Debutový album skupiny Sematam pokrstil King Ivan trblietkami, kapela ho predstaví na turné! – Články

„Tvoj portál kde nájdeš všetko o Party, Foto, Club, Music, DJ, Disco, MP3 Mix“
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Pro zobrazení reklamy si prosím nainstalujte Adobe Flash Player.
Reklama
Reklama

Debutový album skupiny Sematam pokrstil King Ivan trblietkami, kapela ho predstaví na turné!

Ilustrační obrázek


Legendárny King Ivan Vereš, zaplnená bratislavská Desing Factory a dokonalá funky nálada! Tak vyzeral krst debutového albumu nitrianskej kapely Sematam s rovnomenným názvom. Sematam sa ukázali ako skutoční šoumeni a bratislavský klub doslova roztancovali! Debutový album pokrstil legendárny Ivan Vereš, ktorý mladú skupinu nazval pokračovateľmi Made to Mate. Energiou nabité songy predvedú Sematam naživo na historicky prvom turné po Slovensku. Na funky hudobníkov sa môžete tešiť v Nitre, Zvolene, Banskej Bystrici, Žiline, Poprade, Košiciach, Svidníku a Humennom.

nocaden

Prvý album a prvé turné! Skupina Sematam má naozaj dôvod na radosť. Na dlhoočakávanom debutovom albume s názvom SEMATAM nájdu fanúšikovia 12 piesní, z toho 11 je v slovenčine a jedna v angličtine. CD obsahuje aj duet „Ja a Ty", ktorý kapela vydala v spolupráci s otcom slovenského funky Ivanom Verešom a mladou herečkou a speváčkou Sárou Polyákovou.

,,Po našej spoločnej spolupráci s Ivanom Verešom na singli a videoklipe „Ja a Ty" sme si nedokázali predstaviť iného krstného otca pre náš album ako práve jeho. Veľmi sa tešíme, že súhlasil a preukázal nám tú česť, že naše debutové CD pokrstil práve jeden z našich funky vzorov," hovorí spevák a jeden zo skladateľov Marek Kutnár.

Legendárny člen kultovej kapely Made 2 Mate Ivan Vereš je z nitrianskych Sematam nadšený a ich nový hudobný počin pokrstil ako správny funky maniak trblietkami.

„Tento album je fantastický a preto som tu. Vidím sa sám pred 25-timi rokmi, s týmto ich entuziazmom a náladou pokračujú v našich šľapajach. Bol by som blázon, keby som to nepodporoval. Som šťastný, že existujú takí ľudia, čo pokračujú v našom diele a zachovávajú nažive kvalitnú hudbu," pochválil Sematam Ivan Vereš.

Sematam doslova postavili na nohy bratislavský klub a roztancovali celé publikum. Frontman Marek Kutnár sa okrem spevu predstavil ako skvelý tanečník a šoumen. Na pódiu predviedol electric boogie aj moon walk! Herečka Sára Polyáková zaspievala s kapelou duet „Ja a Ty". Spolu s Ivanom Verešom si Sematam strihli aj hit „Funky nálada" od Made to Mate. Krst moderoval Tomy Kotty a o parádnu funky afterpárty sa postaral DJ Pajo. Skupinu prišiel podporiť aj jazzman Peter Lipa.

Bola to bomba, máme neopísateľné pocity. Užili sme si spolu s fanúšikmi koncert aj krst. Veľmi sa tešíme zo všetkých ľudí, ktorí dnes prišli. Naši rodičia aj starí rodičia. Ďakujeme našim hudobným hosťom aj krstnému otcovi Ivanovi Verešovi, ktorý to s nami roztočil na pódiu," neskrývala radosť bubeníčka a sestra speváka Michaela Kutnárová.

nocaden

Album nahrala kapela v zostave Marek Kutnár - spev, gitara, Michaela Kutnárová - bicie, Lukáš Kotry - basgitara, Juraj Janík - klávesy, Andrej Boniš - trúbka, Mário Belák - saxofón, Filip Kostoláni - trombón. Na príprave CD sa podieľalo viacero hudobných hostí. Imrich Kamenár nahrával do väčšiny piesní trombón, Martin Kukučka sa postaral o perkusie. Na krst albumu nadviaže kapela Sematam celoslovenským turné, na ktorom ju budú sprevádzať kapely Smola a Hrušky, Piňazi De, Ja, Ty a Rolo, Chilli Fellaz a Patália.

"Rozhodli sme sa do každého mesta zavolať ďalšiu kapelu, ktorá nám pomôže hudobný zážitok pre našich divákov ešte viac spestriť. Po našom boku sa tak objavia zoskupenia z celého Slovenska. S mnohými z nich sme už v minulosti spolupracovali a sú našimi dobrými priateľmi. Diváci budú môcť zažiť náš koncert v novej podobe a vypočuť si skladby, ktoré doteraz naživo nepočuli. Sematam je kapela, ktorá chce ľudí na svojich koncertoch baviť a dobíjať energiou a v tomto duchu sa bude niesť aj Sematam tour," teší sa Marek Kutnár.

Sematam sa postupne predstavia v rodnej Nitre, Zvolene, Banskej Bystrici, Trenčíne, Žiline, Poprade, Košiciach a Humennom. Nenechajte si ujsť mladú funky krv v podobe skupiny Sematam na ich turné, ktoré odštartovalo 4. októbra v Novom Meste nad Váhom. Vstupenky si môžete kúpiť na mieste konania koncertov. Viac informácií nájdete na https://www.facebook.com/sematamofficial/ alebo na www.sematam.com

SEMATAM TOUR 2019
4.10. Klub za Rampami, Nové Mesto nad Váhom, hosť: Patália
16.10. Design Factory, Bratislava - KRST CD, hostia: King Ivan Vereš, Sára Polyáková a ďalší, moderuje: Tomy Kotty
26.10. Music a café, Nitra
15.11. Wake up Club, Zvolen, hosť: Chilli Fellaz
16.11. Urban Spot, Banská Bystrica, hostia: Smola a Hrušky, Chilli Fellaz
29.11. T Klub, Košice, hosť: Piňazi De?
30.11. Castle Music Klub, Humenné, hosť: Piňazi De?
6.12. Klub Holičstvo, Svidník, Mikulášska Funky Párty
7.12. Fabrik Rock Club, Poprad, hosť: Piňazi De?
14.12. Smer Klub 77, Žilina, hosť: Ja, ty a Rolo

Zdieľať na: 
Publikované: 24. októbra 2019 v 12:57 – videné: 141x – komentárov: 0 – Trvalý odkaz

Komentáre

Pre pridávanie komentárov musíte byť prihlásený.prihlásiť sa registrovať sa


Prihlásenie

Přihlásit se


Registrovať

Vyhľadávanie

 

Online Clubbers

Boys: 0Girls: 0

New Clubbers

celkom užívateľov: 3443

Stefan43MariaMlynarmilkabenilovshandi23hany666xxxsssGregiNickAve

Štatistiky

Google Analytics TOPlist

Hľadáme fotografov!

Fotoaparát

Novinky | Články | Party foto | Partylist | Kluby | Download DJ Mp3 | Booking DJs | Boys | Girls | Fórum | Služby | Kontakt

Mapa webu | Vyhľadávanie | Hore
2007 - 2020, Copyright I Love Music | Realizácia: Firefly Media

Partnerské odkazy: Hippsy pás | Štátne vlajky | Led t-shirts | Web design | Webdizajn | LED shirts, Equalizer t-shirts,