Hardflash - Schimek: V Metre sa predsa vždy schádza elita! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Hardflash - Schimek: V Metre sa predsa vždy schádza elita!

Ilustrační obrázek

Už 16. októbra vypukne pravý a nefalšovaný underground v Metro Clube Šaľa - Hardflash. Na troch stageoch sa predstaví veľké množstvo talentovaných a v každom prípade zaujímavých hudobníkov a my vám preto predstavujeme prvého z troch headlinerov noci - charizmatického Schimeka!

Na elektronickej scéne sa pohybuješ už skutočne veľmi dlho. Ako to robíš, že tvoje postavenie nestagnuje, ba naopak, stúpa!?


Snažím sa, myslím pozitívne, som aktívny, konám svedomite, postupujem fair, bezohľadne verím svojim ušiam a príliš nepozerám za seba. Možno kvapka talentu...

Kedy si si prvý krát povedal, že chceš byť djom?
Hmm, toto asi najlepšie dokumentuje toto foto malého DJ Schimek-a

Schimek

Opíš nám svoje pocity, ktoré máš, keď stojíš za gramcami.
...stara rockova skupina Katapult kedysi spievala o stave pred koncertom „Mám sucho v krku, ruce se začínají potit, pokaždé jak bych znovu začínal".

U mňa to našťastie nie je až také zlé! Mám predsa vždy plný kufor perfektnej hudby, ktorú môžem rozdať spolu so svojou energiou ľuďom! Nikdy sa preto neobávam a ani ruky sa mi nepotia. Skôr hlava, keďže moje procesory v nej prechádzajú na "overclock" . Celé je to o dosiahnutí spoločnej vlnovej dĺžky s publikom, na ktorej si potom navzájom odovzdávame pozitívnu energiu. Ak sa to podarí, som v siedmom nebi!

Ako sa kamarátiš s produkciou?
Oj, zákerná otázka! Mám fázy, kedy v nej sedím celkom intenzívne a vtedy sú vidieť tiež výsledky. Napríklad zopár fajn releasov na prelome 2009/2010. Po takomto plodnom období ale prichádza fáza, keď si od produkcie potrebujem oddýchnuť. A najhoršie je leto! Vtedy nič neprodukujem a sústreďujem sa viac na samotné hranie. Tak to u mňa chodí. Pozitívne ale je, že sa práve začína jeseň a dlhé večery výrazne priťahujú moje múzy

Poznám veľa ľudí, ktorí ťa považujú za svoj vzor. Je niekto, koho by si mohol ty považovať svojim vzorom?
V mojom živote bolo veľmi veľa ľudí, djov či producentov, ktorí ma nejakým spôsobom viac či menej ovplyvnili. Väčšinu z nich som opísal v bio na mojej stránke www.djschimek.com, takže asi nemá zmysel to opakovať. V konečnom dôsledku ale nejaký výrazný vzor či vysnívaný ideál nemám (teda okrem svojej manželky samozrejme!:). Skôr sa snažím nebyť príliš ovplyvnený, budovať si svoj vlastný štýl, hľadať svoju cestu a hlavne veriť svojim ušiam a srdcu.

Schimek

Každý veľmi dobre vie, že žiješ v Poľsku, i keď si rodák zo Senice. Skús pre zaujímavosť prezradiť najväčšie rozdiely medzi slovenskými a poľskými el. akciami.
Toto som ešte tuším nikomu nevravel. V Poľsku, hlavne vo veľkých mestách ako Varšava či Krakov, akcie začínajú oveľa neskôr ako naše. A samozrejme aj oveľa neskôr končia. V samotnej Varšave je preto tiež niekoľko afterových klubov, ktoré sa prakticky nikdy nezatvárajú!

So značkou Hardflash si sa stretol už aj v minulosti. Čo je pre teba príťažlivé na tejto akcii a na čo sa najviac tešíš v spojitosti s HF?
Hardflash je u mňa vždy spojený s čistým, nefalšovaným, krásnym a dnes už aj veľmi vzácnym undergroundom. Akcia robená nie pre peniaze, ale z lásky k hudbe. Preto sa vždy na ňu nesmierne teším a nie je tomu inak ani teraz. Tentokrát sa teším dvojnásobne aj na Metro Šaľa, ten klub má veľmi čestné miesto v mojom srdci a vždy sa tam rád vraciam.

Pripravíš si niečo špeciálne pre nadšencov, ktorí sa party Hardflash zúčastia?
Bude veľmi veľa klasiky takže čakajte set ako v starých zlatých časoch techna. Žiaden minimal, poriadna nakladačka a ruky hore! Presne tak bude počas môjho setu na Hardflashi!!!

Už sa na všetkých nesmierne teším, v Metre sa predsa vždy schádza elita!


Zdroj: hardflash

Zdieľať na: 
Publikované: 12. septembra 2010 v 23:34 – videné: 1107x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,