Download_FM 11. 07. Zvolenský Zámok: "Tí druhí" na hip-hop/dubstep/broken stage – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Download_FM 11. 07. Zvolenský Zámok: "Tí druhí" na hip-hop/dubstep/broken stage

Ilustrační obrázek

Nie sú to len headlineri, ktorí priťahujú na festivaly pozornosť hudbychtivých návštevníkov. V nasledujúcich riadkoch stručne a jasne o "tých druhých", ktorí vábia sluchové vnemy na Hip-Hop/Dubstep/Broken stage na akcii Download_FM Open Air na Zvolenskom zámku 11. 7. 2008. Rozdelíme si to štýlovo:

Dubstep

Miretz / Owntempo / Kursed rec. / VK

2606947517_1913afd21b

Miretz, pojem na narastajúcej slovenskej dubstep scéne každým dňom známejší. Hráva asi rok, produkuje dlhšie. Vydáva a jeho tracky predávajú netové labels(Owntempo, Kursed). Web ho opisuje ako slovenského Skreama (!!) Hral napríklad s Goth Radom. Baví ho čo robí a nemieni s tým prestať. Nepremeškajte stretnutie s ním a jeho djskými umením na Downloade_FM!

www.myspace.com/miretz

Dubstep - Grime - Sublow

Es_ha / Spiral.sk

2606948791_ba3cdd6a44_01


...je začínajúci dubstepový a grimeovýDJ/producent zo Zvolena. Na slovenskej hudobnej scéne je známy skôr ako drum and basový MC Shady. Od mikrofónu ku gramofónom sa dostal po dvoch rokoch mixovania na počítači, keď si uvedomil, že mixovanie pre neho nie je len chvíľkový rozmar.

V súčasnosti sú jeho sety pestré a skladajú sa najmä z dubstepu, inštrumentálneho a vokálneho grimeu, breakstepu a tvrdšieho UK garageu. Má rád „živé“ mixovanie a rýchle prechody. Do svojich mixov sa snaží „nasúkať“ čo najviac trackov.Jeho mixy sú eneregické a prekvapivé. Pri mixovaní sa snaží využívať všetku dostupnú techniku, preto od neho niekedy môžeme počuťviac ako dva mixy naraz!

www.myspace.com/eshaprodukcia

Rôzne

Junior / Wilsonic.sk

Svieži talent na slovenskej klubovej scéne. Jeho djské korene siahajú na stredné Slovensko, kde začínal spoločne s členmi dnešného projektu Ear Drum Kru. Zvolenčan, ktorý sa z malebného mestečka do nášho hlavného mesta presídlil a na seba upozornil akorezident klubu Spojka. Dnes je často k videniu v bratislavskom Subclube, či v Nu Spirit bare (ex budha bar), kde im na akcii 'Skladačka' s kolegom Vecom ide karta najvyššia. V jeho freestylových setoch výrazne cítiť zmes chutíbrokenbeatu, drum'n'bassu, hip hopu, dubstepu, downtempa, houseu, alebo elektroniky, ktoré v konečnom dôsledku nespôsobujú bolesti brucha ako tortička od psíčka a mačičky, ale robia dobre pleti a o ich účinkoch sa nemusíte radiť so svojim lekárom, ani v lekárni.

cross.smash00089_640

Počas víkENDov sa stretol za jedným stolom s legendami ako:Daddy G (Massive Attack), Andrew Weatherall (Two Lone Swordsman), Kode9, Dixon, Moonstarr, Jeff Milligan, DJ Spooky That Subliminal Kid and so on and so far...V súčasnosti pôsobí ako ko-ordinátor Red Bull Music Academy pre slovensko a mega mrte naysamviac si to užíva v produkčnom teame festivalu Wilsonic. Tchyeah... less talk, more ROCK!!!

Vokál

Mc DabVox / Atomique.AT

733420103_l

MC DabVox a.k.a. Dirty Harry je jeden z najpopulárnejších Mc´s Európy pôsobiaci vo veľkej promotérskej crew Atomique. Rozbíja párty po boku dj´s ako Andy C, Fresh, DJ Hype, Pendulum, Subfocus, Ed Rush, Dieselboy, TC a mnoho ďalších v krajinách ako Anglicko, Nemecko, Taliansko, Maďarsko, Čechy, Slovensko a samozrejme Rakúsko. Jeho rýchly rapping a scat-rymes robí z každej párty skvelú show. V poslednej dobe mu učarovala temná stránkadubstepu a tak verbálne dopĺňa djs hrajúci práve tento fenomén súčasnosti. A čo mu nato povedal Andy C ?

"Probably one of the world’s best MCs I ever rocked with". Citát od nikoho iného ako Andy C samotného...


Broken beat

Bbk / Penaa.com / SK

Elektrika v podobe hudobného náboja ho kopla okolo roku 1997. Od tej doby vystriedal mnohé odnože tejto nákazlivej látky a plával od tekutých podôb techna, drum n bassu až po široké beaty hip-hopu. V súčasnosti sa jeho hudobné palety skladajú hlavne zbroken beatu, nu jazzu alebo deep house-u. Svoju prvú platňu roztočil v roku 2004 na Banskobystrických akciách na ktorých sa podieľal spolu soSandpaperom, ktorý by sa dalo povedať objavilBbk a je priamo zodpovedný za to čo z neho v súčasnosti je. Vidieť a počuť ho môžme na pravidelnýchSoulmatez večeroch v bratislavskom  Nu Spirit bare.

l_ece6760664f50a36136a1d4daa5c36f6


http://www.myspace.com/davidbbk

Pre viac informácií sleduj: www.downloadfestival.sk.

Specials:
4 Stages * Čarovňa Šapitó stage – začiatok od 18.00! * Special VJs Performance * 8 Projection screens * Massive Sound and Light by King and DV Audio * Powerd by Ecler Sound * Spectacular laser show * Fire show * Gogo dancers * Bongaleros Vibe performance

Informácie:
11.7.2008, Zvolenský zámok, Zvolen * Začiatok: 18.00 - 6.00 : Koniec * Vstup: 379 Sk na mieste * Predpredaj : 299 Sk (do 9.7.2008) na www.ticketportal.sk , alebo na tel.: +421 2 529 333 23
Akcia sa uskutoční za každého počasia! * Do areálu zámku je zakázané vnášať sklenené flaše, predmety, ktoré môžu ohroziť návštevníkov podujatia, ako horľaviny, pyrotechniku, drogy, psychotropné látky a zbrane * Na pokojný priebeh podujatia budú dohliadať usporiadatelia a bezpečnostná služba * K dispozícii budú chemické WC a úschovňa

Vyhraj s Heinekenom!
S každou zakúpenou vstupenkou alebo pivom Heineken môžeš vyhrať darček. Pre podrobnejšie info o súťaži sleduj www.downloadfestival.sk

download_fm_weba_640

Zdroj: www.downloadfestival.sk

Zdieľať na: 
Publikované: 9. júla 2008 v 11:00 – zdroj: www.spiral.sk – videné: 1737x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3438

hany666xxxsssGregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMH

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,