Festival LET IT ROLL môžete zažiť až v troch štátoch! & Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička ! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.

Festival LET IT ROLL môžete zažiť až v troch štátoch! & Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička !

Ilustrační obrázek


Jeden z najväčších tanečných festivalov strednej Európy Let It Roll sa výrazne rozrastá do ďalších okolitých štátov. Po slovenskej verzii festivalu, ktorá sa bude konať 22.-23. Júna na Duchonke, sa následne odohrá jeho materské české vydanie a navyše tento rok k ním pribudne aj rovnaké podujatie v Poľsku.

 

Fanúšikova čoraz populárnejších štýlov drum and bass a dubstep tak môžu zažiť až tri takmer rovnaké festivaly, na ktorých v globále uvidia vystúpenia skutočne veľkej plejády interpretov. Za spomenutie stoja mená ako Camo & Krooked live, Dirtyphonics live, Dj Fresh, Flux Paviion, The Qemist, MS Dynamite, Ltj Bukem, Ed Rush & Optical, Aphrodite, Matrix & Futurebound, Friction, Audion, Brookes Brothers, Dub Phizix, Loadstar, Crissy Criss, The Panacea, Dany Byrd, Donny, Calyx& Teebee, Neonlight a mnoho ďalších...

Dátumy konania jednotlivých festivalov sú nastavené tak, že medzi každým vydaním je takmer mesačná prestávka, čo dáva návštevníkom možnosť naplánovať si v podstate celé leto na tento hudobný zážitok. Každé miesto konania je situované v krásnom prostredí pri vodnej ploche, a všetky lokácie sú od seba navzájom dopravne vzdialené do 350 km!

Let It Roll Slovakia: 22. - 23. 6. 2012 / Duchonka - Prašice
Let It Roll Czech: 20. - 21. 7. 2012 / Pískovna Oplatil - Staré Ždánice
Let It Roll Polska: 10. - 11. 8 . 2012 / Zalew Chechło-Nakło - Tarnowske Góry

Samozrejmosťou sú zvýhodnené multi vstupenky, na základe ktorých je možné navštíviť všetky tieto festivaly za naozaj výhodné ceny. Vstupenka COMBO Duo dáva možnosť výberu medzi dvoma z Lez It Roll SK/CZ/PL. Pre tých ktorí sa vypravia na všetky tri vydania, sú pripravené vstupenky s označením COMBO Trio s cenou ešte výhodnejšou.
Predpredaj všetkých druhov vstupeniek na Let It Roll je možné zakúpiť v sieti ticketportal. ( http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=16628 )

Viac info o samotnom festivale Let It Roll nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk

LIR Combo

 

Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička.

Popri už avizovaných hlavných hviezdach svetových mien, ktoré vystúpia na festivale Let It Roll, sa počas víkendu 22. - 23. júna na Duchonke predstaví aj výber toho najlepšieho, čo slovenská a česká tanečná scéna v súčasnosti ponúka.

Kompletný zoznam účinkujúcich dvoch hlavných pódií najväčšieho drum and bass festivalu u nás takto dostáva finálnu podobu, ktorá je skutočne zaujímavá pre každého fanúšika elektronickej hudby.

Za zmienku stoja napríklad aktuálni víťazi slovenskej a českej ankety o najlepšieho drum and bass Dja za rok 2011. Čerstvo korunovaní králi zlámaných beatov LIXX a AKIRA sa takto predstavia so svojimi setmi na jenom evente a to každý z nich v iný deň.
Našich západných susedov bude ďalej reprezentovať aj výber top producentov a djov ako Forbidden Society, No Money, Pixie, Computerartist či majster za gramofónmi Philip TBC, ktorý onedlho vydáva už svoj druhý album.

Účasť domácich účinkujúcich nebude o nič chudobnejšia. Mená ako Blue Motion, Smote, Ear Drum Kru či otcovia scény Galagha & Gabanna napovedajú, že pôjde o naozaj kvalitné hudobné výkony.

Ucelený súpis doposiaľ potvrdených účinkujúcich na oba dni festivalu Let It Roll open air Slovakia 2012 je takýto:

1.MAIN STAGE:
Dirtyphonics live (fr), Friction (uk), LTJ Bukem & MC Moose (uk), Ed Rush (uk), Aphrodite (uk), Brookes Brothers (uk), Fred V & Grafix (uk), Tantrum Desire (uk), Akira & Bifidus Aktif (cz), Lixx (sk), Pixie (cz), Smote (sk), Blue Motion (sk), Ear Drum Kru live (sk), Galagha & Gabanna (sk), Suki (cz), Kato (sk), MC Tweety Twizta (cz)

2.[[[TRIDENT STAGE:
Rregula & Dementia (aus/at), Neonlight (ger), Donny (uk), Katharsys (fr), Forbidden Society (cz), Computerartist (cz), No Money (cz), Philip Tbc (cz), Fatboy & Insect (sk), Ma4a (cz), Pe:Te (sk), Zybex & Fezry, Wiit (cz), Gesi (sk) Lady Su (sk), Knight & Ramirez [sk], Eraser [sk], Huspi [sk], Luke Psy [sk], Byto & Piatok [sk], Jergy [sk], Ke3n [cz], Paplon (sk)

Organizátori však majú pripravené aj ďalšie prekvapenie v dramaturgii, ktoré posunie toto tanečné podujatie do novej roviny. „Oproti minulému ročníku sa festival zväčší o ďalšie tretie pódium, ktoré bude naozaj jedinečné čo sa týka jeho konceptu ale aj filozofie. Tento projekt bude mať okrem rozšírenia hudobnej produkcie aj ďalší oveľa hlbší význam. Bližšie informácie o ňom budú zverejnené už najbližších dňoch" Dodáva Jozef Šiarik - PR manažér z usporiadateľskej agentúry Site Production.

Dvojdňové vstupenky na festival Let It Roll je možné zakúpiť v sieti ticketportal. http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=16628 do 31. mája za cenu 21,90 EUR.
Špeciálne VIP vstupy, prinášajúce množstvo výhod stoja počas celej doby predaja 33,90 EUR.


Všetky podrobné informácie o samotnom festivale Let It Roll nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk

LIR 2012 best

Zdieľať na: 
Publikované: 28. mája 2012 v 21:27 – videné: 612x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3375

haohaohao123Mynameromcamansin89johnyDJDEWIL666bilkoghoust88bestlove123

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2015, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,