HARDFLASH FRIDAY THE 13TH EDITION: MILAN LIESKOVSKÝ – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

HARDFLASH FRIDAY THE 13TH EDITION: MILAN LIESKOVSKÝ

Ilustrační obrázek


Milan Lieskovsky je súčasnosti veľmi diskutované meno na tanečnej scéne a to nielen vďaka dj-skej činnosti, ale predovšetkým vďaka jeho hudobnej produkcii, rádiovým mixom a živým vystúpeniam.
Milan Lieskovský
je skutočne muž mnoha tvárí, predovšetkým však tej progresívnej. Je nám cťou, že sa tento pán predstaví ako headliner house/progressive/trance stage na klubovej noci hardflash - Friday the 13th edition, ktorá sa bude konať už 13. februára v bratislavskom klube Elam.

Skladba Elenya získala širokú podporu zostavy Flash Brothers nielen v ich radioshow na svetoznámom Frisky Radio, ale aj na Oscar night v Hollywoode. Z množstva ďalších supportujúcich známych mien menujme - Jose Amnesia, Dj Tiesto, Above&Beyond, Judge Jules, Kyau&Albert, Paul Van Dyk. Za najväčší úspech tejto skladby možno považovať jej účasť v populárnej radioshow Armina Van Buurena A State Of Trance, kde v 303-ťom dieli odznela ako úvodná skladba a následne bola širokou verejnosťou zvolená za „Future Favorite" a v dieli 305 bola opäť odohraná ako víťazná skladba.

1

Elenya vyšla na belgickom Bonzai Records spolu s remixom od argentínskej dvojky HeatBeat. Elenya boduje aj v domácich hitparádach, v poslucháčskej hitparáde Fun Rádia obsadila 2x 1.miesto a 20 týždňov (to je maximum) sa udržala v rebríčku. V oficiálnej IFPI TOP 100 hranosti na Slovensku sa vyšplhala až na 21.pozíciu.

Nasleduje singel Onasis, ktorý vyšiel na holandskom Cellection Music a projekt Solarstone ho zaraďuje do svojej radioshow.

Ďalšími singlami, ktoré uzreli svetlo sveta sú Daeron a v spolupráci s celosvetovo uznávaným producentom Robertom Burianom skladba Stay!Play!, ktorá neskôr vychádza aj na výberovke Godeejay Dance Selection 2008.

Medzi ďaľšie spolupráce dvojky Burian&Lieskovsky patrí singel s poprednou slovenskou R´n B speváčkou Mishou - Let Me Make Your Life, ktorá sa objavuje na jej 3-om sólovom albume. Hneď po ňom prichádza remix pre prvý sólový album špičkového bubeníka a muzikanta Marcela Buntaja. Skladba sa volá Chance.

Čoskoro vyjde aj skladba Formal Resistance, ktorá bola prednedávnom dokončená a dokončené sú už aj remixy od Eddieho Sendera, Roberta Buriana, či maltského projektu Tenishia. Formal Resistance tiež vychádza v rádiovej podobe na kompilácií Adidas Pure.

Onedlho uzrie svetlo sveta aj nový videoklip k singlu Bliss, ktorý bude zároveň nasadený aj do rádií. Rovnako úspešný sa zdá spoločný projekt Milana Lieskovského a Eddieho Sendera. Eddieho skladba Lenin sa objavila v radioshow Above & Beyond. Spoločne s Milanovým remixom Leningrad boli vydané na Moonrising Records.

V tomto období Milan finišuje práce na prvom albume, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už v apríli, z neho ste už mali možnosť zachytiť aj ďalší singel, ktorý pre Milana naspieval člen formácie B3 Peter Graus. Tento singel vyšiel na kompilácií spoločnosti Radio Ventures a je distribuovaný do rádií po celom svete.

Milan má za sebou množstvo vystúpení na ktorých vystupuje ako Dj, ale aj ako Live Act spolu s ďalšími hudobníkmi.

Na záver spomeňme prinajmenšom tie mená, s ktorými vystúpiť na jednom pódiu znamenalo pre Milana Lieskovskeho splnenie malého sna, Chicane, Sean Tyas, Markus Schulz, Johan Gielen, Kyau&Albert, Jared Knapp, Under Sun, Cressida, Snake Sedrick, Jose Amnesia, Jennifer Rene, Niklas Harding, Airwave, Leama.

hardflash - Friday the 13th edition
13.02.2009, ELAM klub
Mlynská dolina, Bratislava

hardflash.gregi.net
facebook.com

minimal/techno/hardtechno stage:
Mario Ranieri (A)

Tronic (SK)
Sepromatiq live (SK)
Superfly Djs (SK)
Slavo C (SK)
Gregi (SK)
Ady vs. Dixxon (SK)
Hogar (SK)

house/progressive/trance stage:
Milan Lieskovsky (SK)
ReOrder (SK)
Breeth (SK)
Dodoman & Wychitawacs aka DRINKTEAM (SK)
Miss Rodez (SK)

Cafe Del Fun vip stage:
Carlo (SK)
Truhlík (SK)
BraňoDJ (SK)

hardstyle/hardcore stage:
The Villain (A)
Basstard (A)

Enhancer(SK)
Rob2Speed (SK)
Kzzah (SK)
AndyGTP (SK)
Redrum (SK)
BassTom (SK)

electro louge room:
Pier Stoe (SK)
Snom (SK)

Lísky sú v nasledovných cenách:
predpredaj: 10 € / 301,26 Sk
na mieste: 15 € / 451,89 Sk
predpredaj VIP: 15 € / 451,89 Sk
na mieste VIP: 20 € / 600,52 Sk
www.ticketzona.eu
www.ticketportal.sk

1

Zdieľať na: 
Publikované: 27. januára 2009 v 21:56 – zdroj: hf crew – videné: 1524x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,