HardSound Underground Music Event Present: HardSound 5 „technoedition" !!! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

HardSound Underground Music Event Present: HardSound 5 „technoedition" !!!

Ilustrační obrázek

Presne po štyroch mesiacoch sa k slovu opäť dostáva na rad domáca Košická klubovka s názvom HardSound.Počas tejto doby sme viac menej experimentovali a venovali sa našej dalšej úspešnej akciiTechnology.Tentokrát sme si pozvali exkluzívnych technohostí,pretože aj náš diel nesie pod názov „Techno Edition.Na našom evente taktiež zaznie svieži TechHoue ale aj poriadne nadupanýSchranz.Našou ideou je hlavne udržiavať tento trend aj naďalej.Už teraz Vám môžeme prezradiť že v najbližšej dobe pre Vás pripravujeme špeciálny diel na ktorý prijal pozvánku náš zahraničný hosť.O necelé dva mesiace budeme oslavovať už rok nášho pôsobenia na scéne, rozhodli sme sa osláviť toto leto poriadne hlavne s Vami.Tešíme sa na Vašu účasť už 25.Mája v priestoroch DéjáVúClubu.

Ako prvý sa predstavíDragonHoang v Techno opening sete.Na 90% nepočujúci DJ, ktorý ako sám povedal:"Mixovať ako počujúci didžej nedokážem, ale hrať s láskou a chuťou ma baví a zaujíma." Hudbu pomocou vibrácií nie len mixuje ale aj produkuje svoju vlastnú tvorbu.Svojetracky vydáva nalabeli Techno DeafRecords.
http://soundcloud.com/dragonhoang/dragon-hoang-aka-deaf-hoang-techno-set-podcast

Po ňom to už odpáli naša domáca dvojica Mike Preset&Rob Webbera ich nadupanýTechHouse je najlepším receptom ako dostaťľudí do varu a priniesť tú správnu atmosféru na ktorú sme zvyknutí počas ich setou.
http://www.mixcloud.com/mike-preset/the-revolution-recruits-mike-preset-rob-webber/

Našim prvým headlinerom dandyTrixorganizátor festivalu FreeSummer a mnohých iných tanečných parties v Košiciach a okolí ,nám prinesie poriadny Techno Set Express, pretože hudba ho stále rovnako baví preto sa právom máte na čo tešiť.
http://soundcloud.com/dj-trix-1/trix-in-the-mix6

Hlavným Headlinerom večera bude dvojka ANFREEvs. TANYA,hrajúcatechno, house a progressive,V špeciálnom HardSoundtechno sete sa pred košickým publikom ukážu premiérovo už 25.5.2012 v priestoroch klubu DéjáVú.
http://soundcloud.com/anfree-and-tanya-1/anfree-and-tanya-eoem-02-12
http://soundcloud.com/djane-tanya/anfree-and-tanya-live-revival-part

Na rad prichádza domáci matador Crecer, ktorí ako sme zvyknutý bude hrať tvrdú zmes schranzu vlastným štýlom mixovania a kvalitným výberom tých správnych trackov Vás zaručene dostane do toho správneho tempa.
http://soundcloud.com/dj-crecer/dj-crecer-home-mix-7-4-2012

Na záver sa Vám predstaví Luckes, vosvojomtentokrátšpciálnom Ending Sete.Ako to užnakoncinašichpártybývaajtentokrátzažijeteporiadnepeklo,poktorom by smesamozrejmeradiuvítaliajpredĺženie v podobe after party!
http://soundcloud.com/luckes-1/luckes-exclusive-set-for

 

DJ Anfree /www.websound.eu/
Vlastným menom Miroslav Nevolný, ktorý pochádza z Považskej Bystrice sa za gramce postavil prvý krát v roku 1999 a odvtedy im totálne prepadol. Je odrastencom teraz už neexistujúcej Vrtule v Považskej Bytrici. Jeho neustále zdokonaľovanie v mixovaní ho posúvalo dopredu a v roku 2004 sa dostáva na väčšiu akciu vo Fatime v Trenčíne, kde si zahral po boku Bossa, Mayly a Niky 77. Odvtedy jeho DJ-ska kariéra nabrala obrátky a Anfree sa začal objavovať aj na Väčších akciách ako sú Techno Terror, Schranhell, Techno Tripe, Pulzar, Adrenalin.Jeho vlajkovou loďou je techno, rád si však zahrá aj hard-techno, tech-house, progressive a house. Anfree si vo svojej hudbe zakladá na tom, aby bola rytmická, pretože má rád rytmické beaty.

Dj Tanya /www.websound.eu/
Vlastným menom Tatiana Šuláková, pochádza z malého veľkého mesta Trnava. Na obyčajnú cluberku sa jedného dňa usmialo šťastie a vďaka Anfreemu mala možnosť nazrieť do útrob djingu a parties. Po asi roku sprevádzania Anfreeho po rôznych eventoch a sledovania techniky mixovania sa rozhodla skúsit mixovanie aj ona sama. Táto slečna s obrovským potenciálom sa prvý krát za gramce postavila v roku 2008. Hneď od začiatku inklinovala k Techno štýlu a svoj potenciál trénovalatak isto aj na Progressivesound.Naďalej tvrdo trénuje, pretože ako sama tvrdí, má sa toho ešte veľa učiť a má čo zdokonalovať, a tak zlepšovať svoje dj-ské kvality. Jej snom je stať sa technoDJane.

TRIX akadj Dandy /www.triplex.sk/
Z vinylov skúša hrávať v roku 1995 housemusic, no neskôr sa orientuje na progressive a tech-house pod pseudenymom Dandy. V dnešnej dobe hraje ako djTrix najmä rôzne odrody techna a tech-house, okrajovo aj break-beat. Jeho silne tanečné sety nenechajú v klube nikoho sedieť na mieste a jeho citlivé vnímanie hudby a výber skladieb je zárukou dobrej zábavy. Zároveň je aj organizátorom viacerých klubových nocí a eventov ako napr. FreeSummer (10.000 návštevníkov), SunLove Festival, DanceOdyssey, Freedom a mnoho ďalších.DjTrix bol hosťom v popredných kluboch a na eventoch na Slovensku i v zahraničí, kde hral po boku djs ako BenSims, Umek, DjRush, DejanMilicevic, TimTaylor, ChristianSmith, JayDenham, Adam Beyer, Andy Slate, Takaaki Itoh, JayDee, GreenVelvet,Veztax, HifiPrincess, Miss Inoccent, PatrickScoog, Miss Sunshine, DavidBowles, Budai, Sterbinszki, Chriss, Laydee Jane, Ladida, Michal Poliak, Agent, Tráva, Vectif, Michael Burian, Lucca, Orbith, Jerry, Pietro, Aton, Toky, Boss, a mnoho ďalších.Sme radi že na našej akcii môžeme privítať jedného z najlepších djov Košickej scény, ktorí s radosťou prijal pozvanie na našom evente, kde Vám naservíruje to pravé Techno tak ako ste na neho boli stále zvyknutí.

Luckes /www.schranz.sk/
O hudbu sa začína zaujímať tak ako každý, ale bolo v tom ešte niečo viac.S hraním začína na diskotékach v Košickom klube, v tej dobe ovplyvnení komerčnou hudbou sa prikláňal radšej k tanečnej hudbe.Zlom nastal v období ako začína navštevovať festivaly a rôzne techno party, kde ho hudba natoľko očarila aby sa stal djom.
V roku 2009 sa vracia Luckes domov na Slovensko, kde pokračuje vo svojej vášni a získava čoraz viac skúseností a príležitosti zahrať si.
Prvým spoločným promotérskym projektom sa stala párty s názvom HardSound,na ktorej si zahrali mená ako Hogar,Matthew,Golpe,B.P.M,Anfree, Tanya, a ďalší známi umelci.
Do vôbec prvého ako takého bookingu schranz.sk sa dostal Luckes prvý krát,napriek tomu že posielal rôzne ponuky aj iným portálom."Je to vôbec prvý booking v ktorom som a som veľmi rád že to začalo práve tu".
Naďalej pokračuje v organizácií domácej klubovky HardSound a taktiež Technologyparties, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube.No nebráni sa ani organizácii parties mimo Slovenska a OpenAirom,pretože v Košiciach nikdy neviete ako to dopadne.

Crecer /www.schranz.sk/
Vlastným menom Peter MišendaaliasCrecer. Elektronická hudba ho natoľko očarila, že v roku 2007 prišla myšlienka si zakúpiť prvé playere a mixažny pult. Prvé začiatky súviseli hneď s hardtechnom. Postupne sa zdokonaľoval v hraní a tak prišli aj prvé pozvánky na hranie na akciách. V roku 2010 nastal prelomový bod kedy Crecer a Luckes dali ruky a financie do kopy a zakúpili o niečo lepšiu aparatúru a tak vznikol nápad začať organizovať vlastné akcie.Prvým projektom sa stala akcia pod názvom HardSound a Technology.Prvoubookingovou agentúrou sa pre Crecera stala domáca schranzová stránka schranz.sk.

Mike Preset& RobWebber /groovefabric.com/
Slovenská Djská dvojka hrajúca prevažne najviac TechHouse, ale aj House a Techno a preto nikdy neviete čím Vás práve prekvapia pretože ich výber trackov je rozmanitý.Hudbou žijú už dlhé roky. Začalo to počúvaním elektronickej hudby a návštevami festivalov a párty.Láska k týmto žánrom ich pritiahla až k Djingu.Ako dvojka fungujú na scéne už rok a majú za sebou množstvo hrania v kluboch.Po mesiacoch domáceho mixovania prišli prvé párty, neskôr ďalšie a ďalšie v košických kluboch ako Jazz, Ibiza, Exit, DéjáVú.Zahráli si po boku s Dj´s : Vanberger, A-zBest, Roland Kadela, Mättin,Julien G, Hammerhead,Anfree& Tanya.Preto je dôvod sa tešiť na to najlepšie čo doma máme.
Rezidenti a stálica undergroundových akciíHardSound a Technology, ktoré sú v Košiciach jediné svojho charakteru!

DragonHoang/www.idj.cz/dragonhoang/
vlastným menom Peter Hoang.V roku 1998 sa Peter začal venovať pre nepočujúceho pomerne zvláštnemu hobby - hudbe. "Používa načúvací prístroj.Vďaka nemu počuje dve percentá toho, čo počujú ľudia. Hudbu sa však nesnaží len počúvať.Okrem toho ju tiež cíti a vníma telom jej vibrácie.Zdraví ľudia si len s veľkými ťažkostiami dokážu predstaviť ako znie takáto „hudba v tichu". On ju však nielenže vníma a miluje, ale pokúša sa ju odovzdávať ďalej.Venuje sa totiž vlastnej produkcii.Kdjingu sa dostal prostredníctvom svojich košických kamarátov, ktorí sa tejto profesii venujú.Tí mu umožnili ukázať sa v klube Stará Sladovňa /Košice/. Odvetdy sa stále učí a zlepšuje svoju techniku.Hoang sa predstaví na našej akcii v Techno opening sete.

 

HardSoundUndergroundMusicEventPresent
TechHouse& Techno &Schranz Stage

Anfree & Tanya [websound.eu]
Trix [triplex.sk]
Luckes [schranz.sk]
Crecer [schranz.sk]
Mike Preset&Rob Webber [groovefabric.com]
DragonHoang[technodeafrecords]http://www.facebook.com/pages/Techno-Deaf-Records/302869623099343

FacebookEvent
http://www.facebook.com/events/356481744409142/

DéjáVúClub
Timonova 4, Košice
Entry 2€ allnight
Start 20:00
End 05:00

HardSound 5

Zdieľať na: 
Publikované: 13. mája 2012 v 21:08 – videné: 1171x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,