FERRY CORSTEN UŽ TENTO VÍKEND V KOŠICIACH A BRATISLAVE. – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

FERRY CORSTEN UŽ TENTO VÍKEND V KOŠICIACH A BRATISLAVE.

Ilustrační obrázek

Ferry Corsten, ktorý je považovaný za jedného z najlepších DJ-ov sveta, sa už tento víkend (piatok + sobota) predstaví aj fanúšikom na Slovensku, a to hneď v dvoch mestách, v poradí - Košiciach a Bratislave.

Patrí medzi najuznávanejších producentov a Djov v odborných kruhoch. Dlhoročný rezident v TOP 10 svetového Dj rebríčka a takisto dlhoročný rezident nocí Cream v najlepšom klube na svete, v klube Amnesia na Ibize. Spolu s ním sa predstavia egyptský trance faraón Aly&Fila a holanďan Sied van Riel.

Všetci odprezentujú svoje nové albumy, čerstvú produkciu a svoje naj hity. Ferry Corsten zodpovedal otázky promotéra pre mesačník Playboy a OK.


Ferry Corsten, wow! Čo je na tom pravdy, že nie si povedzme tak populárny ako Tiësto, ale si jeden z najuznávanejších, keď nie najuznávanejší Dj na planéte ? Ako to?
FC - Ďakujem za kompliment. Myslím si že to má čo dočinenia s tým že čo sa týka hudby a vystupovania vždy robím to čo naozaj cítim. Samozrejme si rád vypočujem aj názor mojich fanúšikov a ľudí z môjho okolia ale tento ma nikdy nezastavil a neposunul z mojej cesty len aby som získal väčšiu popularitu.

Si popredný producent a Dj. Čo by si vlastne robil, kebyže nenájdeš v sebe talent hudobníka?
FC - Pravdepodobne by som sa stal technickým inžinierom. To som vyštudoval takže to by bolo to čím by som sa živil. Ale samozrejme, nikdy nevieš. Som veľmi šťastný že som v sebe našiel toho hudobníka.

Tanečná muzika. To je tvoja práca, hobby a čo ešte?
FC - Moja veľká vášeň. Splnil sa mi sen, že môžem robiť to čo najviac milujem. Produkovať hudbu, vystupovať a hrať svoju vlastnú produkciu pred davmi tisícok ľudí mi stále vyháňa husaciu kožu. Aj po všetkých tých rokoch čo pôsobím na scéne je to stále rovnako vzrušujúce vidieť davy ľudí ako šalejú na moju hudbu a spievajú veci čo som skomponoval.

Ja som počul, že keď si nevidel vystupovať Ferryho Corstena, tak ani nevie kam môže umelec zájsť v žánre ´dance music´... Ja síce viem čo je týmto myslené, ale skús ty povedať o čo ide!?
FC - Ja vždy posúvam hranice v mojich produkciách. Nikdy som sa nebál experimentovania so zvukom. Teraz posúvam moje vystúpenia do úrovne show. Čo sa týka vizuálu a celkového zážitku tak sme sa posunuli do ďalšej fázy. Na turné práve promujem svoju novú kompiláciu remixov s názvom Once Upon A Night. Turné sme nazvali Once Upon A Night: The Experience. (pozn.: experience = zážitok). Ako divák budete mať možnosť nielen vypočuť si najlepšiu hudbu ale aj zhliadnuť spektakulárnu vizuálnu show ktorá Vás ohromí.

Pôsobíš celkom vyrovnaným, kľudným dojmom, nikam sa nehrnieš. Aké máš ešte ciele?
FC - Aké mám ďalšie ciele....dobrá otázka. Keď nadíde čas spomaliť a nebudem toľko na turné, tak sa pravdepodobne vrhnem späť do produkovania na plný úväzok. S produkovaním som začal skôr ako s DJingom takže produkovanie hudby je vlastne moje druhé ja.

Na Slovensku vystupuješ po druhý krát. Aké spomienky sa ti vynárajú, na tvoju prvú návštevu Slovenska?
FC - Veľmi zanietený dav ľudí ktorí je pripravený šalieť a veľkí fanúšikovia trancu. Toto bude skvelá noc! Teda noci...

Poznáš slovenskú hymnu na naspamäť?
FC - Haha, nie nepoznám. Musel som si ju vygooglovať predtým ako som odpovedal v predchádzajúcom interview. (pozn.: v predchádzajúcom interview Ferry na otázku čo vie o Slovensku odpovedal slovami slovenskej hymny).

Poďme, k tvojim ak sa to dá tak nazvať chlebodarcom, k promotérom. Navštevuješ veľa krajín, spoznávaš veľa promotérov. Pred vystúpeniami z pohodlia domova, alebo štúdia je ti vlastne jasne do čoho ideš?
FC - Už viac ako 10 rokov chodím na turné takže som mal možnosť navštíviť veľa krajín. Bohužiaľ nie vždy mám čas si bližšie prezrieť miesta kde som, ale ak mi to len trošku časovo vyjde tak sa o to snažím. Čo sa týka promotérov, tak mám veľmi dobrého agenta ktorý pozná oveľa viac promotérov ako ja. Na neho sa môžem naozaj spoľahnúť a všetko vychádza perfektne.

Vo svete zúri jedna finančná kríza za druhou, ako to vnímaš ty? Zmenilo sa niečo v tvojom živote hudobníka, od októbra 2008?
FC - Môj život sa nejako extra nezmenil. Možno že ja mám iba šťastie, lebo počul som aj príbehy druhých že sa oveľa ťažšie zháňajú peniaze na show ako celok a reklamu aby sa show aj predala. Ale keď už ľudia prídu na show, tak sa zabávajú o to viacej, a toto je tá absurdita.

Tvoja žena je z Ázie. Povedz niečo o tomto kontinente, okrem thajského jedla a žien, máš aj obľúbené miesta, ostrov,...?
FC - Moja žena pochádza z Filipín. Musím povedať že Filipíny sú jedným z najlepšie ukrytých tajomstiev sveta. Sú tam nádherné zákutia nedotknuté masovým turizmom a tieto magické ostrovy naozaj vyrážajú dych. Som veľkým fanúšikom ázijskej kuchyne takže sa vždy teším keď môžem navštíviť Áziu a stráviť čas u mojich svokrovcov v ich dome v Manile.

Z leta poďme do zimy. Si vášnivý snowboardista. Ako vyzerá taká lyžovačka s Ferrym? Môžem ísť niekedy s Tebou, ako zanietený lyžiar?
FC - Určite! Ak mi budeš stačiť, haha. Vždy si beriem dva týždne voľno na začiatku roka. Rodinka Corstenovcov sa presúva do Rakúska na dva týždne užiť si sneh. Ako si spomenul, som vášnivý snowboardista a vždy som prvý na vleku aby som mohol byť jedným z prvých na zjazdovke a končím posledným vlekom. Takže ak udržíš toto tempo si viac ako vítaný.

Pred nedávnom, presnejšie 9-4-2010 sme organizovali celosvetovú oslavu tanečnej hudby A State of Trance 450 v Bratislave. Môžem ti povedať, že to bola úspešná akcia s prívlastkom SOLD OUT. Postrehol si niečo z tejto noci?
FC - Nie, nič som nepostrehol. Iba viem že Armin oslavoval 450. epizódu svojej show A State of Trance.

Prejdime na záver krátko, k víkendu ktorý stráviš na Slovensku 18. a 19. júna. Po tvojom boku vystúpia Egypťan Aly & Fila a Holanďan Sied van Riel a zopár slávnych Slovenských Djov. Zopár slov o slovenskej scéne?
FC - Ak mám byť úprimný, zo Slovenska poznám iba jedného producenta a tým je ReOrder. Hrávam zopár jeho trakov a remixov. Ale to je všetko.

Ferry ďakujem za rozhovor a po naších predošlých hosťoch Tijsovi, Arminovi, Garethovi,... sa tešíme na teba!!!
FC - Všetci ste viac ako vítaní a veľmi sa teším na tento Weekender 18. a 19. júna na Slovensku a kliknite na www.ferrycorsten.sk

ferry corsten

Zdieľať na: 
Publikované: 14. júna 2010 v 19:30 – videné: 1315x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,