HARDFLASH2_FM - ROAD TO PERDITION! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

HARDFLASH2_FM - ROAD TO PERDITION!

Ilustrační obrázek

Predstavujeme Gabba Team Pressburg!

Dnes si predstavíme členom legendárneho zoskupenia Gabbe Team Pressburg. Vďaka ním sa môžete tešiť na kvalitných zahraničných hostí práve na Gabber.sk stage. Nech sa páči tu sú: AndyGTP, GabbaPete, JayJay a BassTom.AndyGTP (Gabba Team Pressburg - SK)

Jeden zo zakladatežov Gabba Team Pressburg (Gabber.sk), hrajúci rozmanité podštýly hardcore a gabber music, najmä frenchcore, industrial a gabberové klasiky. Hlavnou charakteristikou je najmä dobrý výber trackov a poriadne rýchly a tvrdý nárez či scratch.

K jeho najväčším úspechom patria bezpochyby bookingy na niektorých popredných akciách v Rakúsku (Hellkick Wien, Hard Target, Hardcore Giants, Hell or Heaven ...) a Maďarsku (Hardcore Explosion), ako aj na doma organizovanych Brain Crackingoch a mnohých iných akciách, či na spriaznených gabberáckych podujatiach v Českej republike (Ground Flash). Prídte a uvidíte, že AndyGTP vás zasype smršťou rýchlych beatov, ktoré zvládnu len tí najlepší gabbers!

Download:
[ Dj AndyGTP - Point of No Return: Resurrection ]

Video:
[ Point of No Return: Resurrection ]


GabbaPete (Gabba Team Pressburg - SK)

Ak si myslíte, že váš hudobný vkus už nič neprekoná a že ste hudobný odborník, GabbaPete vás zaručene vyvedie z omylu. Najväčšia zbierka hardcore, industrial, terror, gabba, noize & breakcore hudby na Slovensku sa totiž nachádza práve v jeho vinyl cases...

GabbaPete ako člen Gabba Team Pressburg je azda najžiadanejším undergroundovým DJom a jeho kvalitné sety ocenia nielen tí najlepší poslucháči. Skvelý výber trackov, neuveritežná davová psychóza a absolútne fyzicky zdrvujúci set - to je jednoducho GabbaPete.

K jeho najvýznamnejším bookingom patria akcie ako Brain Cracking (SK), Groundflash (CZ), Hardcore Giants (A), Hard Target (A), Hellkick Wien (A), Hell or Heaven (A) a iné.

Download:
[ GabbaPete - Pain ]
[ GabbaPete - Little Sharsted Hell ]


JayJay (Gabba Team Pressburg - SK)

Jay Jay ako člen Gabba Team Pressburg je známy najmä svojimi klasickými setmi, ktoré vás prenesú do tých najlepších čias hardcore a gabber hudby v histórii. Jay Jay je totiž slovenskou reinkarnáciou celej holandskej scény a histórie gabberu - jeho sety vás donútia tancovať aj z posledných síl a nejedného zaplaví nostalgická slza pri niektorých nesmrtežných hitoch z Thunderdome.

Perfektná zábava, plný parket a pekelný rachot klasických beatov vám zaručí jedine Jay Jay. K jeho najvýznamnejším bookingom patrí rovnako ako u iných členov GTP Hell or Heaven 7 v Salzburgu, Brain Cracking (SK), Groundflash (CZ), Hardcore Giants (A), Hard Target (A), Hellkick Wien (A) a iné.


BassTom (Gabba Team Pressburg - SK)

BassTom ako jediný člen Gabba Team Pressburg sa špecializuje najmä na speedcore. Jeho sety bývajú pestré a často prechádzajú od experimentálneho začiatku cez breakcore do najžiadanejšej - speedcoreovej časti. Vždy, keď už si myslíte, že ďalej nemôžete, príde BassTom a pažbou zo soundsystému v štýle AK47 vás presvedčí, že inú možnosť nemáte.

Jeho sety často zaklincujú každú vydarenú party a sú určené len pre tých najlepších z najlepších. Organizátorsky sa BassTom vsúčinnosti s GTP stará o pravidelné bratislavské klubovky pod názvom Braindead.

Najvýznamnejšie akcie, na ktorých BassTom hral sú napríklad Brain Cracking (SK), Groundflash (CZ), Hardcore Giants (A), Hard Target (A), Hellkick Wien (A), Hell or Heaven (A), Critical Mass (CZ) a iné.

Ak si chcete kúpiť lístky za 170,- Sk ešte stále máte šancu. Nech sa páči tu je link - www.ticketportal.sk/tp_novinky.asp?…

HARDFLASH2_FM: Road To Perdition!
piatok 06.06.2008, 21:00
Elam klub, Mlynská dolina, Bratislava

Gregi.net B-Day stage:
Noro (SK)
NIKKA77 (CZ)
Gregi (SK)
TOKY vs. BOSS (SK)
HOME (CZ)
Blade (SK)
GOLPE (CZ)

Apokalypsa warm up stage:
Tronic (SK)
MIŠA SALAČOVA (CZ)
JERRY (CZ)
Superfly DJ (SK)
Jericho (SK)
Hogar (SK)
Peca (CZ)

Gabber.sk stage:
Skyscraper (Death Noize Clan Hungary - H)
Incorrect Segment (Corenforce.com - SK)
JayJay (Gabba Team Pressburg - SK)
Rob2Speed (Speedcore.at - SK)
AndyGTP (Gabba Team Pressburg - SK)
GabbaPete (Gabba Team Pressburg - SK)
BassTom (Gabba Team Pressburg - SK)
Basstard (Hardcore Masterz Vienna - A)
BPM Junkie (Speedcore.at - A)
The Villain (Speedcore.at - A)

Electrolounge room:
Pier Stoe & Snom (SK)

hardflash2_fm

Zdieľať na: 
Publikované: 30. apríla 2008 v 13:40 – zdroj: hardflash crew – videné: 2524x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2024, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,