ILM MINI - Young Talents predstavuje : Noro Hadzi a Dj Lipton - 25. 04. 2009 - Arcade - BB – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

ILM MINI - Young Talents predstavuje : Noro Hadzi a Dj Lipton - 25. 04. 2009 - Arcade - BB

Ilustrační obrázek

Dvadsaťštyri setov a len dva mená. Tento štatistický údaj hovorí jasne o tom, že Váš záujem o účasť na tejto mini klubovke je naozaj veľký, čo nás v konečnom dôsledku naozaj veľmi teší. Dve osoby, ktoré však prekročili úroveň štandardu a zaradili sa tak medzi smotánku hudobnej vyzretosti, budú mať už 25. apríla možnosť odprezentovať svoje umenie v banskobystrickom klube Arcade. Čo ich čaká a neminie? Áno, je to hranie na párty talentov v BB. Avšak, pekne po poriadku. ILM MINI PÁRTY PREDSTAVUJE : Noro Hadzi a DJ Lipton...

 

Noro Hadzi
18-ročný Norbert Vajda alias Noro Hadzi zo stredu Slovenskej Republiky, z mesta Zvolen, ktorý neskrýva svoju lásku k elektronickej hudbe, ku ktorej sa dostal okolo roku 2003. Postupom času mal možnosť počuť veľmi rozšírený žáner elektronickej hudby v jeho okolí, house. Ten nebol pre neho to ideálne a obzeral sa po niečom rýchlejšom, emotívnom až kým nenašiel Trance.

Od Roku 2007 mal možnosť občas hrávať na CD playeroch v klube kde pracuje ďalší DJ z rodiny, jeho otec. Uchvátilo ho to viac ako si zozačiatku myslel.
Začiatkom roka 2008 má možnosť hrávať aktívne na CD playeroch, pri ktorých plánuje aj zostať.

Keby sme mali presnejšie popísať štýl žánru ktorý hráva, jedná sa prevažne o Uplifting a Tech-Trance doplnený prvkami Progressiv-u a štipkou Electra.
Medzi jeho obľúbených DJov patria napr. Armin van Buuren, Menno de Jong, Above & Beyond, Ronski Speed, Sean Tyas, Marcus Schossow a mnoho ďalších.
Jeho záľuby sú napr. Snowboarding, navštevovanie parties, grafika a pravdaže DJing.

h

Norovi sme položili 3 otázky na telo:


1. Ako si zobral fakt, že ty si práve ten vyvolený, ktorý sa predstaví na party talentov BB?

Určite ma to veľmi potešilo, ako návštevník som mal možnosť byť na 3 zo 4 ILM party v Banskej Bystrici a na každej som sa super pobavil, vždy na mňa čakala kvalitná hudba a plno super ľudí z elektronickej branže

2. Na čo sa môžu ľudia v tvojom podaní tešiť? Čím ich chceš zaujať a strhnúť na svoju stranu?

Svoje sety by som charakterizoval ako energetickú smršť prevažné uplifting trancu, preto si prídu na svoje najmä ľudia ktorý majú radi prekrásne melodické breakdowny alebo si radi zaspievajú prekrásnu vocalovku. Určite siahnem aj po starších veciach ktoré človeka nikdy neomrzia.:)

3. Tvoje plány do budúcna? Vízie, predstavy, sny?

Môj názor je že veci nikdy nevyjdú presne tak ako si to človek predstavuje, preto sa snažím nesnívať a neplánovať veci. Určite by som ale chcel v budúcnosti viacej hraní a to najme na miestach kde si ľudia vedia vychutnať kvalitnú elektronickú hudbu, to je totiž základ pre super party - ľudia a atmosféra.

Dj Lipton

Volám sa Martin a pochádzam z BB.Mám 18 rokov a k hudbe som sa dostal tak,že som si na internete našiel jedno hudobné fórum.Boli tam skvelí ľudia a jeden super DJ.Ten mi vysvetlil ako nato a už sa to so mnou viezlo.

Preferujem štýl house(club,electro,progressive,funky) ale snažím sa ísť s dobou a zabávať ľudí modernou hudbou.Moji obľúbenci v mixovaní sú DJ Tiesto,David Guetta,Axwell,Paul Van Dyk a množstvo iných.Keď sa nevenujem hudbe,rád si zajazdím na bicykli alebo sa venujem vlakom,ktoré milujem.

l

Rovnako ako Norovi sme aj Martinovi položili 3 rovnaké otázky :

1. Ako si zobral fakt, že ty si práve ten vyvolený, ktorý sa predstaví na party talentov BB?

Keď som mixoval set,vravel som si,že musím dať do toho všetko. Tušil som,že konkurencia bude velká. To,že ma vybrali ďalej, je pre mňa určitá výzva niečo dokázať ako sebe samému, tak aj ostatným a dúfam, že táto akcia sa vydarí a posunie ma dopredu.

2.Na čo sa môžu ľudia v tvojom podaní tešiť? Čím ich chceš zaujať a strhnúť na svoju stranu?

Môj štýl je house. Môžete sa tešit na electro a progressive, ktorý určite roztancuje každého. Občas do setu zaradím „funky" songy aby sa ľudia ešte viac zabávali.

3.Tvoje plány do budúcna? Vízie, predstavy, sny?

Tak určite si chcem nájsť zázemie, klub, kde budem mávať pravidelné akcie. Môj sen je si zahrať na Ibize, zažit tú atmosféru aspoň raz v živote. A chcel by som sa presadiť aj na sensation, ale to je už naozaj len predstava.

PS : Nezabúdajte, že Vaše hlasy môžu stále rozhodnúť o ďalších učinkujúcich. Svoj hlas môžeťe pridať na nasledovnom linku TU

t

Zdieľať na: 
Publikované: 12. apríla 2009 v 21:17 – videné: 1458x – komentárov: 5 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

Senor_Kuros

Senor_Kuros 13. 4. 2009 v 00:10
opravene to robi ta pracovna vytazenost

Noro Hadzi

Noro Hadzi 12. 4. 2009 v 23:37
inak chyba v nadpise, 25.10?

ato_boss

ato_boss 12. 4. 2009 v 22:40
gratulacia obidvom vyvolenym..len tak daleej

Noro Hadzi

Noro Hadzi 12. 4. 2009 v 23:37
fenk ju

DJ Lipton

DJ Lipton 13. 4. 2009 v 22:45
thanx bro


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,