FESTÍK bude mať fantastický sprievodný program, okrem hudby sa na ňom bude aj veľa športovať! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

FESTÍK bude mať fantastický sprievodný program, okrem hudby sa na ňom bude aj veľa športovať!

Ilustrační obrázek

Tohtoročný FESTÍK bude mega! Na obrovskom zelenom priestore Dostihovej dráhy v Petržalke ponúkne nielen skvelý hudobný program pre deti, ale aj ďalšie fantastické vychytávky. FESTÍK chce motivovať deti k športovaniu a tak pripravil zónu, kde si môžu vyskúšať rôzne športy. V rámci Wannado Festivalu športu odborníci rodičom poradia, na čo majú ich ratolesti talent a odporučia, kde ho môžu rozvíjať. Samostatnú zónu budú mať aj obľúbené hračky - napríklad Barbie, ktorá oslavuje 60-te výročie vzniku, alebo značka Fisher-Price pre najmenších. Megablocks zóna zas pomôže utužovať vzťahy rodičov s deťmi, z neuveriteľných 50 tisíc kociek môžu spoločne stavať úžasné veci! K tomu všetkému im zaspieva Miro Jaroš, Spievankovo, Paci Pac, Smejko a Tanculienka a ďalší umelci. Multižánrový FESTÍK bude už 25-ho a 26-ho mája!

festik

Najväčšia tohtoročná udalosť v oblasti zábavy pre deti sa blíži. FESTÍK ponúkne skvelý hudobný program, ale aj športovanie a zóny s obľúbenými detskými hračkami!

Problémom súčasnosti je, že deti sa málo hýbu. Rozhodli sme sa preto reflektovať aj na túto skutočnosť a deťom ukázať, že športovanie je nádherné. Na našom FESTÍK-u preto bude Wannado Festival športu. Na obrovskej ploche bude pripravených niekoľko stanovíšť s rôznymi športovými aktivitami. Zároveň tam odborníci rodičom povedia, na čo sa ich dieťa hodí. FESTÍK navštívia aj vynikajúci českí a slovenskí športovci, ktorých mená budeme postupne zverejňovať. Zaujímavosťou bude tiež obrovská adrenalínová dráha. Otestuje kondičku rodičov a ich detí. Spoločne si tam totiž môžu vyskúšať beh cez prekážky spojený so šplhaním a inými zručnosťami. Bezpečnosť je pre nás na prvom mieste a tak sa ani tu netreba ničoho obávať. Dráha bude nafukovacia, niečo podobné ako skákacie hrady," vysvetľuje ambasádorka FESTÍK-a Katarína Šebestová z organizátorskej agentúry Evency.

Druhý ročník festivalu prináša oveľa viac programu, čo si organizátori mohli dovoliť vďaka zmene priestoru. Dostihová dráha v Petržalke je nielen podstatne väčšia, ale ponúka aj kvalitnejšie možnosti na oddych v chládku. Keď sa deti „nabažia" skvelej hudby, môžu spolu s rodičmi stavať z kociek, alebo sa zahrať v zóne so svojimi obľúbenými hračkami.

festik

Je to neuveriteľné, ale bábika Barbie nás teší už 60 rokov! Pri tejto príležitosti bude na FESTÍK-u zóna, kde sa deti oboznámia s jej históriu, ale tiež novinkami, ktoré jej výrobca pripravuje. Ani chlapci však neprídu skrátka. Okrem Barbie zóny budeme totiž mať aj Hot Wheels zónu. Mimochodom, tieto autíčka tiež oslavujú jubileum - 50-tku. Najmenšie detičky sa zas radi zahrajú s hračkami Fisher-Price. Jednoducho, na FESTÍK-u bude toho toľko, že to na jeden šup ani neviem vymenovať," dodáva s úsmevom Katka Šebestová.

Tak ako vlani, aj tento rok ponúkne FESTÍK najlepších hudobníkov z oblasti tvorby pre deti na jednom mieste. Deti sa môžu tešiť na Mira Jaroša, Spievankovo, Paci Pac, Smejka a Tanculienku a ďalších.

Všetci hudobníci chystajú pre FESTÍK špeciálny program. Pripravujeme aj prekvapenie pre nadšencov seriálov Prázdniny a Naši. Návštevníci sa stretnú so svojimi obľúbenými hercami, môžu sa s nimi porozprávať, urobiť si fotky. Opäť upozorňujeme ľudí, že aj napriek zmene miesta a väčším priestorom bude kapacita obmedzená. Nevieme garantovať, že sa budú dať vstupenky zakúpiť aj na mieste, tak sa treba poponáhľať," uzavrela Katarína Šebestová.

festik

FESTÍK organizuje agentúra Evency. Druhý ročník podujatia bude 25-ho a 26-ho mája 2019 na Dostihovej dráhe v Petržalke. Viac informácií získate tu: http://bit.ly/festík-udalosť Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event/FESTIK_najveselsi_detsky_festival_2019

Zdieľať na: 
Publikované: 9. januára 2019 v 12:28 – videné: 117x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3434

Wheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1StresSKboy30

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2019, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,