ELEMENTS OF MUSIC: BACK TO MY ROOTS 26.9.2008 – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

ELEMENTS OF MUSIC: BACK TO MY ROOTS 26.9.2008

Ilustrační obrázek

Ahooojte všetci, vitajte v novej clubovej sezóne, ktorá musí byť lepšia ako tá posledná, teda prvá sezóna z minulého roku, v ktorej sme privítali edície s Niki Belluci, Brooklyn Bounce, Ms. Syche, DJ Flower, Hamwai PG, chalanov z I Love Music a tento rok samozrejme nekončíme.

 

 

Prvá akcia sa bude konať v duchu "Back to my roots" čo v preklade znamená "späť k svojim koreňom", že prečo tento názov? Odpoveď je veľmi jednoduchá, ale kto by sa nedovtípil, tak samozrejme dostane jednoznačnú odpoveď priamo na mieste činu.

Takže čo vás čaká a neminie na prvom vydaní klubovky ELEMENTS OF MUSIC v novej sezóne 2008/2009?

V prvom rade Vás čaká samozrejme nový design sekcie CLUB ZONE, ktorý Vám spríjemní strávený čas s exotickým drinkom vo fotelke alebo na parkete, ktorý doplní nový svetelný park, ktorý si vás uchváti svojou nádhernou vizuálnou hrou, ktorú budú dopĺňať velkoplošné videoprojekcie na ktorých sa zobrazí to, čo by ste ani nečakali.

Taktiež veľkou novinku bude spustenie aktívnej WiFi zóny počas celej noci, vďaka ktorému si budete môcť zasurfovať po internete priamo cez Váš mobil (s podporou WiFi) alebo PDAčko, tí odvážnejší si môžu priniesť aj svoj notebook.

Môžete si pozrieť program klubu CCX na ďalší víkend, stiahnite si vaše fotky z akcií, ozvite sa kamarátom cez pokec, aby prišli do klubu sa zabaviť spolu s Vami! Alebo sa riadte jednoduchým mottom počas tejto noci: DOWNLOAD!!! DOWNLOAD!!! DOWNLOAD!!!

Mysleli sme aj na to, ako potešiť aj nežné pohlavie. EOM Go-Go team tento krát bude dotvoráť aj mladý pán, ktorý si hovorí „RED DRAGON". Ak smiem jednu radu - nezabudnite si doma podbradníky:)

Skúsme si troška priblížiť programovú zložku:

Miesto najväčšej hviezdy na pódiu tento krát zaujme človek, ktorý toho nemá málo na svedomí.

Zatiaľ len v skratke toľko, že sa jedná o človeka, ktorý založil vo svojej krajine vlastný event „CONSONANCE PROGRESSION, ktorý si zakladá na mimoriadne kvalitnej hudbe a dokonalej súhry medzi DJom a publikom, ktorú reprezentuje DJ BEN DIVE.

eom

Tento mladý pán sa môže pochváliť aj častým účinkovaním v slávnom maďarskom seriáli BARÁTOK KÖZT, ktorý sa považuje za najsledovanejší seriál nielen na území Maďarska, ale takisto u nás, na južnom Slovensku.

eom

www.bendive.hu

Ale ešte tesne pred tým ako privítame túto maďarsku Celebritu, sa o vašu zábavu postará človek, ktorého už asi netreba nikomu zvlášť predstavovať.

Mathias Wolf si pre Vás dovolil pripraviť takú malú hudobnú špecialitku, ktorú odprezentuje až nad ránom, na základe aj ktorého vznikol podtitul akcie „Back to my roots". Kto pozná jeho hudobné začiatky, tak vie čo môže očakávať.

m

Dodatočne Vám prinesieme aj biografiu BEN DIVE-a. Veríme, že sa v piatok a zídeme v hojnom počte na DESIATOM vydaní klubovky ELEMENTS OF MUSIC.

eom

Elements Of Music - Súťaž o vstupenky.

Tak ako pri každej edícii klubovky Elements of Music Vám daváme možnosť získať voľné vstupenky, tak tomu nebude ináč ani teraz. Ako vždy, stačí správne zodpovedať súťažnú otázku, ktorá je veľmi jednoduchá.

Súťažná otázka znie:

Ku ktorej krajine by ste zaradili seriál v ktorom účinkuje hlavný hosť aktuálneho EOM-u DJ Ben Dive?

1. Rumunsko
2. Belgicko
3. Maďarsko

Správne odpovede posielajte v tvare:

Meno a priezvisko:
Telefónne číslo:
Vek:
Správna odpoveď:

na e-mailovú adresu: info@mathias-wolf.com

Túto šancu môžete využiť do 26.09.2008 až do štvrtej hodiny tj. do 16:00. Odoslané odpovede po tomto termíne sa stávajú neplatnými.

Vyžrebovaný výhercovia vstupeniek budú informovaný o ich výhre a podmienkach prevzatia telefonicky. Neváhaj a staň sa aj ty jedným z desiatich výhercov, ktorí zažijú neopakovateľnú atmosféru 26.09.2008 v CCX úplne ZADARMO!

Zdieľať na: 
Publikované: 25. septembra 2008 v 20:12 – videné: 1541x – komentárov: 1 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa

ato_boss

ato_boss 26. 9. 2008 v 13:53
uplne asi nie..ci aj chlast bude zadara??


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,