Desmod a IMT Smile idú na spoločné turné. Na čo sa môžeme tešiť? & RYTMUS a EGO SPOLOČNE SO ŠTVORKOLKAMI PRILÁKALI DO LUČIVNEJ VIAC AKO 10 000 NÁVŠTEVNÍKOV! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama
Reklama

Desmod a IMT Smile idú na spoločné turné. Na čo sa môžeme tešiť? & RYTMUS a EGO SPOLOČNE SO ŠTVORKOLKAMI PRILÁKALI DO LUČIVNEJ VIAC AKO 10 000 NÁVŠTEVNÍKOV!

Ilustrační obrázekAj podľa výsledkov poslednej ankety Slávik dve najpopulárnejšie slovenské skupiny po ôsmich rokoch znova spoja sila a vyrážajú na spoločné turné. Sľubujú skvelú šou a najväčšie hity!

 

Na scéne sú už 20 rokov, ich piesne pozná každý Slovák a hoci si v žánri viac-menej priamo konkurujú, nie sú z nich rivali, ale dlhoroční kamaráti. Desmod a IMT Smile to spolu znova roztočia na jednom pódiu, s chystanou šou zavítajú do 14 miest na Slovensku a v Česku. Lístky na ich spoločné koncerty sa začali predávať raketovou rýchlosťou!

Silná dvojkombinácia nenecháva fanúšikov chladných - prvé stovky vstupeniek si ľudia objednali ešte skôr, ako sa o turné objavila v médiách čo i len zmienka. Desmod a IMT Smile následne potvrdili, že po rokoch opäť pripravili spoločný program s ich najväčšími hitmi a samozrejme aj niektorými prekvapeniami a novinkami. Turné odštartuje 27. februára v Olomouci, posledný z koncertov bude 3. apríla v Prahe. Slovenská časť turné začína 4.3. v Nitre, potom nasleduje Trenčín, Bratislava, Humenné, Poprad, Martin, Ružomberok, Púchov a 27.3. túto časť šnúry uzavrie spoločný koncert v Brezne.

„Nie je to zas tak bežné, keď sa kapely stretnú a sú spolu niekoľko týždňov Teším sa na veľký kolektív aj na samotné koncerty. Predpokladám, že to bude opäť veľká zábava," hovorí spevák IMT Smile Ivan Tásler.

Prešovská formácia je služobne o čosi staršia - vznikla už v roku 1992, no obe skupiny majú za roky účinkovania svoje tábory fanúšikov - nerobí to z chlapcov súperov? „Je do istej miery pravda, že sme kapely, ktoré si vlastne konkurujú, napriek tomu to bolo medzi nami vždy veľmi dobré, a to je cenné. Ani veľmi nepoznám interpretov, ktorým by vydržali tak dlho priateľské vzťahy," reagoval Tásler.

„Náklonnosť" voči kolegom neskrýva ani Desmod - svoj ostatný Javorový album nahrávala skupina práve v štúdiu IMT Smile v bratislavskej Dúbravke. „Miro Tásler aranžoval sláky, Ivan album produkoval a zároveň si zahral klavíry aj zaspieval. Aj vďaka nim bol ten výsledok taký, že sme sa z neho tešili a ponúkli ľuďom opäť skvelý album," spomína spevák Kuly.

Na spoločné turné sa teší aj Desmod, slovenská časť sa začne práve na jeho „domácej pôde" v Nitre. Obe kapely by radi fanúšikov prekvapili aj novými vecami respektíve viacerými spoluprácami. „Určite si zaspievam Desmod a Kuly IMT. Ale máme vymyslené aj ďalšie veci, ktoré nechceme prezrádzať dopredu. A tiež sa na to teším," naznačil Tásler.

Sériu koncertov s Desmodom a IMT Smile absolvuje aj televízia Joj, ktorá chystá do vysielania hudobné dokumenty o slovenských kapelách. Krátky film vznikne aj z tejto top domácej hudobnej udalosti jari, ak pri tom nechcete chýbať, vstupenky si možno v predstihu zaistiť v sieti Tickeportal. Program v jednotlivých mestách sa začína zhodne o 18:00.


Zoznam koncertov SPOLOČNÉ TURNÉ IMT SMILE & DESMOD:

27. 2. 2014 Olomouc (U-KLUB)
28. 2. 2014 Zlín (Masters of Rock Café)

4. 3. 2014 Nitra (športová hala)
5. 3. 2014 Trenčín (športová hala)
11. 3. 2014 Bratislava (Incheba Expo Arena)
14. 3. 2014 Humenné (športová hala)
15. 3. 2014 Poprad (Aréna Poprad)
18. 3. 2014 Martin (športová hala)
19. 3. 2014 Ružomberok (hala Koniareň)
20. 3. 2014 Púchov (športová hala)
27. 3. 2014 Brezno (zimný štadión)

1. 4. 2014 Brno (KC Semilasso)
2. 4. 2014 Ostrava (club Garage)
3. 4. 2014 Praha (Incheba Expo Praha)

Desmod + IMT Smile

 

RYTMUS a EGO SPOLOČNE SO ŠTVORKOLKAMI PRILÁKALI DO LUČIVNEJ VIAC AKO 10 000 NÁVŠTEVNÍKOV!

Toto ešte malá podtatranská obec Lučivná pri Svite nezažila! Už od sobotňajšieho dopoludnia davy ľudí a stovky áut testovali miestnu infraštruktúru a najmä úzku komunikáciu smerom k lyžiarskemu stredisku, kde sa konal nielen 7.ročník pretekov štvorkoliek Quadtrophy 2014, ale po prvýkrát aj celodenný sprievodný program pre celé rodiny.

4x4

Vytrvalostné preteky štvorkoliek QUADTROPHY sú ojedinelým slovenským pretekom dvoj až trojčlenných tímov, ale aj jednotlivcov v až 8-mich kategóriách na vyše 11,5km okruhu nad obcou Lučivná. Obyčajne prebiehajú na krásnej snehovej pokrývke - tento rok však bolo všetko ináč... Riaditeľ pretekov Marián Pitoňák: "Pre tie tisíce fanúšikov, ktoré prišli v sobotu na naše podujatie to blato určite nebolo tým pravým orechovým, ale musím povedať, že jazdcom sa to naopak veľmi pozdávalo...Sú zvyknutí jazdiť aj v blate a sprchovať po každom preteku a sobotu pod Tatrami si poriadne užili, čo určite ocenili všetci návštevníci najmä pri prejazdoch zákrutami, ktoré boli v niektorých prípadoch viac ako efektné...".

Iný názor mal pochopiteľne spoluorganizátor podujatia Branislav Repka zodpovedný za celodenný sprievodný program: "Oteplenie a dokonca dážď pár hodín pred začiatkom akcie nám urobili poriadne škrty v organizácii a namiesto megaparkoviska priamo pod areálom sme boli nútení použiť parkovacie plochy, ktoré mali byť len akousi zálohou, napriek tomu chcem všetkým, ktorí prišli do Lučivnej poďakovať - najmä za pochopenie, pretože blato sme naozaj nevedeli premeniť na príjemný sneh.

Vzhľadom na počet návštevníkov, ktorý odhadujeme niekde nad 10.000 ľudí myslím, že aj tie niekoľko stometrové kolóny, ktoré sa však pravidelne posúvali boli pochopiteľné a verím, že aj samotní obyvatelia obce nám zvýšenú premávku počas tých niekoľko hodín prepáčia. Ja myslím,že sprievodný program ukázal svoju opodstatnenosť a už teraz rozmýšľame ako celé fungovanie akcie vylepšiť pre ďalšie ročníky!"

Rytmus

Bohatý program na pódiu, kam zavítala slovenská hudobná špička na čele s Rytmusom, Egom, Iné Kafe, Kristínou, Strapom, Kalim, The Paranoid, Djom EKG prilákal fanúšikov takmer z celého kraja pod Tatrami...

Najmenší sa mohli vyšantiť na množstve atrakcíí v tzv. Detskylande, kde ich čakali obľúbené rozprávkové postavičky zo seriálu A je to!, nechýbali ani Mickey Mouse so svojou Minnie, ale aj populárni šmolkovia, či skákací skákací hrad a uzatvorené nafukovacie ihrisko a kopec súťaží o rôzne malé, či väčšie ceny a sladkosti..."
Samotné preteky dvoj až trojčlenných tímov v štyroch kategóriách ukázali poriadnu náročnosť samotného okruhu, ktorý tí najrýchlejší dokázali absolvovať za 4 hodiny viac ako 20 krát.

Absolútne najviac a teda 22kôl zajazdili jazdci Jindřich Petlach a Marián Klíč z českého Cross Racing Teamu jazdiaci na stroji KTM v kategórii 4x2 bez rozdielu šport .

Kompletné výsledky vo všetkých kategóriách sú k dispozícii na oficiálnej stránke pretekov www.stvorkolky.net.

 

Zdieľať na: 
Publikované: 19. februára 2014 v 21:14 – videné: 1101x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3436

GregiNickAveWheres the MoonWhere is the MoonprossttalayTerroSMHSMHgardenStokli1

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,