Dj Boss/dolegate - headlinerom na Magic Experimente v Brezne – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Dj Boss/dolegate - headlinerom na Magic Experimente v Brezne

Ilustrační obrázek

Významná postava slovenskej hudobnej scény, každému veľmi dobre známy DJ BOSS. Tentoraz príde svojim vystúpením vysvetliť to, prečo je bossom v tom, čo robí. Vypočujete si jeho set a samozrejme aj množstvo trackov z jeho vlastnej tvorby.

Okrem toho, že je vynikajúci dj, je aj veľmi šikovným producentom. Jeho spolupráca na rôznych vydaných projektoch je spojená s velikánmi na hudobnej scéne. Za spomenutie stojí: Radial, Toky, Dj Rush, Takaaki itoh ...atď.

01. Čaves Slavo, tvoje meno je na Sk naozaj známe každému clubberovi, no u nás v Brezne budeš mať premiéru. Ľudí by určite zaujímalo ako ti prischlo meno BOSS?
To už je tak dávno, že si to ochvíľu nebudem ani pamätať... Myslím, že keď som mal 14, tak som sa pod svoj prvý projekt (pc 386-fasttracker2) podpísal ako Dj Boss. Odvtedy som sa tak ostal podpisovať, aj keď v tom čase ma ani nenapadlo, že niekedy budem dj.. .smiech

02. Pamätáš si na moment kedy si začal uvažovať o profesionálnej dráhe? Aké boli tvoje začiatky? Trvalo dlho kým si sa dostal z uzavretej miestnosti do veľkých klubov?
Ten moment si presne nepamätám, ale určite to bolo v období, kedy DJ Rush vydal druhé moje LP s názvom Parameter Jedna a Parameter Dva. Vtedy som už bol elektronickou hudbou „zachytený" tak veľmi, že djing sa mi javil ako logický ďalší krok vpred. Myslím, že odvtedy som už začal aj pravidelne hrávať a ostatné išlo automaticky.

Dj boss

03. Poznáme tvoju producentskú dokonalosť a spoluprácu s rôznymi veľkými menami aj zo zahraničia. Aké sú tvoje plány do budúcnosti, črtá sa nejaká nová spolupráca? Kedy uvidíme nové tracky na beatporte z dielne Dolegate?
Tracky na DG už sú prichystané, čaká ich posledný mastering a pôjde to na Beatport. Čo sa týka spolupráce, momentálne máme spolu s Tokym rozrobené 2 nové tracky a jeden sme práve dokončili s Jeroenom (Radial), ktorý určite ako jeden z mnohých noviniek zahrám aj v Brezne.

04. Pochodil si kus sveta, navštívil rôzne cluby a veľké partys v zahraničí. Ako vnímaš clubovú scénu mimo Sk? Cítiť väčšiu podporu clubberov na akciách ako u nás?
Určite cítiť rozdiel. V zahraničí je po prvé, lepšia finančná situácia a po druhé, ľudia si podporujú kluby v svojich mestách a snažia sa aby ich klub aspoň trošku fungoval. Je tam trocha zaužívaný systém nechodiť do klubov často, ale pravidelne!

05. Leto 2010. Na ktorom festivale sa ti hralo najlepšie?
V piatok na Bee free je vždy toľko energie vychádzajucej z ľudí, že odpoveď je asi jasná.

06. Momentálne tvoja Top 5 trackov?

Duca -Home (Umek rmx)
Terence Fixmet - Drstik (Planetary assault Systems rmx)
Dan Caster, Sebastian Phillip - Hot_Key (MiniCoolBoyz rmx)
Umek - You Might Hear Nothing (original mix)
Jason Fernandes, Hugo Paixao - Intruder (The Advent Digi mix)

& many more

07. Ak by si bol organizátorom, ako by vyzeral slovenský a zahraničný line up zostavený podľa teba?
Začal by to Drahosh, potom by som dal na 2hodky Umeka, ďalej by som šiel ja s Ďurom, nasledoval by Dj Rush a zakončil by to Sepromatiq ;)

08. Všímaš si aj nové mená na clubovej scéne, či už djov, alebo producentov? Čo by mali podľa teba robiť preto aby o sebe dali vedieť? Máš nejakého nováčika v obľube, ktorého sleduješ a držíš mu palce?
Drahosh teraz hodne produkuje vďaka čomu sa o ňom ľudia aj veľa dozvedia. Takže, recept je robiť produkciu, nech si to ľudia môžu počúvať a písať si o tom, či už negatívne, alebo pozitívne. Veď aj negatívna reklama je reklama a 1000 ľudí 1000 chutí ;)

09. Asi 10 rokov dozadu sa naposledy konala v Magic clube akcia na ktorej hral Dj Toky. Vtedy naozaj club praskal vo švíkoch. Čo by si odkázal ľuďom na strednom Sk, prečo by sa mali zúčastniť akcie Magic Experiement, na ktorej si headlinerom?

Aby nesedeli doma pri telke a prišli sa zabaviť do klubu na dobrú žúrku a podporili tak aspoň trošku túto našu malú, klubovú scénu. Teším sa na Vás :)

magic experiment

Zdieľať na: 
Publikované: 25. októbra 2010 v 21:51 – videné: 1388x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,