Fiesta Del Sol 4: Jungle Brother & Bunq vs. Tosha – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Fiesta Del Sol 4: Jungle Brother & Bunq vs. Tosha

Ilustrační obrázek

Už na budúcu sobotu sa uskutoční v zlatomoraveckom clube Arizona v poradí už štvrté pokračovanie clubovej akcie s názvom Fiesta Del Sol 4. Rozhovor a namixované sety nám poskytol novo vzniknutý drum and bassový projekt „Jungle Brothers".

http://dnbshare.com/download/JungleBrothersliveinkompas251210.mp3.html
http://dnbshare.com/download/DjFunky_mcTweetyTwiztaliveinBassfunkF33.mp3.html

Jungle Brothers /project/

Ahoj Funky ! Už za týžden v sobotu sa predstavíte spolu s bratom Supom vo svojom rodnom meste Zlaté Moravce pod názvom projektu "Jungle Brothers", mohol by si nám poskytnúť informácie o tomto vašom projekte ?
FUNKY a SUPO:
we are brothers -- už dlho,ja odjakživa dnb,brat hip hop/ aj keď teraz je skôr na disko........vlastne obaja =)

Prečo ste si v tom obrovskom množstve hudobných štýlov vybrali práve drum and bass a hiphopové skrečovanie?
FUNKY a SUPO:
lebo sú ruka v ruke vždy spolu.Ja mam dnb v srdci,on ma užasny cit a nie je to len vec tréningu.máme sa radi a sme narcisi Ps:možete nás fajčiť :P

Čo tvoje a bratove začiatky za mixážnym pultom? Boli veľmi ťažké? učili ste sa mixovať sami, alebo vám niekto pomáhal? Zasvecovali ste aj iných začínajúcich djov do tajov djingu? :)
FUNKY:
začínal som technom ale aktívne hrávam iba dnb......vďaka Drewovi som vlastne na scéne.Raz v tehelni mu neprišiel dj a on mi dal tašku s vinylmi...tak som odštartoval
mame tu 3 dj-jske mena ktorym som pomahal : "nebohy" Paul Lee,Ideon a Geerca/pozdravujem
SUPO:
cez brata..mal doma gramce mix a vždy som bol moč happy keď ma za to pustil

Koľko rokov sa už venujete djingu?
FUNKY:
8 a pol roka
SUPO:
5 rokov

Môžeš nám prezradiť čo vás inšpirovalo k názvu vášich djských mien "FUNKY" a "SUPO" ? Je za tým nejaká príhoda, alebo príbeh?
FUNKY:
meno mi dal môj kamoš Nuni/jahoda/.najskôr som bol Funky Wladimir potom Funky W a skončil som ako Funky
SUPO:
mne ho vymyslel Kobi /Lakers rulezz/

A teraz otázka konkrétne na Funkyho! Mohol by si nám prosím ťa v krátkosti napísať s kým, ako dávno a ako ste rozbiehali DNB scénu v meste Zlaté Moravce?
FUNKY
:scéna sa stále rozbieha,pametám si prvú párty vo vestibule msks ,veľke techno s Tokym klub roh /400 ľudi !!!!/ dakujem Drewovi/po druhé

Kedy ste sa začali aktívne zaujímať o djing? Čo znamená pre teba DJing a hudba? Dá sa povedať, že je to to, čomu chceš zasvätiť svoj celý život? Je vôbec nejaká hranica, kedy by si chcel s hudbou skončiť?
FUNKY a SUPO:milujeme djing.ovládame masy,tok obrovskej energie ,ktorú od ľudi dostávame a sme tam od toho aby sme ich bavili --- chcem vidieť kývať vaše hlavy,chcem kývať s Vami

Aký je váš nesplnený sen a s kým by ste si chceli zahrať na jednej spoločnej párty?
FUNKY a SUPO:
my sme skromní a až po svadbe

Aký štýl hrávate?
FUNKY a SUPO
:iba dobré disko-takzvanú všehochuť

Ktorí producenti sú pre vás najväčším zdrojom inšpirácie?
FUNKY a SUPO
:je ich mnoho ale najväčší producent je sám život

Čo počúvate v bežnom živote?
FUNKY a SUPO:
zvuky okolo nás a hudbu,ktorú si mi pustíme podľa psychickej nálady

Čo znamená pre vás hudba? A je podľa vás hudba lepšia ako sex? :)
FUNKY a SUPO
:je to život co žijem a veci ktoré dávam.každý dj pri svojom vystupení nejakým spôsobom sexuje../len im to prosim ťa nepovedz/

Z čoho sa vám osobne najlepšie hrá ? Platne, cd, alebo digital djing? a aký máte názor na digital djing a na to, že vinyl platne sú na ústupe?
FUNKY
:ja som prešiel všetkým a momentálne som cd-čkár.je to vec vkusu a názoru
SUPO:
žijeme v digitalnej dobe preto som Digital Dj

Ďakujem za rozhovor

Junge Brothers

 

Bunq vs. Tosha

V Čechách už dobre známa dvojka, ale na Slovensku a v Zlatých Moravciach ešte príliš nie! Áno. Správne! Hovoríme o nádhernej českej d-jke B.unq!, ktorá odohrá vs. set s ruským dj-om a producentom, ktorý si hovorí TOSHA. A práve preto vám v tejto chvíli prinášame rozhovor, aby sme vám ich lepšie priblížili a predstavili.

bunq vs tosha

1. Slovensko zdraví Česko a Rusko! Už len pár týždňov nás delí od akcie Fiesta Del Sol 4, kde by ste mali odvrať spoločný vs. set, preto som veľmi rád, že sa mi podarilo dokopať vás aj k spoločnému rozhovoru. Koľko rokov už hráte? A aké boli vaše začiatky? Kto s vami stál pri gramcoch a ukazoval vám, ako to všetko funguje, čo a jak atď.? Prečo ste sa rozhodli práve pre djing?

B.UNQ! /cz/ : Ahoj Peter. Děkuji moc za pozvání. Jsem opravdu moc ráda, že Ti můžu s Toshou zahrát k narozeninám :) A teď k otázkám:) Hraji zhruba 4 roky, ale rozhodnutí přišlo daleko dříve. Bohužel nebyly tehdy finance na gramofony, tak to muselo nějaký ten pátek počkat, nicméně povedlo se a jsem za to velice vděčná. Moje úplné začátky byly v podstatě dojiždění ke kámošům, co měli aparaturu a dovolili mi si občas zatrénovat. Zlom přišel, když jsem potkala svého bývalého přítele. On a jeho kamarádi z Oh-la-la.dj a XMIX.CZ mě vzali mezi sebe a už se to plně rozjelo. Věřili mi, předávali své zkušenosti a podporovali mě. Bez nich bych to rozhodně nedokázala! A proč právě Djing? Vždycky mě fascinovalo, co tam ten člověk za pultem dělá a chtěla jsem si zkusit, jestli taky dokážu rozhýbat lidi na parketu:)

TOSHA /ru/ : No, moje začátky se datují někdy mezi lety 2003 - 2004, kdy se v Čechách dnešní Schranz a Hardtechno začaly teprve pomalu rozvíjet. Tehdy jsem nakoupil aparaturu - takovej box all in one :) Desky jsem musel objednávat z Německa, protože tady nebyl moc velkej výběr a začal jsem cvičit. Bylo to kruté a tvrdé, ale po čase přišly výsledky :D Začal jsem jezdit hrát na různé akce po Čechách. Djing jako takový mě pohltil, protože mě uchvátilo to, jak hudba dokáže hýbat s davem.

2. Spomínate si ešte na prvé pocity, ktoré ste mávali ešte pred hraním, keď ste začínali s dj-skou kariérou??? Líšia sa od tých dnešných? Napr. menšia, alebo /žiadna nervozita, strach, väčšia sebaistota atd. !

B.UNQ! /cz/ : :) ...to si pamatuju moc dobře. Prvně se mi klepaly ruce i nohy tak, ze jsem nemohla trefit jehlu na desku:)))...pomalu nevím, co jsem hrála :)...teď už si to hraní daleko víc užívám, i když ruce se mi budou klepat asi vždycky :-D

TOSHA /ru/ : No, to mám asi stejný. Nervozity jsem měl na začátku na rozdávání, asi jako každý. Dneska už si na to ani nevzpomenu. Spíš to je takovej natěšenej pocit, kdy se nemůžu dočkat, až tam něco pustím :D

3. Keď ste boli úplne na začiatku svojej dj-skej kariéry, asi ste mali nejaké predstavy a ideály o tom, kam by ste to chceli dosiahnuť, byť známejší, obľúbený u ľudí, hrávať na velkých akciách ... atd. Dnes je toto všetko viac-menej realita - medzi párty people, no hlavne v Čechách nie je asi veľa tých, ktorí by nepoznali vaše mená. Mali ste možnosť zahrať si vedľa známých D-Js z celého sveta, máte svojich fanúšikov ...Ako veľmi sa toto všetko, čo je teraz, sa líši od tých predstáv, ktoré ste mali na začiatku?

B.UNQ! /cz/ : Pro mě byl už splněný sen, když jsem si mohla pořídit svou vlastní aparaturu. Upřímně by mě nenapadlo, že budu jednou hrát třeba na Summer of Love, kam jsem jezdila jako klasický návštěvník spoustu let. Samozřejmě, že hrát na akci pro tisíce lidí je sen každého DJ, ale pro mě je daleko důležitější, když opravdu vidím a cítím, že se lidi baví byť v maličkém klubu:) Uvidíme, co bude časem, nechávám se v tomhle směru spíš překvapit.

TOSHA /ru/ : Moc se to neliší. Spíš se to tak nějak pomalinku splňuje :) Zahrál jsem si v zahraničí - například v Rakouském Linzu v klubu Tunnel nebo v Německu na Criminal campu - Nature One už 2x. Na Slovensko se jedu podívat i zahrát si úplně poprvé, takže je to pro mě dvojitá premiéra. Moc se těším na oboje a hlavně na lidi! :)

4. To, že sluchátka a kufor platní určite pridáva dj-om a dj-kám na atraktivite, je všetkým známa vec. Zaznamenali ste nejaký extrémne zvýšený záujem druhého pohlavia o vašu osobu od tej doby, čo hrávate na párty?

B.UNQ! /cz/ :
Tohle k tomu svým způsobem i patří. Váš obličej je díky fotkám víc vidět a poznává vás daleko víc lidí. Zájem samozřejmě je, ale neřekla bych, že se to nějak extra zvýšilo.

TOSHA /ru/ :
Ne, nemyslím si, že se to nějak extra změnilo.

5. Aký je váš nejväčší zážitok z párty, čo máte? Ako DJ-s alebo normálne ako bežní návštevníci - proste akú chvíľu si najviac pamätáte?

B.UNQ! /cz/ : Z akcí je pro mě stále největší zážitek začátek setu Borise S. z Apokalypsy, kdy pustil jako první track Hardtechno Anthem. Celá hala byla ve tmě, těch asi 6000 lidí nejprve úplně stichlo a za pár sekund se ozval jenom neskutečný pískot a řev:) Dotěď mi mrazí v zádech, ta atmosféra byla něco nepopsatelného!

Jako DJ jsem měla několikrát skoro slzy v očích, když mě posetu publikum odměnilo jekotem a tleskáním. Nejúžasnější to bylo asi ve Slovinsku. Na to budu zpomínat asi pořád :)

TOSHA /ru/ : Mám zážitky pokaždé - ať jako DJ, tak i jako návštěvník. Je to prostě něco neuvěřitelnýho, co hudba dokáže, co se s ní dá vše dělat a jak na to lidi reagují.

6. Ani jeden z vás už dnes nehráte, ten istý štýl ako na začiatku - jako veľmi sa to od tej doby zmenilo? Nechávate sa ovplyvniť trendami ? A ako by ste popísali váš súčasný sound ?

B.UNQ! /cz/ : Na začátku má určitě člověk trochu jiné představy. Já jsem původně chtěla hrát vyloženě groovy techno, ale po poslechnutí vinylu „Le Quattro Stagioni" od Ranieriho mi bylo jasné, že tohle je přesně ono. V současné době ale hraji v podstatě obojí. Záleží hodně i na náladě. Techno a HardTechno mají naprosto odlišný styl míchání a obojí mě má svoje kouzlo. Každý Dj se postupem času vyvíjí, zdokonaluje a tvoří si svůj sound. Já ale žádné radikální změny neplánuji. Pořád se držím techna a tak to i zůstane:)

TOSHA /ru/ :No sice je pravda, že jsem začínal s technem, ale to mi vydrželo jen pár měsíců. Pak jsem objevil kouzlo hardtechna a doteď se ho držím. Uvažoval jsem, že bych časem zkusil i něco jinýho, ale zatím jsem se k tomu nedostal, protože hardtechno mě svým zvukem fascinuje. Svůj sound bych popsal jako tvrdý a rytmický. Mám taky hodně rád ruzný remixy, na které se můžete těšit :)

7. Spomeniete si ešte, akú platňu ste si kúpili ešte ako prvú? A čo momentálne nechýba v žiadnom vašom sete, je nejaká aktuálna nr. 1 ?

B.UNQ! /cz/ : Svoje první desky jsem si koupila kdysi dávno v Londýně a ihned poté jsem dostala ještě od kamaráda Bena Longa dalších 10 z jeho Potential Recordings:) Pamatuji si je všechny. Jsou to takové ty osvědčené klasiky, co vždycky zaberou :) V současné době mám strašnou spoustu tracků, které mě baví. Je těžké vybrat 1. Nicméně opravdu hodně mě baví, co produkuje TOSHA:)

TOSHA /ru/ : Tak to byla Olga+Josef, jinak hodně hraju svoje remixy :)

8. Je nejaký track, ktorý vás sprevádza už od začiatku, a dodnes ho hrávate? napr. v " Niečo, čo sa vám ešte neopočúvalo, čo vás aj po dlhej dobe stále baví? "

B.UNQ! /cz/ : Takových tracků bude docela hodně, ale můj úplně první HardTechno Track, co jsem kdy slyšela byl L'Estate (Summer) z vinylu Le Quattro Stagioni (The Four Seasons). Ten se mi neomrzí nikdy a samozřejmě klasika HardTechno Anthem od Vipera XXL :)

TOSHA /ru/ : Těch je dost a jěště víc jsem omylem smazal:D.

9. Koľko platní máte doma? Hráte v súčasnosti ešte z vinylov? Vzhľadom k tomu, že čím ďalej , ... tým viac DJ-s od tohoto upúšťa. Nemyslíte, že doska bude za chvíľku už skôr rarita?

B.UNQ! /cz/ : Teď si mě zaskočil, protože přesný počet opravdu nevím. Neustále se to zvyšuje:) Miluju vinyl a nenechám na něj dopustit. Raději se budu vláčet se 40kg báglem než s kufříčkem CD nebo flashkou:)))...desky jsou samy o sobě už teď docela rarita. Na mnoha akcích gramofony ani nemají. O to víc ale lidi ocení, když vidí zase desky. Jsem si jistá, že se k nim hodně lidí zase vrátí:)

TOSHA /ru/ : No asi kolem 200 - 250. Vinyl je klasika a hrát z něj mě bude pořád bavit, ale jsem také zastáncem nových technologií :)

10. Aký máte nazor na digital dj-ing? Vytláča podľa vás z trhu klasické vinyly? A čo vám vyhovuje pri hraní? ... viacej gramce, alebo cd prehrávače, prípadne digital dj-ing?

B.UNQ! /cz/ : Všechno má své pro a proti. Hraní z playerů nebo notebooků dává úplně jiné možnosti jak pro DJ, tak pro posluchače. Vydat track digitálně je mnohem jednodušší, rychlejší a levnější. U vinylu to trvá neskutečně dlouho, než se dostane do prodeje a kdo chce čekat několik měsíců na tracky?

TOSHA /ru/ :
Souhlasím. Všechno má své pro a proti. Mně vyhovuje všechno. Se vším si dokážu pohrát :) s Veronikou hrajeme z vinylů a cd playerů, ale jinak poslední dobou zkouším hrát z pc + ovladač AKAI apc 40, do budoucna si připravuju i live vystoupení.

11. Aký je váš názor a pohľad na scénu v Čechách a na Slovensku ?

B.UNQ! /cz/ :
Z mého pohledu je dost těžké prosadit v ČR sice naprosto skvělého DJ/producenta, který je známý v zahraničí, ale u nás ne. Lidi jsou naučení na již zažitá jména a je dost škoda, že nehledají někoho jiného. Je obrovské množství talentů, kteří by si zasloužili místo na slunci. Domlouvám teď spolupráci s pár takovými lidmi a uvidíme. Doufám, že je české publikum přijme.

TOSHA /ru/ :
Já si myslím, že je to s každým rokem lepší a lepší. Dostává se sem víc a víc nových interpretů, kteří tady ještě nebyli.

12. Skúste si predstaviť, že vás nelimitujú peniaze, priestor, čas ..., a máte naprosto neobmedzené a ideálne napr. podmienky ...Ako by vyzeral váš „ line-up snov " ?

B.UNQ! /cz/ : ...to by byla asi několikadenní akce :-D ...v podstatě bych obsadila Djz/ producenty, které hraji nebo se mi líbí jejich styl:)...za všechny určitě Buchecha, Alex TB, Tremenzz, Sepromatiq, Diogo Ramos, Jan Fleck, DJ Emme, Candy Cox, Mario Ranieri, Daniela Haverbeck, Miss Djax, FIV, Kaisersoze a mnoho a mnoho dalších:)

TOSHA /ru/ : Paul kalkbrenner, Westbam, Etienne De Crecy, Sven Vath, Tocadisco, Day-Mar, Angerfirst, Victor Strogonov, Lady Kate, Adrian Valera, Bazz Dee,Mechanical Brothers, Instigator, Jan Fleck, Emme, Miss Djax, Scott Kemix, Greg Notill, Psychodrums, Barbers, Bruce, Albert Kraner, Dariush Gee, Mario Kinle, Flotek, Marcio M, Wiechentechnik vs Waldhaus, Lexis, Alex TB vs Buchecha, atd. Atd. - celej víkend nebo ještě lepší týden v létě, krásný počasí, no prostě by to byl na jednu party nabitý line up a to fakt hodně!!! :D

13. Akých máte obľúbených producentov ? Koho hudba vás najviac oslovuje ... ?

B.UNQ! /cz/ : V klasickém technu to je určitě Industrialyzer s Adventem, Reaky, David Moleon, Goncalo M., Boriqua Tribez, DJ Arcane, Dave the Drummer, Paul Kalkbrenner, Mark Ankh, Peppelino, náš Malda atd. Mám spoustu kamarádů ve Slovinsku, co dělají výborné tracky. Hraji taky hodně starých klasik od Bayera, Picotta, Space Djz, Leibinga atd. V Hardtechnu u mě převládají producenti z Brazílie, Itálie, Španělska a samozřejmě nesmím zapomenout na Sepromatiqa. Ještě se mi nestalo, že by se mi nějaký jeho track nelíbil!

TOSHA /ru/ : Etienne De Crecy, Wiechentechnik, Waldhaus, Alex TB, Jan Fleck, Buchecha, Sepromatiq, Hogar , Lenzy...

14. Poznáte nejaké DJ-ské mená z line-upu Fiesty?

B.UNQ! /cz/ :
...co se týka techno stage, tak snad skoro všechny :)

TOSHA /ru/ :
Znám pár lidí a na zbytek se těším.

15. B.unq! už na slovensku viac-krát hrala. Pre Toshu to bude premiéra. Veronika, ako si spomínaš na svoje prvé hranie za hranicami a na svoje prvé hranie s nejakým tvojím obľubeným dj-ským vzorom ??? Tosha, ty vitaj! Ako sa tešíš na Slovensko? Je to pre teba nejakým spôsobom výzva?

B.UNQ! /cz/ : Vždycky se strašně těším na nové publikum. Je to pro mě i výzva, jestli dokážu bavit i lidi i někde jinde, protože u nás už většinou lidí ví, co ode mě mohou čekat. Většinou sleduji během večera, na co reagují a pak si je pár trackama otestuji :-D...co se týká mých DJ vzorů, mám před nimi vždycky obrovský respekt...co si budeme povídat, jsem holka a o to víc mě ostatní sledují a srovnávají :)...následná pochvala od mého vzoru je pro mě ta nejlepší odměna :)...okamžitě mi to dodá obrovskou energii na další akce :)...ten pocit se těžko popisuje, ale je to úžasné!!!

TOSHA /ru/ :Těším se a moc. Jak už jsem řekl, bude to pro mě dvojitá premiéra - poprvé na Slovensku a mé první hraní u Vás.

16. Na Fieste budete hrať spoločne! Takže ... je tu pred vami otázka. Ako veľmi sa vám tento zámer pozdáva? Myslíte, že si navzájom „ padnete do nôty ", alebo by ste radšej hrali každý sám? Chystáte sa spraviť ako duo riadnu " Show " na fieste ?

B.UNQ! /cz/ a TOSHA /ru/: : My spolu teď hrajeme docela často a je to zase něco trochu jiného než když hraje člověk sám :) máme hodně podobný vkus na tracky. Jediný rozdíl je asi v rychlosti, protože sama hraji většinou o trošku pomaleji, ale už mi to ani nepřijde :) Co se týká show, řeknu jen, připravte si hodně energie a nechte se překvapit...:)

17. Zaujímalo by ma, kedy a kde to bola vaša premiéra ako dj-ského dua. Ako na to spomínate? A ako sa tešíte na toto vaše plánované společné vystúpenie?

B.UNQ! /cz/ a TOSHA :
Hmmm, to možná bylo na jedné open air akci v Praze - Téňo 2 :) takový neplánovaný pár-hodinový versus někdy kolem 10 ráno tuším. My a hrstka vytrvalců. Tosha hrál neskutečné pecky a já se musela pořád smát. Byla to prostě paráda:)

18. Pokiaľ by ste mali neobmedzenú možnosť výberu, s kým by ste si chceli zahrať vo dvojici? napr. s nejakým vzorom ...

B.UNQ! /cz/ : Já to mám jasné...Mario Ranieri :)

TOSHA /ru/ : S Weichentechnikkem.

19. Priblížte čitateľom tohto rozhovoru, čo znamenajú vaše dj-ské mená B.unq! a TOSHA. A prečo si napr B.unq!

B.UNQ! /cz/ : "B.UNQ!" Je zkratka od „Be Unique" - buď jedinečný. Vlastně mi s tím pomohl jeden můj kamarád a Dj vzor. Je to takové moje moto. Nesleduji aktuální trendy a vždycky se snažím hledat něco, co mě nějakým způsobem sedí a vyhovuje, ať je to IN nebo OUT. Prostě asi trochu jinak než většina ostatních:)

TOSHA /ru/ :
No, TOSHA je zkratka mého jména, akorát přeložená do Anj...

20. Dostávame sa k záveru nášho rozhovoru." Pôvodný plán " - nejakým zpôsobom luďom predstaviť DJ-ské duo B.unq! a Tosha - sme splnili. Moja posledná otázka smeruje na vaše súkromie: Kto ste „ v civile ", čo robíte, čím sa živíte ... Škola, práca ...? Prosto, ako trávi bežný všedný deň Veronika Kucrová a Anton Shaklein, pokiaľ zrovna nemajú na hlave dj-ské slúchadlá?

B.UNQ! /cz/ : V současné době se snažím dokončit poslední ročník na Vysoké škole ekonomické v Praze. Doufám, že nejdéle do půl roku budu mít diplom. Měl by ze mě být Ing., tak snad to vyjde. Jinak již několik let pracuji v advokátní kanceláři se zaměřením na duševní vlastnictví - ochranné známky a tak:)

TOSHA /ru/: Pracuji v rodinné firmě, ale nejvíce času se věnuji produkci.

21. Chceli by ste odkázať niečo clubberom ktorí sa chystajú na Fiestu?
B.UNQ! /cz/ a TOSHA /ru/:
: Těšíme se na Vás a doufáme, že společně uděláme panu DJ Latechovi tu nejlepší oslavu narozenin :)

Ďakujem za rozhovor!
Dovidenia a dopočutia na ... " Fiesta Del Sol 4 " ... v Zlatých Moravciach.

Bunq vs Tosha

Zdieľať na: 
Publikované: 13. marca 2011 v 17:04 – videné: 1700x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,