Festival LET IT ROLL môžete zažiť až v troch štátoch! & Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička ! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Festival LET IT ROLL môžete zažiť až v troch štátoch! & Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička !

Ilustrační obrázek


Jeden z najväčších tanečných festivalov strednej Európy Let It Roll sa výrazne rozrastá do ďalších okolitých štátov. Po slovenskej verzii festivalu, ktorá sa bude konať 22.-23. Júna na Duchonke, sa následne odohrá jeho materské české vydanie a navyše tento rok k ním pribudne aj rovnaké podujatie v Poľsku.

 

Fanúšikova čoraz populárnejších štýlov drum and bass a dubstep tak môžu zažiť až tri takmer rovnaké festivaly, na ktorých v globále uvidia vystúpenia skutočne veľkej plejády interpretov. Za spomenutie stoja mená ako Camo & Krooked live, Dirtyphonics live, Dj Fresh, Flux Paviion, The Qemist, MS Dynamite, Ltj Bukem, Ed Rush & Optical, Aphrodite, Matrix & Futurebound, Friction, Audion, Brookes Brothers, Dub Phizix, Loadstar, Crissy Criss, The Panacea, Dany Byrd, Donny, Calyx& Teebee, Neonlight a mnoho ďalších...

Dátumy konania jednotlivých festivalov sú nastavené tak, že medzi každým vydaním je takmer mesačná prestávka, čo dáva návštevníkom možnosť naplánovať si v podstate celé leto na tento hudobný zážitok. Každé miesto konania je situované v krásnom prostredí pri vodnej ploche, a všetky lokácie sú od seba navzájom dopravne vzdialené do 350 km!

Let It Roll Slovakia: 22. - 23. 6. 2012 / Duchonka - Prašice
Let It Roll Czech: 20. - 21. 7. 2012 / Pískovna Oplatil - Staré Ždánice
Let It Roll Polska: 10. - 11. 8 . 2012 / Zalew Chechło-Nakło - Tarnowske Góry

Samozrejmosťou sú zvýhodnené multi vstupenky, na základe ktorých je možné navštíviť všetky tieto festivaly za naozaj výhodné ceny. Vstupenka COMBO Duo dáva možnosť výberu medzi dvoma z Lez It Roll SK/CZ/PL. Pre tých ktorí sa vypravia na všetky tri vydania, sú pripravené vstupenky s označením COMBO Trio s cenou ešte výhodnejšou.
Predpredaj všetkých druhov vstupeniek na Let It Roll je možné zakúpiť v sieti ticketportal. ( http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=16628 )

Viac info o samotnom festivale Let It Roll nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk

LIR Combo

 

Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička.

Popri už avizovaných hlavných hviezdach svetových mien, ktoré vystúpia na festivale Let It Roll, sa počas víkendu 22. - 23. júna na Duchonke predstaví aj výber toho najlepšieho, čo slovenská a česká tanečná scéna v súčasnosti ponúka.

Kompletný zoznam účinkujúcich dvoch hlavných pódií najväčšieho drum and bass festivalu u nás takto dostáva finálnu podobu, ktorá je skutočne zaujímavá pre každého fanúšika elektronickej hudby.

Za zmienku stoja napríklad aktuálni víťazi slovenskej a českej ankety o najlepšieho drum and bass Dja za rok 2011. Čerstvo korunovaní králi zlámaných beatov LIXX a AKIRA sa takto predstavia so svojimi setmi na jenom evente a to každý z nich v iný deň.
Našich západných susedov bude ďalej reprezentovať aj výber top producentov a djov ako Forbidden Society, No Money, Pixie, Computerartist či majster za gramofónmi Philip TBC, ktorý onedlho vydáva už svoj druhý album.

Účasť domácich účinkujúcich nebude o nič chudobnejšia. Mená ako Blue Motion, Smote, Ear Drum Kru či otcovia scény Galagha & Gabanna napovedajú, že pôjde o naozaj kvalitné hudobné výkony.

Ucelený súpis doposiaľ potvrdených účinkujúcich na oba dni festivalu Let It Roll open air Slovakia 2012 je takýto:

1.MAIN STAGE:
Dirtyphonics live (fr), Friction (uk), LTJ Bukem & MC Moose (uk), Ed Rush (uk), Aphrodite (uk), Brookes Brothers (uk), Fred V & Grafix (uk), Tantrum Desire (uk), Akira & Bifidus Aktif (cz), Lixx (sk), Pixie (cz), Smote (sk), Blue Motion (sk), Ear Drum Kru live (sk), Galagha & Gabanna (sk), Suki (cz), Kato (sk), MC Tweety Twizta (cz)

2.[[[TRIDENT STAGE:
Rregula & Dementia (aus/at), Neonlight (ger), Donny (uk), Katharsys (fr), Forbidden Society (cz), Computerartist (cz), No Money (cz), Philip Tbc (cz), Fatboy & Insect (sk), Ma4a (cz), Pe:Te (sk), Zybex & Fezry, Wiit (cz), Gesi (sk) Lady Su (sk), Knight & Ramirez [sk], Eraser [sk], Huspi [sk], Luke Psy [sk], Byto & Piatok [sk], Jergy [sk], Ke3n [cz], Paplon (sk)

Organizátori však majú pripravené aj ďalšie prekvapenie v dramaturgii, ktoré posunie toto tanečné podujatie do novej roviny. „Oproti minulému ročníku sa festival zväčší o ďalšie tretie pódium, ktoré bude naozaj jedinečné čo sa týka jeho konceptu ale aj filozofie. Tento projekt bude mať okrem rozšírenia hudobnej produkcie aj ďalší oveľa hlbší význam. Bližšie informácie o ňom budú zverejnené už najbližších dňoch" Dodáva Jozef Šiarik - PR manažér z usporiadateľskej agentúry Site Production.

Dvojdňové vstupenky na festival Let It Roll je možné zakúpiť v sieti ticketportal. http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=16628 do 31. mája za cenu 21,90 EUR.
Špeciálne VIP vstupy, prinášajúce množstvo výhod stoja počas celej doby predaja 33,90 EUR.


Všetky podrobné informácie o samotnom festivale Let It Roll nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk

LIR 2012 best

Zdieľať na: 
Publikované: 28. mája 2012 v 21:27 – videné: 1504x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,