Flux night: slovenskí support djs - 19.09.2009 - Panter Club, Martin – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Flux night: slovenskí support djs - 19.09.2009 - Panter Club, Martin

Ilustrační obrázek

Do soboty 19. 9. zostáva už len pár dní, takže je najvyšší čas predstaviť Vám slovenskú časť djov, ktorí Vám budú v martinskom Panter Clube - Strojár popri svojich holandských kolegoch dávkovať jeden hustý track za druhým. Marc Neel (Mercury & Solace), Jobby, Chris, Teef a Haffen. To sú mená, ktoré sa budú starať o kvalitný support dvom veľkým hviezdam večera - W&W a našim špeciálnym hosťom Bas van Essen a dj Antena.

 

DJ TEEF
Už 7 rokov svoju identitu ukrýva za meno Teef DJ, ktorý 4 roky pôsobí v Anglicku, kde v súčasnosti aj žije. Jeho hudobný záber je široký - pokrýva progressive house, rôzne štýly trancu, až po techno. Počas svojho pobytu na scéne stihol dva roky pripravovať radio show Trance2Connect. Momentálne už takmer rok prináša každú štvrtú neďeľu v mesiaci radio show Utopia Sessions na uznávanom internetovom rádiu Afterhours.fm.

d

Toto leto sa zviditeľnil hlavne svojím premiérovým vystúpením na open air festivale SunDance Open Air Festival popri menách ako Michael Burian, Breeth, Robert Burian... Nasledujúci polhodinový set berte ako ochutnávku toho, čo si určite nemôžete nechať ujsť.

DJ TEEF - FluxNight v3 preview: DOWNLOAD LINK

1. Airbase Feat Floria Ambra - Wonders (Original Mix)
2. John Hetmond & Osip - Lungomare (Original Mix)
3. Fred Baker Presents Y-Traxx - Mystery Land (Fred Baker Vs Greg Nash Remix)
4. Leon Bolier - Lunar Diamond
5. Mat Zo - 24 Hours

 

http://www.djteef.com

HAFFEN
Martinský DJ, ktorého ste na scéne mohli zaznamenať od roku 2007, za relatívne krátku dobu svoj chytľavý štýl predvádzal na parties popri viacerých zvučných menách, ako Daniel Kandi, 4 Strings, Michael Burian, Kamil Polner, Martin Gredner, Myon & Shane 54, Hellectro, Laddy M, Goldfingers... Túto letnú sezónu, ako aj tú predchádzajúcu, ste ho mali možnosť zahliadnuť na festivale FREE SUMMER, kde predviedol svoje umenie.

Technikou mixu ho formujú hlavne Paul van Dyk, Jeff Mills a Rik Parkinson, ktorí sa stali jeho vzormi. Jeho sety sú vždy nabité energiou a energickými trackami. Na Flux Night v3 si pripraví špeciálny narodeninový megamix z najväčších tech-trance hitov.

http://www.myspace.com/djhaffen
http://www.idj.cz/haffen
http://www.ilovemusic.sk/dj-booking/haffen

JOBBY
Galantský rodák, ktorý sa hraniu venuje profesionálne druhý rok a energické tracky s nákazlivou melódiou loví hlavne z vôd trancu, electrohousu a progressivu.

d

Svoje umenie dokonalo predviedol na prvých narodeninách portalu flux, kde sa svojím výkonom ihneď stal hviezdou večera a návštevníkov dostal svojím výkonom do varu. Ani tento večer nenechá nič na náhode a party naštartuje správnym smerom. Jeho skvelé ambície byť dobrým djom podporujú aj hrania s DJs Kamil Polner, Goldfingers, PMC, Drahosh, Robert Burian, Maaskot, Thomas, Ian Carry, Syphon, Haffen, Habo, Veon, Collin...

 

CHRIS
28-ročný Angličan 4 roky žijúci na Slovensku. Tanečnú scénu sleduje od deväťdesiatych rokov, kedy ho inšpirovali britské superkluby ako GodsKitchen alebo Gatecrasher. Jeho sound presahuje hranice viacerých žánrov a v setoch kombinuje techno, house, progressive s melodickými prvkami.

d

Za posledných 12 mesiacov sa stal rezidentným DJom bratislavských klubov Unique a Remix Bar a Tiestovym tracklisterom. Jeho hudbu môžete počuť aj z Comuniqueation Radioshow v spolupráci s Antenom. Ako warm-up DJ podporoval také miestne a medzinárodné hviezdy ako Breeth, Antena, Pico, Toky, Josh Gabriel & DJ LeBlanc. Na prvé hranie v Martine sa neskutočne teší.

Warm-up Style Promo: (32:00| DOWNLOAD LINK)

01. Example - Watch The Sun Come Up (Kurd Maverick Remix)
02. John Shelvin - Petite Comit
03. DJ Wady - Uganda (Milton Channels Remix)
04. Tiger Stripes - Me & I
05. DJ Chus & Ceballos - Ibiza Sound (DJ Wady & Rayzil Project Mangu Remix)
06. Lauhaus - Latenights
07. Freddy Be - Holding Back (S.o.u.l. Vibration Lazy River Remix)

www.digitalis.sk
www.myspace.com/wandwofficial
www.myspace.com/mercuryandsolaceshow

D


Zdieľať na: 
Publikované: 14. septembra 2009 v 00:20 – videné: 1594x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,