Exkluzívny rozhovor: Roger Shah pred Beautiful Things - 09.05.2009 - Dopler - BA – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Exkluzívny rozhovor: Roger Shah pred Beautiful Things - 09.05.2009 - Dopler - BA

Ilustrační obrázek

Náš dvorný PR majster Wate tesne pred nastupujúcou Beautiful Things vyspovedal samotného Rogera Shaha.
Očakávania sú ohromné a väčšina z nás už netrpezlivo odpočítava minúty do vypuknutia špeciálnej Beautiful Things s podtitulom Balearic Edition.

 

 

Pána s charakteristickým baleárskym zvukom - Rogera Shaha sme vám predstavili v predošlých dňoch. Jeho dlho očakávaná prvá návšteva Slovenska je už na spadnutie. Čo si o tom myslí samotný aktér večera, aké má plány na leto, alebo ako on sám cíti balearic sound...na tieto veľmi zaujímavé otázky dostaneme odpoveď v nasledujúcich riadkoch exkluzívneho rozhovoru, ktorý nám pre Beautiful Things poskytol samotný „Man From Magic Island".

W: Ahoj Roger. Ako sa máš?
RS: Ahoj. Mám sa fajn. Práve som sa vrátil z môjho prvého amerického turné a z môjho vystúpenia z oslavy A State Of Trance 400.

W: Blíži sa leto, tešíš sa na niečo špeciálne?
RS: Už teraz viem, že budem dosť zaneprázdnený. No špeciálne sa teším na moje mnohé letné super „gigs" a na krásne miesta, ktoré sa chystám navštíviť.

W: Budeš hlavnou hviezdou trance-ového sviatku s názvom Beautiful Things a bude to tiež tvoja premiéra na Slovensku. Počul si už nejaké referencie o slovenských party-people?
RS: Áno, máš pravdu. Bude to moje prvé vystúpenie na Slovensku, na ktoré sa skutočne veľmi teším. O slovenských party-people som doposiaľ nič nepočul, ale viem si predstaviť, ako mi dajú najavo svoje horúce privítanie, ako vždy, keď idem do krajiny vo východnej Európe.

W: Na večer 9. mája pripravuješ vokálové vystúpenie s Chrisom Jonesom. Ľudia budú pravdepodobne počuť aj skladbu Going Wrong. Ktoré ďalšie skladby odznejú vo vašom spoločnom vystúpení s Chrisom?
RS: Hmm. Skladba Going Wrong odznie určite. A určite budete počuť aj náš pripravovaný nový singel s názvom „To The Sky" a možno ďalšie prekvapenia. Veď uvidíte. ;)

W: Táto téma sa vyskytuje v mnohých rozhovoroch a ani ja ju nevynechám. Niektorí DJ-i preferujú veľké halovky, iní menšie kluby alebo aj hrania na pláži. Kde sa podľa teba vytvorí najlepšia atmosféra?
RS: Zhrniem to asi takto. Svoju hudbu hrám rád na každom mieste, nezáleží na tom, či je to veľký halový festival, pláž, alebo malý klub, všade viem docieliť špeciálne vibrujúcu atmosféru.

W: A druhá otázka. Aké je tvoje najkrajšie miesto na svete, kam sa vždy rád vraciaš hrať?
RS: Moje šťastné miesto je môj magický ostrov Ibiza, kde chodím už od roku 1996 a vždy sa tam snažím ísť aspoň raz do roka.

W: Už dobrých pár rokov produkuješ prekrásny štýl trance-ovej hudby „Balearic Trance". V spojení s tvojím promom dostávame mnohé otázky čo vlastne Balearic Style alebo Tunes presne znamená. Vieš stručne opísať, čo znamená „Balearic Tunes"?
RS: Keď hovoríme o baleárskej hudbe a o vytváraní nových skladieb, dôležitejšie je cítiť to vo svojom vnútri ako niektoré typické elementy. Niektorí producenti si myslia, že je potrebné mať v tracku gitaru, ale nie je to pravda. Dobrý baleársky tón mi musí priniesť pocit leta, pláže, krásnej jazdy okolo ostrova. Je to omnoho viac ako len pocit.

r

W: Tvoji fanúšikovia ťa poznajú pod mnohými projektmi ako Sunlounger, Black Pearl, Savannah, Global Experience a mnohými ďalšími. Pripravuješ nejaký nový album, prípadne nové skladby do konca tohto roku?
RS: V tomto momente nemám príliš veľa času na všetky svoje projekty. Teraz sa chcem zamerať hlavne na moje vlastné meno Roger Shah. Aktuálne pracujem na novopripravovanom albume s Chrisom Jonesom, ktorý sa stal v konečnom dôsledku mojím kamarátom. Spoločne máme myšlienku vytvoriť niečo skutočne nové, a dokonca zostaviť kapelu. Takže majte sa na pozore pred novou spoluprácou Roger Shah & Chris Jones presents Opermind.

Môžete očakávať aj druhú časť mojej mixovanej kompilácie „Magic Island - Music For Balearic People" s niektorými spoluprácami a plánujem robiť skladby s mnohými ďalšími priateľmi na scéne. Proste veľa novej hudby aj na mojom labeli Magic Island Record, ktorý beží spoločne s labelom Armada.

W: Ktorí mladí nastupujúci producenti si podľa teba v súčasnej dobe držia pomerne vysokú kvalitu zvuku?
RS: Poviem to asi takto. V súčasnej dobe prichádza mnoho talentov, špeciálne z východnej Európy ako Poliaci či Rusi, mladé talenty sú tiež v Južnej Amerike, kde sa Trance stáva veľmi silným.

W: Teraz trocha „nazriem" do mojej obľúbenej témy. Skoro každý DJ vysiela svoju vlastnú radio show. Ty máš populárnu Magic Island - Music For Balearic People. Čo si myslíš o „sile radioshow" ako takej?
RS: V týchto časoch je skutočne dôležité mať vlastnú radioshow a budovať tak základňu fanúšikov. Iba tak je možné posunúť svoju hudbu bližšie k ľudom, ktorí ťa nemajú možnosť vidieť hrať naživo.

r

W: Posledná otázka. Prezraď nám, aké sú tvoje aktivity vo voľnom čase?
RS: Momentálne nemám dostatok času na voľné aktivity alebo hobby, pretože celú svoju pozornosť sústredím na svoju hudbu. Ale rád si zahrám tenis a chcem začať hrať golf.

W: Ja ti touto cestou ďakujem za tvoj voľný čas.
RS: Rado sa stalo. Teším sa na Slovensko a dúfam, že tam uvidím a stretnem mnohých mojich fanúšikov.

Text: Wate / Roger Shah

MAIN Info:
http://www.pico.sk

Beautiful Things group on Facebook:
http://www.new.facebook.com/group.php?gid=18873778945

Party Info:

09.05.2009 Beautiful Things presents in Dopler Club, Bratislava, Slovakia

Main Stage:
Roger Shah (Armada, Magic Island, DE)
Chris Jones (Armada, UK)
Johan Gielen (Blackhole, NL)
Martin Gredner (Fabric, CZ)
Eddie Sender (Bonzaimusic, SK)
Fester (Beautiful Things, SK)

Garden Stage:
Pico (Beautiful things, SK)
Antena (Remix, SK)
Breeth (4 elements, SK)
Smoly (www.smoly.sk)

Entry:
- Normal/Dancefloor vstup: 15,00 Eur
- VIP vstup: 22,00 Eur

Vstupenky si môžte On-Line zakúpiť na adrese: http://www.ticketzona.eu/sk/podujatie/beautiful-things

b

Zdieľať na: 
Publikované: 5. mája 2009 v 22:15 – videné: 1314x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

Senor_Kuros

Senor_Kuros 5. 5. 2009 v 22:21
Ak sa mi podari dokopat skolu tak sa vidime


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,