, je najmladší a veľmi talentovaný dj, jeho zručnosti za djským pultom o tom samozrejme nasvedčujú, pretože dj Wizard sa prejavuje úplne sebavedomo a skúsene. Preciťuje hudbu láskou a chce ju odovzdať všetkým party ľuďom.

http://www.techron.sk/audio/mp3sety/dj_wizard_equilibrium.mp3

Ďalším prínosom večera bude Dj ZZZ, taktiež mladý dj v začiatkoch svojej kariéry, ktorý dostal možnosť presadiť sa. Mali ste ho možnosť zažiť napríklad na Clubowici s tretím dejstvom.Pochádza z Revúcej, je to dj, ktorého taktiež baví tanečná hudba a chce sa jej naplno venovať.

http://www27.zippyshare.com/v/11269030/file.html

Ďalším hosťom bude Dj Slawo pochádzajúci z Detvy. Známa postava ktorá vystupuje pod značkou chilloutdjs.sk. Samozrejme ako ostatní djs z line up aj on zasvetil život clubovej tanečnej hudbe. Hlavne štýly house, elektro a tech-house. Posledne ste ho mohli naživo zažiť aj na legendárnej party s názvom Insomnia (Vegas club).

http://www.chilloutdjs.sk/mp3/Slawo@Detroit_Global_Beats_(08.01.2011).mp3

A nakoniec vám predstavíme osobu ktorá sa veľkým úsilím podieľa pri organizácii eventu Impression. Dj Fossi v prvom rade resident a promoter legendárneho clubu Fan Breznička v okrese Poltár. Bojovník pri presadzovaní tanečnej clubovej hudby za mixážnym pultom na každom evente. Veľmi známa postava pri organizovaní partys ktoré sa konali v lete v priestoroch Disco Hangár Divín. Jeho ctižiadosť a bojovnosť ho posúva ďalej a v spolupráci s Techronom sa zviditeľňuje už aj na žúrkach s undergrounodovou tématikou.

http://www37.zippyshare.com/v/31765433/file.html

Títo chalani vám predvedú nadupané beaty house, tech-house, minimal, techno štýlu.
Našou víziou do budúcna je aby Impression party of electronic underground music bola pilotným dielom a taktiež začiatkom novej éry hudobných parties konajúcich sa v Lučenci. Túto myšlienku chceme rozvíjať a chceme v tom pokračovať, ale môžeme tak urobiť jedine s podporou vás, baviacich sa fanúšikov. Neváhajte a príďte sa odviazať na undergroundovú party s názvom Impression v Biela Labuť Lučenec.

IMPRESSION - electronic underground party
Biela Labuť - Lučenec
28.10.2011 - piatok
Štart: 21:00
Vstup: voľný

FB udalosť: http://www.facebook.com/event.php?eid=121833994590817

Impression

 

 

Zdieľať na: 
Publikované: 26. októbra 2011 v 07:28 – videné: 1466x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,